Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej Rachela :) Tylko nie zostawaj w tej portugalii, przeciez tam jeszcze gorsza bieda niz w Pl...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, mówisz o spaniu.... mnie sięnawet oczy nie kleją...może dopiero pod wieczór. A wczoraj to nawet caly balkon wysprzatalam :) Zostały mi jeszcze okna i te ciuchy..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda - ale tylko na zasadzie wymiany ;-) Podrzuć adres to zaraz wyślę. Właśnie posłałam też do Tessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mon Cheri wysłałam też, ale mi wróciło, nie wiem, co jest grane. Spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, Rachela ma moje zdjęcia, jakby tak zechciała posredniczyć.... ? Mam prywatnego maila i nie chcę go tu afiszować.. :( A chętnie bym Was poznała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to ja za moment sprawdzam maila, dzięki Blue 🌼 prześlę Młodej :) Ja tak chaotycznie i nie piszę wszystkiego co bym chciała, bo nie mam jak. Ale cieszę sie, że jesteście 🌼 A przygnębienie mnie ogrania, bo mam wrażenie, że nigdy się stąd nie wyrwę... (tzn. z tej pracy). Ofiara losu ze mnie ;) Ani długie zwolnienie sie nie szykuje, ani nikt nie odpowiada na moje cv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, licze na Ciebie :) Sorki, że zawracam Ci głowę :P chodzi o te zdjecia Blue...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja mam urwanie glowy... znajduje troche czasu by do Was zajrzec, podczytac, ale na pisanie to zupelnie nie mam czasu, moze znow wieczorkiem :) Rachela, kochana, nie przejmuj sie tak z ta praca:) u mnie tez nie lepiej, a tez mozliwosci zmiany nie mam za duzych... wytrzymaj jeszcze do urlopu, potem bedzie juz wszystko wygladac lepiej :) Blue, dziekuje Ci pieknie! wlasnie jako pierwsza przetestowalas moj nowy adres ;) wszystko doszlo... jak tylko znajde wolna chwilke, to przesle co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda, jesli masz chec, to tez przeslij, przy najblizszej wolnej okazji podesle swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, to trzeba by prosic Rachelkę albo Blue, One maja moje ... juz pisałam, że nie chcę afiszowac tutaj mojego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, tez nie chcialam i dlatego stworzylam sobie nowy, podalam go na poprzedniej stronie, mozesz przeciez napisac na moj :) jesli chcesz, a jesli nie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, mowę mi odjęło... Że ile Ty masz lat??? Nie mów, bo i tak Ci nie uwierzę :) Super dziewczyna z Ciebie, szczęka opada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę... Do tych wszystkich zalet Blue muszę dodać skromność... Pisze tu takie rzeczy, że będę się śmiać ze zdjęć, że gruba, i takie rzeczy.... A to taka laska, że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, ja Ciebie jeszcze nie mam, ale dajmy czas Racheli, bo ma bidulka pracę i szefa na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, ale ja Cię mam :) i całkiem zgadzam się z Rachelą :) Zreszta obydwie jestescie laski :) moge to stwierdzic obiektywnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, a znasz tego lekarza, do którego się wybierasz? Ja niestety musiałam w ciemno szukać a i tak cud, że znalazłam... Wczoraj wyczytałam wypowiedź jakiegoś specjalisty, który twierdził, że zwiększona dawkę hormonów tarczycy dla kobiet w ciąży zaczyna się stosować dopiero w okolicach 5 tygodnia (w sumie logiczne) Pocieszam się, że może się nie spóźniłam, że może wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lekazr prowadziła moje dwie poprzednie ciąże... , tzn w drugiej w 7 m-cu juz odwiedzalam szpital... teraz nie wimem czy nie wczesniej zdecyduje sie na wizyty w szpitalu ze względu na koszty... Ale lekarz ok, starszy facet i co najwazniejsze M go akceptuje... na twarzach innych zawsze widzial zboczenców he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie Twoja reakacja Blue była szybka, bo waściwie kiedy mozna dowiedziec się o ciązy... inaczej musiałabyś co miesiac zwiększać dawkę tak na wszelki wypadek... a jak nic z tego to wracac do normalnej... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło :) zakręciłam się i zapomniałam od razu Młoda na prawdę młoda (a jaka ładna...) 🌻 Ja zdjęcia mam nie stare, ale też nie takie wczorajsze. I coś mi sie wydaje, że z dnia na dzień się starzeję... :( tak się czuję... Więc zanim się spotkamy, to możecie mnie nie poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszalam ze w anglii jest masakra... tam nie podtrzymuja ciązy... (chodzi pewnie o wczesną czy jak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, brzydka staruszka sie odezwała, Rachela wstydziłabys sie! Wyglądasz jak "18" i nie narzekaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego póki co nie widziałam. Oooo, ale właśnie widze Ciebie (Rachelka - dzięki :-) ) Fiuuu, Młoda, ależ Ty stylowo wyglądasz, do konkursu na modelkę możesz stawać śmiało :-) A ja tu zdjęcia w jakichś starych gaciach powysyłałam... I z brudnymi piętami... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×