Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Blue nie martw sie, na tyle zmniejszyłas zdjęcia, że nie widac brudnych pięt :) Aleś mi dowaliła! Bo zacznż żałowac ze mnie zobaczyłaś :) Wiesz, ostatnio nie mam czasu na zdjęcia, zreszta nie lubię więc musiałam sie "powycinac" z tych które znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLue, jak czytam co piszesz to smieje sie na głos sama do siebie, co mi sie rzadko zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, dobrze, że szef nie wie jak wyglada Twoja robota od podszewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka - to całe szczęście, że już humor lepszy :-) A ja specjalnie zdjęcia zmiejszyłam, żeby nie było widać brudu na piętach, odpryśniętego lakieru na paznokciach, pryszczy, piegów i zmarszczek :-) Wiedziałąm, co robię :-) A że elegancja nie jest moją mocną stroną to żadna tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ostatnio nie było okazji do zdjęć, tylko z chrzcin bratanicy mam najświeższe, ale same grupowe. Na pewno na wczasach porobimy, to wyślę Wam świeże (z dodatkowymi kilogramami + kilka nowych zmarszczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie zakrecilam. Sm , mlodej i rachelki fotki mam. A blue i reszta? Wy tu cos oszukujecie...Dawac fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie, że mój szef na urlopie, jest drugi szef, jego syn. Ale atmosfera i tak do kitu. Stary nie ma co robić, wymyśla dziwne rzeczy i wydzwania psując mi krew. Po czym dzwoni sprawdzić czy już zrobiłam, strzela fochy na odległość, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, nie czaruj, nie czaruj. A na zdjęcia z wczasów oczywiście czekam!!! O, Biest się pokazała :-) Niestety, ja nie mam Twojego adresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam na chwile wyjsc...Mloda, doszlo dzieki :) super babka z Ciebie :) Blue, Ty tez super wygladadasz, dal mnie na kazdej fotce jestes szczuplutka :) teraz jak juz Was obejrzalam, to sie wstydze wlasne wyslac... ;) Biest, wyslij i Ty, jesli chcesz... i wszystkie inne kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, możesz podesłać moje Biest, ale ja chcę tez jej fotki dostać!!! Tessko, nie cuduj kochana i nie wymyślaj takich historii 🌼 A ja jestem kawał kloca - weźcie pod uwagę, że to wszystko rozkłada się na 176 cm wzrostu... Nawet , jeśli proporcje ujdą w tłoku to rozmiary już nie bardzo... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, to u mnie waga jeszcze cięższa bo rozkłada sie na 180cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, Ja moge wysłac twoje fotki do Biest, a rachelke Biest do Ciebie, bo ma Twojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, Ty wyglądasz jak Pierwsza Dama albo ktoś w tym rodzaju... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza Dama kraju. Albo dyplomatka. Albo jakaś inna ważna osobistość. Takie były moje pierwsze odczucia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, to niech tak zostanie, nie przeszkadza mi to :) w rzeczywistości jestem podrzedną "biznesmenka", he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, Ty wygladasz jak taka dziewczynka, licealistka... w koncu jestes młodsza od "pierwszej damy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adoracji wzajemnej ciąg dalszy : Słuchajcie, nasza Tessa to jest dopiero skromnniutka! To śliczna kobietka a córcię ma boską po prostu!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak na czatach. Blue jak mloda podesle mi maila to ci wysle. Mloda myszko podaj mi jej maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×