Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

hej Karmi :) dobrze Cie rozumiem, niedawno sama to przechodzilam... ale przejdzie, wierze w to, trzymaj sie! :) wyslij fotki Karmi, jesli masz ochote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi rozumie zbyt doskonale te uczucia. ja mam jutro 24 dcdc i juz wiem ze mi sie znow nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek
BIEST a ty moze przestan najpierw pic jak masz zamiar starac sie o dziecko.dziewczyny delikatnie staraly sie nie raz ci powiedziec zebys zaczela dbac o siebie.Nie szkoda ci czasu,zdrowia i pieniedzy na nieudana probe bo tak bedzie jesli nadal bedziesz pila,nie wiesz,ze komorki jajowe dojrzewaja jakis czas a u ciebie jak maja byc dobre skoro pijesz TAK CZESTO???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Pozdrawiam Podalam swojego emila - kto moze poprosze o fotki - jutro zaladuje karte z aparatu i sie zrewanzuje ! Karmi - przejdzie mam nadziene , kurcze czemu nie mamy po 20 lat :( Biest - no dziewczyno nie wiem czy roczek to ktoras z nas , czy tylko podczytuje , ale ja tez uwazam , ze te drinki Ci nie pomoga :( . Wiem ze wiele kobiet pije , pali i w ciaze zachodzi , ale my tu mamy topik dla tych ktorym nie wychodzi , no i jakies powody sa Nie badz zla , ale jesli chcesz miec wieksze szanse , to moze troche ogranicz :( Wiem , ze przebojowa z Ciebie dziewczyna , ale musimy ponosic jakies ofiary i uwazac jesli chcemy miec szanse !!! Rachelka podrzuc mi mloda , bo ciekawa jestem , a o pracy pisz , chetnie poczytam , a Tobie moze ulzy ! Pozdrawiam wszystkie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mon cheri - mail wysłany :) SM - jak Twoja córcia? Karmi, jak widać (wiem też na swoim przykładzie) nawet najpiękniejszy maj nie pomoże na smutki; przytulam 🌻 Stefi - jak postępuje budowa wiatki? Mój M poszedł na łatwiznę i kupił gotową. Taką bardzo prostą i niedużą, ale wygląda nieźle :) Ivanko, współczuję perypetii z młodym. Co u Ciebie? Zabieram się za robotę, bo mam do zrobienia rzecz nad którą muszę się skupić (mam nadzieję, że NIKT nie będzie mi wydzwaniał). Przy rutynowych zadaniach mogę robić dwie rzeczy na raz ;) Ale później wpadnę znowu i mam nadzieję, że nasza pierwsza zmiana dopisze ;) jak i również odedzwą się od dawna nieobecne A, właśnie: proponuję, żeby dziewczyny, które mają pomarańczowe nicki się "zaczerniły", bo jeżeli chodzi o pisanie na forum - ok, ale już wymiana zdjęć... Przyznaję, że mam wątpliwości, czy m.1973 - to m1973, która miała zastrzeżony nick. Jeżeli czytasz odedzwij się. Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roczku drogi Oczywiscie przyznam ci racje ze wodka mi nic nie pomoze ale drin wieczorem na nerwy napewno. Gdy bedzie wszytko ok ze bede mogla podejsc wtedy na pewno nie bede pic kochana. No Wypilam wczoraj 2 dinki i wiecie co zrobilam? Szefowa miala dola-plakala wiec kupilasmy wodke zmieszlasmy ja w cola i poszlysmy nad jezioro. W koncu wskoczylaqm nago do jeziora w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, i na wstępie życzę miłego dnia :) Biest ja też uwielbiam kąpać się nago !!! ale woda to chyba jeszcze tam u Ciebie niezbyt ciepła , co?? Rachelka wiatka stoi w budowie bo M ma dużo pracy w firmie, ale musimy ja skończyć do grzybobrania, bo co roku ekipa znajomych wpada grzybków pozbierać a potem imprezujemy co by grzybki nie zaszkodziły. jeszcze lata nie ma a ja już o jesieni :( .. Karmi..każda z nas ma takie chwile. Blue jak się czujesz, jak wyniki?? Sm jak córka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda nawet, nawet .... nie bylo az tak zimno. Widok wspanialy jest noca nad jeziorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to taka wiatka - altanka? to my taką tylko na drewno od przedwczoraj mamy :) Poza drewnem nic już się nie zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to taka wiatka - altanka? to my taką tylko na drewno od przedwczoraj mamy :) Poza drewnem nic już się nie zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki:) Tessa bardzo dziękuję za zdjęcia postaram się wysłać przez sobotę i niedzielę jakąś ,super laska z Ciebie !!! Rachela 71 nie wiem jak to się stało ,że mój nic jest pomarańczowy ale to JA stara m1973 Młoda u mnie nowy cykl 5 dzień no i oczywiście będą starania:) już mam lepszy nastrój bo jest nowa nadzieja 🌼 Pozdrowienia dla pozostałych forumowiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Ja bylam wczoraj na dzialce bo tez mam,a co:)i tak mnie komary pozarly,ze cala noc nie spalam tylko sie drapalam.Miejsca wybraly sobie super np piete,kostke,pod kolanem.Uwielbiam lato ale tych gryzoni juz nie. Blu jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym Was chetnie zobaczyla ale ja swoich zdjec nie mam takic w miare aktualnych,sprzed 5 lat ,moze 3:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! m 1973, jak dobrze, ze to Ty bo juz myslalam, ze jakiemus podszywowi zdjecia poslalam :) Rachela mnie wystraszyla ;) Coni, jak chcesz fotki to dawaj adres, a jak nie to pisz na moj... :) u mnie dzien przygotowan przedostatni, wlacznie z szczotkowaniem naszego ulubienca :) niezly fitnes bo moj ma dlugie wlosy... Blue, pisz zaraz jak przyjdziesz, jak wyniki... :) Ivanka, jak synek? Sm, jak badanie cory? chyba sobie zjem loda w ramach odpoczynku, a co mi tam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latka leca i leca
Dziewczyny, ja sie tez zaczelam zastanawiac czy alkohol nie ma wplywu na to, ze starania mi nie wychodza. Teraz cieplo sie robi wiec wiecej pokus - ciagle jakis grill, jakies wyjscia albo spotkanie wieczorem :( Tutaj piwko, tam wino. Bede musiala to ograniczyc ale nie chce nikomu mowic, ze to z powodu staran bo nie mam sily na te spojrzenia pelne litosci... Na razie zrezygnowalam z kawy choc ciezko bylo bo na poczatku glowa mnie bolala. Wie ktos moze czy czarna herbata tez ma takie dzialanie jak kawa? Moze lepiej tez nie pic? Czytalam, ze kawa negatywnie wplywa na szanse zajscia w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1973 - sorki za podejrzliwość, ale na publicznym forum różne rzeczy się zdarzają :) dobrze, że to Ty, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! latka leca :) ja czytalam, ze z ta kawa roznie jest, jedni pisza, ze powinno sie calkiem zrezygnowac, inni, ze dwie filizanki dziennie mozna... ja pije teraz rano normalnie, a potem juz (bo lubie) bezkofeinowa, nawet nie jest taka zla :) z alkoholu powinno sie zrezygnowac, ale jakos mi ciezko i sobie pozwalam czasami... a hesrbata czarna to tez teina wiec podobnie, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela spokojnie ja się nie gnieam:) lepirj byc czujnym prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latka leca i leca
Hej Tessa, No wlasnie przeczytalam, ze 1-2 filizanki czarnej herbaty sa w porzadku ale lepiej zrezygnowac z picia zielonej herbaty bo zawiera jakis skladnik, ktory zapobiega przyswajaniu kwasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa widzialam i dziekuje:) Odpisalam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rooibos - herbata z afrykańskiego czerwonokrzewu - przed chwilą wyczytałam nie zawiera teiny i można ją pić do woli.ale jeszcze nie sprawdziłam gdzie i czy można ją kupić :( Dziewczynki zrobiłam konfiturę z rabarbaru (rabarbar :p cukier trzcinowy, kilka kropel cytryny ) , PYSZNA , polecam! Rachelka my również wiatkę na drewno sami zrobiliśmy :) takie z nas budowlańce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefanio ja uwielblam rabarbar i taki surowy i kompot i konfitury nigdy nie jadlam.Kiedys nawet robilam sok z rabarbaru przez sokownik. Blu- spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! 🌼 Już jestem, niewyspana i zdołowana. Rano odebrałam wyniki i nie są za ciekawe :-( TSH od ostatniego razu mi wzrosło do 4!!! Co prawda tutejsze normy, według mojego laboratorium, są do 5,6, ale to i tak za dużo. Na szczęście FT4 i FT3 dosyć dobre. Przez cały czas w pracy się zamartwiałam i byłam bliska płaczu. Wczoraj wieczorem wyczytałam jakieś opracowanie naukowe na temat poziomu TSH w ciąży i była tam zawarta hipoteza, że nawet mieszczące się w normie, ale w górnych granicach, zwiększa ryzyko poronień i śmierci płodu... Teraz zadzwoniłam do mojego endo w Polsce i trochę mnie uspokoił. Zalecił mi zwiększenie dawki euthyroxu do 100 (czyli dobrze się zdiagnozowałam, bo zrobiłam to już przedwczoraj :-) ) i powiedział, że większe znaczenie mają tamte dwa hormony, które mam z grubsza w porządku. No, ale teraz muszę powtarzać badania co miesiąc. Sama już nie wiem, co o tym myśleć, boję się jak cholera, najgorsze, że nic z tym zrobić nie mogę... :-( Stefi, Tessa, Coni - dzięki, że pomyślałyście o mnie 🌼 :-) Czytam teraz, co u Was. Rachelko - jak dzisiaj idzie robota? Szef nie wydzwania? Wczoraj, jak tak patrzyłam na Twoje zdjęcia i przypomniałam sobie o Twoim zwierzchniku to doszłam do wniosku, że może on ma do Ciebie słabość, ale widząc z góry, że jest bez szans, wyżywa się w sobie właściwy sposób ;-) Karmi, ale mi się smutno zrobiło po przeczytaniu Twojego posta...Wiem, że poczucie bezsilności potrafi załamać najtwardszego, ale Ty przecież silna dziewuszka jesteś i się nie dasz!Pisz nam tu o wszystkim! Ściskam mocno 🌼 🌼 Stefi, co porabiasz? Ty to jesteś kobieta z fantazją - a to figle na łonie natury, a to kąpiele nago... ;-) Mon Cheri - czy dostałaś wczoraj mojego maila ze zdjęciami? Bo mi wiadomość wróciła a w wysłanych też się zapisała, więc nie wiem.... Ivanko, biedna, jak sobie radzisz??? Pole bitwy uporządkowane? A jak synek? SM - co powiedział lekarz? mam nadzieję, że wszystko jest dobrze... A co słychać u reszty koleżanek? Miłego dnia dla wszystkich :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni - nie spię - nawet zdążyłam Ci maila wysłać :-) Stefanio - rabarbar... mniam :-) Mam chyba nową zachciankę, daj trochę tej Twojej konfitury :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×