Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dzien dobry! x Skonczylo sie wolne. Z powrotem do pracy. x Nie mam zadnych symptomow, doslownie nic a nic wiec zbyt optymistycznie to u nas nie wyglada. x Milego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja bylam w ciazy 8 tygodni a zadnych symtomow nie mialam a prawidlowo przyrastaly mi hormony... a pamietaj ze zanim sie kruszynki nie zadomowia to hormon ciazowy w ogole nie jest wydzielany a objawy bywaja ale nie zawsze dopiero przy wyzszym ich poziomie... obawiam sie ze niestety musisz troszke poczekac... wytrzymasz... kazda z nas przeciez nawet jak stara sie naturalnie to musi poczekac od owulacji do konca cyklu zeby sie wyjasnilo jak tym razem a wiekszosc objawow przez te 2 tygodnie to urojone sa ;) pamietaj ze mialas dobre przeczucie ze "paczus" sie zadomowi na 9 m-cy i tego sie teraz trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gerwazy brak symptomów - to dobry symptom :D Nie panikuj! I się nie przemęczaj:) Implantacji czasami, powiedziałabym nawet w 90 % się nie odczuwa. o Zuza daj znać jak tam u ginka. I jak twój słodziak w 3D wypadł? o Dziewczyny miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Popieram Mychę - tak wczesna ciąża nie daje żadnych objawów. Pozdrowienia i miłego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . witam kobitki. MON CHERI-widze że mamy podobnych M mój też jest domatorem,znajomych mamy tylko moich ale ich tępa nie łapiemy,Wiesz też bym potańczyła ale mój M nie lubi..MON CHERI może się razem wybierzemy a naszych M posadzimy razem przed tel na euro sport,,hi.hi. LIILLY- trudno mi ocenić czy moje dni płodne są inne niż przed ciążą bo przed byłam na anty przez 6 lat jak tylko odstawiłam a był to 2 grudz to na dzień babci teściowa dostała nasz test ciążowy a po tyg poronienie. Potem dopiero w czerwcu zaszłam ,,też trudno mi ten moment opisać bo problemy w pracy, i ogromny stres w domu związany wtedy z moim 18 letnim synem dobił mnie. A teraz moje OW są wyrażne ,Napięte piersi ,ból jajników.. tylko już sama nie wiem czy za każdym razem ten pęcherzyk pęka ,bo jak miałam robiony monitoring jajników to zdarzyło się że było 18mm .20mm .21mm a w czwartym dniu 16mm. czyli nie pękł tylko zaczął się wchłaniać.DENIS 699-witam i gratuluje decyzji i odwagi w temacie adopcji ..wiem coś o tym ..PRZEROBIŁAM TO ,,masakra psychiczna a zarazem balsam na obolałe serce ..ale nie tak miało być...BOŻE ZNÓW SERCE TARGA. cóż nie wiemy co nam los szykuje. KARMI-dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Kochane jestescie ❤️ x Wedlug kalendarza co sie dzieje dzien po dniu, po transferze 5-dniowych zarodkow: http://www.nyufertilitycenter.org/ivf/embryo_transfer to dzisiaj dzien czwarty i paczki❤️ dalej na wykopkach :-D Budowa wre i postaja fundamenty pod luksusowe gniazdka :) tyle, ze szpachelki jakies delikatne bo nic ale to zupelnie nic nie czuje...:O Moze to 3 dziewuszki? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie standardowo sie tez pewnie nie udalo ale musze poczekac jeszcze 7 dni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GERWAZY.M- Tak czytam te wasze wyznania i widzę że będziemy razem testować 1 marca a wieczór 1 marca SZAMPAN PIKOLO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEST- Widzę że będziemy wcześniej świętować u ciebie...wiesz najważniejsze jest pozytywne nastawienie.. myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Będzie druga ZDROWA, choć trochę mała dziewczynka :D. Teraz czekam, czy data porodu ze snu się sprawdzi :) pozdrowienia dla wszystkich, wracam do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ty szczęściaro! GRATULACJE!!! ❤️❤️❤️🌼🌼🌼........................je ju! ja zawsze marzyłam o córeczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🌼 x Zuzka moje najserdeczniejsze gratulacje ;) ❤️ 🌼 x U babci jak na razie tak sobie wczoraj był znowu dniem krytycznym dzisiaj znowu robili TK ale nic nie mówią nic nie wiemy podejrzewam ze nie chcą nic mówić bo wiedzą że źle jest :( czekamy dalej każdy dzień jest wielką ? Z babcią nie ma kontaktu normalnego patrzy niby ale nic nie mów wczoraj natomiast nic nie jadła wcale nic :( bardzo źle oddycha ma częste bezdechy bardzo długie .......... x Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm przykro mi z powodu babci. Moja tesciowa kochana bedzie miec jutro jakis zabieg pod narkoza na reke wiec mysle ze pojade z nia albo tak by po obudzeniu sie byc przy niej. Gerwazy jak bedziesz miec 3 cory to mozesz mi jedna oddac :-P :-P HIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, mówi się, że w życiu piękne są tylko chwile...mam coraz częściej wrażenie, że tych radosnych momentów jest niestety coraz mniej......SM, czy możesz powiedzieć, że Twoja babcia miała do tej pory udane i szczęśliwe życie? U mnie spadł niedawno śnieg. Na razie cieniutka warstewka. Mam nadzieję, że w nocy nie dopada. M wraca jutro do domu. Szkoda, że nie tydzień wcześniej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jedynie chwile..... :-( Mnie czy wiecej ale chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli, alez cos Ty! Kazdego dnia coraz wiecej pieknych przezyc :-D Tylko zmienia sie ich rodzaj. Jak mialam 17 lat to bylabym szczesliwa zeby jakis Burak na mnie spojrzal bo mi sie jego cool fryz podobal :-D A teraz bylabym wniebowzieta jakby mnie w brzuchu uaczelo strzykac, ciagnac i pokluwac :-D x Czuje, ze w klinice podmienili plemniki M na jakiegos Japonczyka bo Kruszynki zachowuja sie jak Ninja. Ani widu ani slychu! :-D x Biest, Jak beda 3 corki naraz to sie sama do Ciebie wyprowadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly tak mogę powiedzieć że miała szczęśliwe życie kochające dzieci , które sama wychowywała,jest osobą szczęśliwą.Ma godną opiekę do samego swojego końca,że jest kochana i może odejść w spokoju.Oby tylko nie cierpiała bidulka ;( bo serce się kraje lekarze nic nie mogą zrobić czekają ......... My takiego wieku nie dożyjemy bo co pokolenie to słabsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy z 5 kobietami to moj maz sie wyprowadzi do twojego :-P grins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy możesz do mnie :P proszę, proszę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Basiu żyj i 200lat :) tyle ze wiesz patrząc na wszytko co dookoła to marne szanse :P wszytko an struje na c nie patrzeć kiedyś mniej chemii było wszystkiego a teraz tyle chorób itd ale to sprawa indywidualna kto ma żyć będzie kto nie to nie nie znamy co nam życie pokarze co nam da, ale ja chciała bym być w miarę sprawną do końca nie chciała bym być rośliną to moje takie wiesz przemyślenia ......pobożne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×