Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kochanek_21

Kochanek, utrzymanek - W każdym razie Kochanek.

Polecane posty

Witam, mam taką jedną fantazje. Zawsze chciałem zostać kochankiem Jakiejś Dojrzałej kobiety, która zmeczona jest swoim życiem i szuka czegoś nowego.Mam 21 lat i od bardzo dawna dojrzałe kobiety mają na mnie bardzo przyjemne działanie. :) Szczerze mówiąc to nigdy nie byłem kochankiem, także oczekiwałbym Kobiety, która mogłaby mnie kilku rzeczy nauczyć. Ja rozumuje bycie kochankiem nie tylko przez pryzmat tego, że łóżko jest najważniejsze. Potrafię słuchać, rozmawiać, spędzać miło czas. Jeżeli jakaś dojrzała Kobieta chciałaby się tego podjąć, ja nie będe na pewno zwlekał :). Wiem, że jeżeli Kobieta ma fantazje, ja staram się wtedy robić wszystko żeby jej nie zawieść, traktuje też to troche jak wyzwanie . Potrafię pójść na kompromis, ale też dostosować się do postanowionych decyzji Kobiety, która byłaby moją kochanką. Z reguły, wolałbym być zdominowany i raczej spełniać prośby . Mam nadzieje, że jakaś dojrzała Kobieta będzie tak wyrozumiała, że zaryzykuje :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi w topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma swoją drogę
więc na pewno znajdziesz to czego szukasz. czasami jednak może się okazać, że to czego szukasz zrobi ci krzywdę. Tak więc na pewno po drodze są znaki ostrzegawcze, które - jeśli zechcesz je zauważyć i wziąc do serca pokażą ci, że droga którą idziesz to nie ta droga. Bóg dopiero jeśli chce kogoś ukarać to spełnia jego pragnienia bez własnych poprawek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas pokaże, czy jakas Dojrzała kobieta lubi wyzwania tak ja i się podejmie ; ) a z reguły wiem , dużo moge zrobić jak chce coś osiągnąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjgfdfd
kochanek_21 do roboty sie weź ,a nie szukać starych bab,które by cię utrzymywały dziwko męska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak trafić na idiotyczną krytykę, skoro jesteśtak spełnionym człowiekiem to co wchodzisz na forum pouczac innych ? w dodatku w tak załosny sposób. Nie masz nic ciekawego w temacie napisać, to po prostu nie pisz. Nawiązując do tematu, nadal czekam, szukam na tą dojrzałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjgfdfd
kochanek_21 dziecino,a właściwie męska,młoda dziwko co ma spełnienie życiowe do wchodzenia w rózne topiki i ich komentowanie. Zaproś swoją mamę do komentowania,to aż sie za głowę złapie jakie dziecko wychowała.Młodzieniec szuka dojrzałej aby go utrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×