Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anusiak

To skandal , że 1 i 11 listopada markety będą zamkniete !!!

Polecane posty

to jest dziwne bo ja tez znam osobe pracującą w kaufland i tam nikt nie chce pracowac w święta poprostu każdy musi co jakis czas jak wypada jego kolej , tu chodzi o zasadę bardziej wiecie dlaczego urzędów nie otworzą w nd? pieprzonego urzedu skarbowego czynnego na tyg. do 14? ze trzeba sie zwalniac z pracy by tam zdążyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21312323
a jakim prawem ty chcesz by ludzie w niedziele zapie**alali w tesko ? Większosc z tych ludzi to studenci co w niedzielę się nudzą tylko, i chętnie zarobia więcej za dzien swiąteczny. Poza tym, nikt im nie kaze, moga zatrudnic sie gdzie indziej. Jak zamykac markety, dlaczego pracuje MPK? Jakim prawem taki tramwajarz ma siedziec w pracy? niech ludzie zapierdalają pieszo albo jezdzą rowerem jak nie maja samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
niewolnica? haha ja wlasnie robie to co chce a nie jak ty podozam slepo za tlumem i chorymi zasadami i tradycjami. to jest wlasnie niewolnictwo. robisz to co ''wypada'' (bo przeciez co ludzie powiedza!) to co zapisane w kalendarzu a kazdego kto tylko zrobi cos innego od razu byc spalila na stosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes niewolnica sklepów! a ja nic nie robie dla zasady .. palę znicz to nie jest dla zasady to jest z potrzeby serca bardziej bo mam bliskie osoby o których chce pamietac i nie robie tego z kalendarzem w ręku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
dokladnie, sklepow sie czepiacie a to samo typy sie wlasnie wymienionych tramwajow albo np pociagi- prosze bardzo pomyslcie wczesniej kupcie sobie auto a niech maszynista leci sobie na groby! pomyslcie wczesniej i nie chorujcie bo lekarze tez chca isc do kosciola! :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
gdybym byla niewolnica sklepow to bym tutaj z toba teraz nie pisala tylko smigala bo galeri! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam odpowiem bo te pieprzone kawowe urzędasiny przecież nie pracują ojeju korony by pospadowały z urzędniczych głów.. wezcie sie za to ! to absurd urzedy powinny byc dla ludzi czynne od pon do nd ! bo moze ktos na tyg sie nie wyrobi a w wolny dzień by poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie, że są kraje gdzie w żadną niedzielę sklepy nie są otwarte. To ma być dzień odpoczynku i jest bardzo potrzebny. Urzędasy zapracowane mają wolne nawet w soboty, a cała reszta zapieprza 7 dni w tygodniu (zmianowo ale jednak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tematu
ty hananana nikt ci nie narzuca co masz robic w niedziele wez rob co uwazasz ja napisalam co mysle ja staram sie wszystkie wazne sprawy i zakupy załarwuac w sobote zeby niedzieli nie spedzac na lazeniu po sklepie ja wyraziłam swoja opinie i tyle. tak co niektore instytucje powinny byc czynne do soboty bo moze ktos nie ma czasu n tyg. ty hananna powinnas zapierdalac i w kazde swieto bez spedzania czasu z rodzina wtedy bys zrozumiała moze. eh zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
''yg. ty hananna powinnas zapie**alac i w kazde swieto bez spedzania czasu z rodzina wtedy bys zrozumiała moze. eh zal mi ciebie'' - wlasnie napisalam wczesniej ze teraz bede miec taka prace w ktorej bede brala kazde to wasze ''swieto'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
a ty sobie setrzyj dlonie od skladania ich na amen w kazde to wasze swiątko :D hahahah :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
zetrzyj *(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
taaa szatan. a przez ciebie anioł? hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
anioły to gówno, szatan to jest cos :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
no tak, pesi z TESCO! :d HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×