Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anusiak

To skandal , że 1 i 11 listopada markety będą zamkniete !!!

Polecane posty

Gość 21312323
"Ludzie łaża po sklepach z nudów. Pobądźcie z rodzinami , zakupy możecie sobie zrobić w inne dni tygodnia, sklepy otwarte są do późna! Nie musicie niedziel spędzać w galeriach i centrach handlowych, pustoto mózgowa. Zresztą o jakich mózgach piszę. Czy ta swołocz ma jakieś?" Ja akurat nie lubie zakupów i nie jest to dla mnie zadna rozrywka, ale jest faktem że 80 % Polaków chodzi w weekend do supermarketu, stroi sie przy tym jak na bankiet, i jest to nasza jedyna forma rozrywki poza siedzeniem przed tv. Smutne to, ale z drugiej strony trodno się dziwic. Przy naszych zarobkach ludzie nie mają pieniędzy zeby kazdy weekend jechac na narty, na konie czy basen. Nawet kino często jest problemem. Ludzie chodzą po marketach rodzinami, i jest to dla nich forma rozwywki i spędzania wspólnego czasu. Lepsze w sumie to, niż bierne siedzenie przed tv i obzeranie się. Pusty jest ktoś jak tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
widzisz jak wszystko dobrze pojdzie to ja bede pracowac w te wasze wymyslone zasrane swiatka! :D i zarobie 200% normy :):):) przynajmiej bedzie jakis pozytek z tych dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedynna
nie mają pieniedzy na basen , kino? sorry a ile takie kino kosztuje ? bez przesady więcej zostawiają kasy w tych durnych sklepach i te dzieci od małego nauczone tego są! a Ty pracuj sobie i wyrabiaj tę normę i tak nic do grobu nie zabierzesz.. jacy ludzie są ograniczeni idzcie się pomodlić do tesco bo nie zdążycie przed zamknięciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
i bede pracowac zeby moc pozniej wydaj ta kase na zakupach! a nie na jakies durne znicze i chwasty jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21312323
w tych sklepach to jakbyś nie zauwazyła większosc chodzi i ogląda wystawy, a nie kupuje... Najpierw chodza po drobnych sklepach i oglądają, a potem ida szukac na halę promocji na chleb i tani obiad. Jesc trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedynna
ciekawe czy tobie będzie miał ktoś ten znicz i chwast przyniesc kiedys czy cię tylko chwasty obrosną naokoło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
a co mnie to obchodzi, ja chce byc spalona a nie bawic sie w jakies chore pogrzeby jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedynna
taaa więc rozrywka rewelka chodzą i oglądają.. juz chyba lepiej isc do parku tam przynajmiej powietrze świeże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedynna
wiedziałam że to napiszesz ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
zaoraqc te parki sztywnych , i sprzedac drogie tereny developerom. bedzie wiecej substancji mieszkaniowej. a i zarazy trupiego jadu mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedynna
to idz i oraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
dokładnie! zgadzam się! w Polsce powinno być jak np. w Niemczech! powinniśmy dążyć do tego, jak jest w cywilizowanych krajach, a nie zaścianek k...! W każdą niedzielę, powtarzam w KAŻDĄ NIEDZIELĘ wszystkie sklepy mają być zamknięte! tak jest w Niemczech to i u nas niech wprowadzą, oby Palikot wygrał w następnych wyborach i zrobił u nas jak na cywilizowanych zachodzie! Teraz mieszkam w Niemczech i jest tutaj właśnie tak jak trzeba, Lidl i inne pozamykane, wszystkie mniejsze sklepiki też! tak jest na zachodzie, a nie k... u nas w niedziele otwarte i tylko w niektóre święta zamykają! co to ma być? Zaścianek jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
to i lud pracujacy miast i wsi nie bedzie mial dylematow 1 listopada gdzie isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21312323
Nie wiem czy trzeba koniecznie kopiowac wszystko co na zasranym zachodzie. Pielęgnujemy nasze, rodzime, poslkie tradycje! Spacery niedzielne po markecie, potem kosciółek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tematu
boze ludzie jak tak mozna pisac o zmarlych ze sztywniaki? przeciez wasi bliscy tam leza szacunek im sie nalezy po to jest to swieto aby sobie takie debile jak wy przypomnieli o tych ktorzy umarli po to jest to swieto aby pomodlic sie za nich porozmawiac chociaz w duchu... zapalic znicz polozyc kwiaty... po to jest zamknieta aby kazdy normalny mogl isc na cmentarz. jeden taki szczegolny dzien w roku nie lubie tego swieta ale czuje potrzebe pojscia na cmentarz i tyle a wy siedzcie z dupami przed tv czy na kafe w ten dzien bo widac ze tylko to potaficie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedynnna
nasze polskie tradycje mówisz to cofnijmy sie do nich naprawdę bo to epoka marketów jest nowa , przeczy polskim tradycją niestety ... a ludzie są obrzydliwi ! pieniadze ta pogoń mnie to strasznie brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tematu
tak jak napisala martakrakow ja mam siostre w niemczech i zgadzam sie aby w niedziele nawet sklepy byly zamknieta niedziela jest dla rodziny a nie dla lazenia po sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21312323
Bo niemcy maja kasę i wydają ja w weekend na wyjazdy, jak ktos nie rozumie różnicy to już szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy też mają kasę popatrz na fury pod tesco . Tylko najwygodniej jest tam isc zapchac dzieciaki zabawkami bezwartosciowymi itp no żenada to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
''niedziela jest dla rodziny a nie dla lazenia po sklepach...'' a co to jakas zadada nowa nowe prawo? kazdy moze robic to co mu sie zywnie podoba nie zabronisz nikomu lazenia po sklepach ani nie wsadzisz do wiezenia za to ze nie robi tego co tobie sie podoba. ''niedziela jest do tego a nie do tego''-smiechu warte :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieężko jest się wysilić na jaką wycieczkę czy coś co by w tych dzieciach pozostało .. nie wszyscy rodzice bo znam takich którzy nie spędzja weekendów w centrach handlowych ale niestety większośc tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21312323
''niedziela jest do tego a nie do tego''-smiechu warte mnie to tez wkrewia, zeby mi ktoś miała gada cco mam robic w niedzielę? Jakim prawem.... niech się pieprzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mamy tu do czynnienia z niewolnicą tych kołchozów której nie przekonamy że można czas spędzić lepiej , ciekawiej niż łażąc po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim prawem ty chcesz by ludzie w niedziele zapierdalali w tesko ? moze oni wg twojej teori chcą łazic w niedzielę po pieprzonej biedronce szukaja promocji na banany? no jakim prawem maja pracowac wtedy? bo niedziela ma byc do tego co chca robic ? już mnie widzisz , ? bo znizyłam się do tej twojej teori!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
sluchaj dla ciebie ciakawy moze byc jakis wyjazd zwiedzanie itd a dla innych zakupy. nie rozumiesz tego? ze nie wszyscy musza lubic to co ty? no tak, za tepa na to jestes ale trudno sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21312323
Jesli to było do mnie, to robię zakupy w Biedronce które do przyjemneosci nie naleza, a w markecie jestem raz na mc. Jednak skoro większosc ludzi wybiera tak a nie inaczej, świadczy to ze po prostu jest to dla nich najlepszych dostęponym wyjsciem. nie kazdy ma samochód, zeby jechac chocby do lasu, bo gdzie indziej to znowu koszty i wiekszosc roku pogoda tez do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannananana
ja nie mowie ze niech zapierdalala ale niech bede sklepy otwarte i niech pracuja tam ci ktorzy chca, bo wiem ze takich ludzi co wszystko by oddali zeby pracowac w niedziele i siweta jest mnostwo. u mojej kolezanki ktora pracuje w markecie bija sie o kazda niedziele juz nie mowiac o swietach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka6
To jak spędzamy czas pokazuje nasza inteligencje. Jeśli ktoś potrafi jedynie kupować batoniki to współczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×