Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ja nie osiagam o

chyba zerwiemy przez seks :(

Polecane posty

Gość bo ja nie osiagam o

jestesmy razem od poltora roku,razem mieszkamy,seks czesto,ale nie moge dojsc.Nie wiem,nie umiem,blokuje sie.Oczywiscie nie udaje,ze mam orgazm,mowie mu ze lubie seks,ale poprostu nie moge.On nie jest pierwszym moim chl wiec raczej nie w tym rzecz.On sie czuje sfrustrowany,bezuzyteczny.Nie wiem,czasem mysle,ze przez to jest nieszczesliwy.Nie umiem sama dojsc.Nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12124
bo czekasz pewnie na orgazm pochwowy co ? no to zerwij. Z tego powodu zerwiesz też z 50 innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggf
A z poprzednimi miałaś orgazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie myśli mają ci co
zastanów się i odpowiedz sobie na pytanie: czy podoba mi sie ten chłopak? I się dowiesz dlaczego nie masz orgazmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"takie myśli mają ci co zastanów się i odpowiedz sobie na pytanie: czy podoba mi sie ten chłopak? I się dowiesz dlaczego nie masz orgazmów." dobrze powiedziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie osiagam o
tak podoba mi sie wizualnie i tak dalej.nigdy nie mialam orgazmu z nikim,ani sama.nie wiem co z tym zrobic,bo wiem,ze to problem psychiki a troche wstyd mi pojsc do seksuologa i opowiadac czyms tak intymnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz się wyluzować np. winem ale nie do śruby bo zaśniesz. A gość niech Cię dobrze rozgrzeje i coś z tego musi być. Chyba że kończy po 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiqitaah
kup sobie wibrator i wibruj do skutku jestes nierozbudzona i nieświadoma reakcji swojego ciała to przyjdzie z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nigdy w życiu
nie miałam orgazmu, ani sama ani z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123456789

Współczuję. Musisz ćwiczyć. Próbować do skutku. Masuj łechtaczkę, tak jest najłatwiej. To świetne uczucie, życzę Ci byś doświadczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redt

Niech ci łechtaczkę dobrze wymasuje to dojdziesz z 5 razy.W  czasie seksu żeby  dojść musicie być  w  pozycji w ktorej  pocierana jest łechtaczka.Od samego walenia w pochwę nigdy nie dojdziesz.Zrozumiano?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×