Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXMen Dziekuję 🌼 To jest moja ulubiona piosenka Dźemu . Najprawdziwsze słowa jakie słyszałam w zyciu i często mi pomagaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Smutno mi, Boże! - Dla mnie na zachodzie Rozlałeś tęczę blasków promienistą; Przede mną gasisz w lazurowj wodzie Gwiazdę ognistą... Choć mi tak niebo Ty złocisz i morze, Smutno mi, Boże! Jak puste kłosy, z podniesioną głową Stoję rozkoszy próżen i dosytu... Dla obcych ludzi mam twarz jednakową, Ciszę błękitu. Ale przed Tobą głąb serca otworzę, Smutno mi, Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
hej:) Może dzisiaj będzie lepszy dzień i pomyślimy nad utraconym zyciem , co sie zrobiło żeby było lepiej . Czy nasi bliscy są z nas zadowleni , czy wystarcza nasza miłość ??? Czy jesteśmy dobrymi ludźmi??? Czy Ci co odeszli od nas , byli szczęśliwi z nami??? Taka refleksja mnie dzisiaj napadła , może przez to że dzisiaj jest Wszystkich Świetych :( Tęśknię za moimi dzidkami którzy dawno temu umarli, a byli dla mnie jak przyjaciele , mogłam do nich zawsze sie zwrócic , wypłakac się na ich ramionach i zawsze dali jakąś radę, najczęściej bardzo dobrą. Dziekujue imn za to z Całego serca , nawet jak ich nie ma już wsród żywych. ❤️ Kocham Was Dedykuję im tą ich ulubioną piosenkę :) http://www.youtube.com/watch?v=LgKbis-DTjw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Muszę sie chyba wypłakać . Dalej mnie boli jak jasny gvwint, nie umiem zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Skończył się dzień nastepny , a ja dalej tęśknie za Kochana osoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest
pierwsza literka Twojego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
ale po co Ci to wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ty nie..., Ty tego nie czujesz..., Ty z mej miłości śmiejesz się. Usta Twe inną w tej chwili całują, Do innej mówisz - Kocham Cię! Przyjdzie czas, że ją także porzucisz, Tak jak kiedyś rzuciłeś i mnie! Przyjdzie chwila, gdy do mnie powrócisz, Lecz ja powiem - Spóźniłeś się! Nie! Tu imię i tak nic nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo naprawdę ktoś Cię zranił:-( albo....po prostu lubisz tego typu wiersze i klimaty???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Tak mnie ktoś na tyle zranił że wypisuje tutaj swoje mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może dzisiaj będzie lepszy dzień i pomyślimy nad utraconym zyciem , co sie zrobiło żeby było lepiej . Czy nasi bliscy są z nas zadowleni , czy wystarcza nasza miłość ??? Czy jesteśmy dobrymi ludźmi??? Czy Ci co odeszli od nas , byli szczęśliwi z nami??? " Niestety, życie jest bardzo krótkie i kruche....a żeby było lepiej, uważam, że najpierw trzeba zadbać o siebie---uporządkować swoje sprawy i...dopiero wtedy iść do ludzi. Moi bliscy są zadowoleni:-) Jest wielu, którzy myślą, że jestem dobra ale...są też tacy którzy uważają odwrotnie---na pewno jestem dobra dla tych na których mi zależy:-) a co do reszty....staram się ale nie mi to oceniać:-) Ci co "odeszli" czy byli szczęśliwi ze mną???...jak "odeszli" byłam dzieckiem więc.......brak odpowiedzi......ale sądzę, że tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pisanie po części pomaga ale...bardziej by chyba pomogła rozmowa z tą osobą, która Cię zraniła. Bo może jest i tak, że...ta osoba nawet o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta dziekuję . Ale ja przez parę dni w ogóle nie umiem mysleć i to jest najgorsze . Ja swoje pytania zadałam juz , tylko dlatego że niechce mi sie zyć. Ten topik może mi daje do jako takiego zycia narazie , nie wiem jak długo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Jak nie wie? On bardzo dobrze wie co mi zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta osoba porzuciła Ciebie czy....będąc z Tobą bardzo Cię skrzywdziła i Ty sama podjęłaś decyzję aby odejść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
ON mnie porzucił . Dziekuję Ci jeszcze raz . Ja sie juz kładę i moze normalnie usnę . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Mam madzieję aniół że poprawił się twój nastrój i dostrzegasz wszystkie kolory życia nie tylko odcienie szarości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dobry wieczór XXXMen Dziekuję 🌼 Dzisiaj mam nawet lepszy dzień od paru poprzednich , moze juz wypłakałam się . Dzisiaj nawet zaczełam porządkować rzeczy które zawały mi mieszkanie i były niepotrzebne . Kiedys zbierałam różne bibeloty i nazbierało sie tego trochę . Muszę sie czymś zająć żeby zapomnieć bo chyba oszaleję ... Jesteś tez mężczyzną , powiedz mi dlaczego panowie niektórzy sa tacy , że nie szanuja kogoś którego niby kochali , po paru latach rzucaja dla młodszej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Nie, bylismy w wolnym związku , ale planowalismy juz przyszlość. Nawet się zareczylismy i co z tego jak po 5 mięsiącach od zareczyn rzucił mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam mglistym porankiem . Aniół wydaje mi się iż to nie jest kwestia płci ale odpowiedzialności za swoje słowa i czyny a tyczy się to zarówno mężczyzn jak i kobiet . A to że ten facet ciebie zostawił to powinnaś raczej bogu za to podziękować . Pogody ducha i słonka za oknem życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam mglistym porankiem . Aniół wydaje mi się iż to nie jest kwestia płci ale odpowiedzialności za swoje słowa i czyny a tyczy się to zarówno mężczyzn jak i kobiet . A to że ten facet ciebie zostawił to powinnaś raczej bogu za to podziękować . Pogody ducha i słonka za oknem życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Przepraszam za ten bis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzień dobry :) XXXMen Chyba będe musiała zapomnieć o nim i z nim związane sprawy . Dziekuję za miłe słowa i Tobie również życzę miłego i pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Myślę że nie powinnaś mieć wątpliwości iż rozstanie z tym facetem wyjdzie tobie tylko na dobre bo w przeciwnym razie uważam że za jakiś czas miałabys powody pisać na topiku porzuconych po trzydziestce z dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×