Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
XXXMen Dziekuj臋 馃尲 To jest moja ulubiona piosenka D藕emu . Najprawdziwsze s艂owa jakie s艂ysza艂am w zyciu i cz臋sto mi pomagaja :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Smutno mi, Bo偶e! - Dla mnie na zachodzie Rozla艂e艣 t臋cz臋 blask贸w promienist膮; Przede mn膮 gasisz w lazurowj wodzie Gwiazd臋 ognist膮... Cho膰 mi tak niebo Ty z艂ocisz i morze, Smutno mi, Bo偶e! Jak puste k艂osy, z podniesion膮 g艂ow膮 Stoj臋 rozkoszy pr贸偶en i dosytu... Dla obcych ludzi mam twarz jednakow膮, Cisz臋 b艂臋kitu. Ale przed Tob膮 g艂膮b serca otworz臋, Smutno mi, Bo偶e!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
hej:) Mo偶e dzisiaj b臋dzie lepszy dzie艅 i pomy艣limy nad utraconym zyciem , co sie zrobi艂o 偶eby by艂o lepiej . Czy nasi bliscy s膮 z nas zadowleni , czy wystarcza nasza mi艂o艣膰 ??? Czy jeste艣my dobrymi lud藕mi??? Czy Ci co odeszli od nas , byli szcz臋艣liwi z nami??? Taka refleksja mnie dzisiaj napad艂a , mo偶e przez to 偶e dzisiaj jest Wszystkich 艢wietych :( T臋艣kni臋 za moimi dzidkami kt贸rzy dawno temu umarli, a byli dla mnie jak przyjaciele , mog艂am do nich zawsze sie zwr贸cic , wyp艂akac si臋 na ich ramionach i zawsze dali jak膮艣 rad臋, najcz臋艣ciej bardzo dobr膮. Dziekujue imn za to z Ca艂ego serca , nawet jak ich nie ma ju偶 wsr贸d 偶ywych. 鉂わ笍 Kocham Was Dedykuj臋 im t膮 ich ulubion膮 piosenk臋 :) http://www.youtube.com/watch?v=LgKbis-DTjw&feature=related

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Musz臋 sie chyba wyp艂aka膰 . Dalej mnie boli jak jasny gvwint, nie umiem zapomnie膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Sko艅czy艂 si臋 dzie艅 nastepny , a ja dalej t臋艣knie za Kochana osoba :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaka jest
pierwsza literka Twojego imienia?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
ale po co Ci to wiedzie膰 ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Ty nie..., Ty tego nie czujesz..., Ty z mej mi艂o艣ci 艣miejesz si臋. Usta Twe inn膮 w tej chwili ca艂uj膮, Do innej m贸wisz - Kocham Ci臋! Przyjdzie czas, 偶e j膮 tak偶e porzucisz, Tak jak kiedy艣 rzuci艂e艣 i mnie! Przyjdzie chwila, gdy do mnie powr贸cisz, Lecz ja powiem - Sp贸藕ni艂e艣 si臋! Nie! Tu imi臋 i tak nic nie da....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Albo naprawd臋 kto艣 Ci臋 zrani艂:-( albo....po prostu lubisz tego typu wiersze i klimaty???:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Tak mnie kto艣 na tyle zrani艂 偶e wypisuje tutaj swoje mysli :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"Mo偶e dzisiaj b臋dzie lepszy dzie艅 i pomy艣limy nad utraconym zyciem , co sie zrobi艂o 偶eby by艂o lepiej . Czy nasi bliscy s膮 z nas zadowleni , czy wystarcza nasza mi艂o艣膰 ??? Czy jeste艣my dobrymi lud藕mi??? Czy Ci co odeszli od nas , byli szcz臋艣liwi z nami??? " Niestety, 偶ycie jest bardzo kr贸tkie i kruche....a 偶eby by艂o lepiej, uwa偶am, 偶e najpierw trzeba zadba膰 o siebie---uporz膮dkowa膰 swoje sprawy i...dopiero wtedy i艣膰 do ludzi. Moi bliscy s膮 zadowoleni:-) Jest wielu, kt贸rzy my艣l膮, 偶e jestem dobra ale...s膮 te偶 tacy kt贸rzy uwa偶aj膮 odwrotnie---na pewno jestem dobra dla tych na kt贸rych mi zale偶y:-) a co do reszty....staram si臋 ale nie mi to ocenia膰:-) Ci co "odeszli" czy byli szcz臋艣liwi ze mn膮???...jak "odeszli" by艂am dzieckiem wi臋c.......brak odpowiedzi......ale s膮dz臋, 偶e tak:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Takie pisanie po cz臋艣ci pomaga ale...bardziej by chyba pomog艂a rozmowa z t膮 osob膮, kt贸ra Ci臋 zrani艂a. Bo mo偶e jest i tak, 偶e...ta osoba nawet o tym nie wie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Nekromanta dziekuj臋 . Ale ja przez par臋 dni w og贸le nie umiem mysle膰 i to jest najgorsze . Ja swoje pytania zada艂am juz , tylko dlatego 偶e niechce mi sie zy膰. Ten topik mo偶e mi daje do jako takiego zycia narazie , nie wiem jak d艂ugo !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Jak nie wie? On bardzo dobrze wie co mi zrobi艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale ta osoba porzuci艂a Ciebie czy....b臋d膮c z Tob膮 bardzo Ci臋 skrzywdzi艂a i Ty sama podj臋艂a艣 decyzj臋 aby odej艣膰???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
ON mnie porzuci艂 . Dziekuj臋 Ci jeszcze raz . Ja sie juz k艂ad臋 i moze normalnie usn臋 . Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xxxmen
Mam madziej臋 ani贸艂 偶e poprawi艂 si臋 tw贸j nastr贸j i dostrzegasz wszystkie kolory 偶ycia nie tylko odcienie szaro艣ci ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Dobry wiecz贸r XXXMen Dziekuj臋 馃尲 Dzisiaj mam nawet lepszy dzie艅 od paru poprzednich , moze juz wyp艂aka艂am si臋 . Dzisiaj nawet zacze艂am porz膮dkowa膰 rzeczy kt贸re zawa艂y mi mieszkanie i by艂y niepotrzebne . Kiedys zbiera艂am r贸偶ne bibeloty i nazbiera艂o sie tego troch臋 . Musz臋 sie czym艣 zaj膮膰 偶eby zapomnie膰 bo chyba oszalej臋 ... Jeste艣 tez m臋偶czyzn膮 , powiedz mi dlaczego panowie niekt贸rzy sa tacy , 偶e nie szanuja kogo艣 kt贸rego niby kochali , po paru latach rzucaja dla m艂odszej ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Nekromanta Nie, bylismy w wolnym zwi膮zku , ale planowalismy juz przyszlo艣膰. Nawet si臋 zareczylismy i co z tego jak po 5 mi臋si膮cach od zareczyn rzuci艂 mnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xxxmen
Witam mglistym porankiem . Ani贸艂 wydaje mi si臋 i偶 to nie jest kwestia p艂ci ale odpowiedzialno艣ci za swoje s艂owa i czyny a tyczy si臋 to zar贸wno m臋偶czyzn jak i kobiet . A to 偶e ten facet ciebie zostawi艂 to powinna艣 raczej bogu za to podzi臋kowa膰 . Pogody ducha i s艂onka za oknem 偶ycz臋 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xxxmen
Witam mglistym porankiem . Ani贸艂 wydaje mi si臋 i偶 to nie jest kwestia p艂ci ale odpowiedzialno艣ci za swoje s艂owa i czyny a tyczy si臋 to zar贸wno m臋偶czyzn jak i kobiet . A to 偶e ten facet ciebie zostawi艂 to powinna艣 raczej bogu za to podzi臋kowa膰 . Pogody ducha i s艂onka za oknem 偶ycz臋 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xxxmen
Przepraszam za ten bis :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ani贸艂 z podci臋tymi skrzyd艂ami
Dzie艅 dobry :) XXXMen Chyba b臋de musia艂a zapomnie膰 o nim i z nim zwi膮zane sprawy . Dziekuj臋 za mi艂e s艂owa i Tobie r贸wnie偶 偶ycz臋 mi艂ego i pogodnego dnia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xxxmen
My艣l臋 偶e nie powinna艣 mie膰 w膮tpliwo艣ci i偶 rozstanie z tym facetem wyjdzie tobie tylko na dobre bo w przeciwnym razie uwa偶am 偶e za jaki艣 czas mia艂abys powody pisa膰 na topiku porzuconych po trzydziestce z dzie膰mi .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×