Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dzień dobry :) Nekromanta Nie wiem czy te cechy mojego charakteru są dobre . XXXmen Dziekuję za tą piosenkę🌼 Chciałabym niekiedy wierzyc jak w niej , bardzo optymistyczna jest ona :) U mnie dzisiaj świeci sloneczko od samego ranka . Nadal piękna pogoda jest :) Ja też cos zapodam na dzisiejszy dzień :) http://www.youtube.com/watch?v=oHbGP01Xnws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Życzę Wam miłego i pogodnego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anioł:-) Ja myślę, że w Twoim przypadku introwersja jest dobra. Co prawda taka osoba może i odczuwa wszystko bardziej ale....łatwiej znosi samotność niż osoba ekstrawertyczna:-) Ja, pomimo, że jestem w związku to....zdarza się, że też szukam samotności np poprzez pójście samej na spacer lub---może to głupio zabrzmi---zamykanie się w innym pokoju. Miłego dnia Ci życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dzień dobry:) W ten zimny jesienny dzień :) Nekromanta Może na jedno jest dobre zamykanie się w sobie ale nie na dłuższą metę, bo to może doprowadzić całkowicie do .... nawet nie chcę mysleć , wiesz o co mi chodzi :( Pozostawiam jeszcze pozytywną piosenkę na dzisiajszy dzień :) http://www.youtube.com/watch?v=Qj5DRIN2rmI&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniół:-) Oczywiście, że takie zamykanie się nie jest dobre na dłuższą metę bo....mimo wszystko jakieś towarzystwo od czasu do czasu też jest potrzebne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Nekromanta \Wiem że nie będzie tak cały czas jak jest teraz . Myslę juz prawie pozytywnie , a nie tak jak tydzień temu ze zyć mi sie nie chciało bo mi się świat cały zawalił.. Nawet Ty i kolega pomogliscie mi w tym trochę . Wystarczylo słowo dobre i od razu troche sie lepiej poczułam :) Ja sie pozegnam dzisiaj z Wami , zycząc Wam miłej i spokojnej nocy . Mam nadzieje że jutro wstanie dobry dzień i wszystkim zaświeci słońce , nie tylko mi ale wielu ludziom :) Jeszcze na koniec zostawie coś z melodii na dobranoc:) http://www.youtube.com/watch?v=xCP7pVtK6Iw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Miło że tak mówisz aniół . Mówisz że spokojnej nocy a ja nie miałem ani spokojnej ani miłej nocy i sam niewiem czy to już dziś czy jeszcze wczoraj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Witam w ten świateczny dzień :) Nekromanta Ja tym bardziej sie cieszę że takie dobre duszyczki jak Wy spotkałam na Kafeterii:) XXXmen Stało sie coś że nie mogłes spac :( Wspólczuje Ci bo wiem co to są nieprzespane noce i widzę że byłes tak bardzo wcześnie. Ja dzisiaj nawet dobrze przespałam noc i wybrałam sie na spacer po parku . Bardzo dobrze mi zrobił on , od razu lepiej się poczułam . Teraz siedzę z kawą i ciastem przed komputerem bo nic nie mam do zrobienia w domu . Troche jest nudnawe takie zycie samemu , nie ma sie do kogo odezwać to jest najgorsze:( Dobrze że chociaż Wy jesteście w ten sposób moge porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Aniół ja o tej porze myślę iż mogę tak powiedzieć z pracy wracałem . Mam nadzieję że poprawa twojego nastroju jest postępująca . Cieplutko was pozdrawiam w ten zimny wieczór :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
XXXmen Mozna tak powiedzieć że jest dobrze. Jak mnie znów wspomnienia znów nie przyjda . Ale juz jest tak z każdym chyba sercem , aż się wypalą one całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Trochę nostalgii wkleję do topiku :) --------- Wspomnienie Wspomnienia... Czy na początku, czy na końcu drogi życia, Nie jest to ważne... ile lat obecnie mamy. Do tych niezapomnianych chwil i momentów, Do swych wspomnień często z nostalgią wracamy. Niejednokrotnie, po wielu miesiącach i latach, Pragniemy przeżyć znów to, co piękne i dobre było. Jak film na taśmie, obejrzeć z radością raz jeszcze To, co w sercach naszych ślad trwały zostawiło. Lecz tego co minęło i czasu przywrócić nie sposób, Więc przez lata nie warto rozpamiętywać i żałować. Każdy rozpoczęty dzień nowe wspomnienia przynosi, Równie piękne, warte by je w sercu i pamięci zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Aniół wydajesz mi się bardzo wrażliwą osobą choć ja czasem coś takiego odbieram jako wadę , ładny wiersz wstawiłaś polecam tobie zwłaszcza ostatnią zwrotkę . Ja już znikam , idę nadrabiać zaległości we śnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Może i to moja jedyna wada jest . Chciałabym byc twarda jak skała niczym sie nie przejmować ale nie potrafię. A swoją wrazliwośc odziedziczyłam po swoich rodzicach . Miłej i spokojnej nocy Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Par Dziekuję , ale nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---nawet człowiek, który jest twardy jak skała---jeśli straci coś cennego na pewno będzie się przejmował. Mi się wydaje, że to nie jest tyle kwestia wrażliwości co...zaakceptowanie i zrozumienie sytuacji w jakiej się znalazło (w Twoim przypadku porzucenie). Każdy przeżywałby to tak samo tylko....niektórzy szybciej a inni wolniej dochodzą do siebie. Dobranoc)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Teraz tak sobie siedzę w nocy i rozmyslam nad swoim zyciem . Czy warto było poznac jego ? Kochać go całym sercem swoim ? Znów mnie wzieło trochę na rozmyslania wstecz i na domiar złego zasnąć nie potrafię . Narazie jeszcze siedzi ta zadra w sercu tak mocno. Chciałam dobrze a wszystko sie obróciło przeciwko mnie . Widzisz raz jestem wesoła babka a za chwile takie znów mysli mnie nachodzą. XXXmen też mówił żeby iść do przodu nie odwracając się za siebie i9 cieszyc sie tym że tak się stało niż po ślubie . Ale mnie to boli cały czas.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---ja podejście do facetów mam takie---najpierw ja i moje potrzeby a dopiero później on i jego potrzeby. Może dlatego nigdy nie miałam takich przejść z mężczyznami jak Ty. Jeśli znów kogoś poznasz to pamiętaj---Ty jesteś na pierwszym miejscu...w końcu kobieta, wiadomo...płeć słabsza;-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam:) Nekromanta Muszę tak zacząć mysleć jak Ty , może mi to pomogą twoje słowa. A czy tak się stanie że kogos poznam to juz druga sprawa ? Miłego dnia Tobie również życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dobry wieczór:) jesterm ciekawa jak Wam minął dzień dzisiaj . Cos cicho jest i sama cicho siedzę . Miłego wiczoru Wszystkim odwiedzającym osobom życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witaj aniół ja pisze prawie cały czas z ogryzka jak kiedyś ktoś nazwał mój telefon cały dzień byłem praktycznie poza domem i zaraz znowu mam wyjazd a wrócę zapewne nad ranem pewnie nie będę już miał czasu się odezwać . Dobrej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
XXXmen A to masz nietypowe pisanie na Kafeterii :) Życze Ci miłej podróży zwłaszcza spokojnej :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---mój dzień minął....chyba tak jak każdemu---rano psy, zakupy, potem obiad, znów psy itd itp:-) A zaraz wychodzę do knajpy i zamierzam się dobrze bawić:-) Miłego wieczoru i nocy Ci życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dzień dobry w ten piekny słoneczny dzień lecz toche mroźny :) Mój dzisiajszy dzień mija jako tako, lepszy niz wczorajszy . Zjadłam teraz obiad. Co bede robic później okaże się jeszcze . Ma przyjść koleżanka , ale to jest nie pewne jeszcze... Pozdrawiam Wszystkich i zyczę miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---też Ci życzę miłego popołudnia:-) A jeśli przyjdzie koleżanka to przynajmniej będziesz mieć jakieś towarzystwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witajcie wieczorową porą :-) . Aniół ty chyba daleko od moich stron mieszkasz bo ja dziś miałem tylko mgły i chmury . Jak chodzi o drogę to ta jest spokojną tylko na miejscu czasem adrenaliny mam w nadmiarze :-) dziś pewnie będzie tak samo ... Miłego i ciepłego wieczoru życzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Witajcie XXxmen i Nekromanta XXXmen Codziennie tak jeździsz wieczorami autem ? Chyba tak mieszkamy w innych rejonach polski. Równiez Ci dzisiaj zycze miłej i spokojnej podróży:) Nekromanta Mysłałam że koleżanka przyjdzie , ale jej nie było , nie mogła przyjść . Posidziałam sobie przed TV prawie cały dzień . Wreszcie jutro do pracy , weekendy strasznie sie dłużą mi , nie wiem co mam robic w wolnym czasie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Niedługo zima na dobre sie rozkręci . Jak ja lubie takie widoki zza okna jak w tym linku . Chodzic po takim świezo spadłym sniegu i nawet turlać sie po nim albo orzełka zrobić ;) http://www.youtube.com/watch?v=TjhbQDfI0rg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×