Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Aniół---jeśli weekendy Ci się dłużą to może....znajdź sobie jakieś hobby aby czymś wypełnić sobie czas:-) Ale z drugiej strony trochę Ci zazdroszczę tego spokoju i ciszy jaką masz obecnie. Ja co prawda mieszkam od kilku miesięcy mieszkam z narzeczonym ale...razem z nami jest też jego młodsza o 18 lat siostra. Oni między sobą strasznie się kłócą---i tak jest prawie na co dzień. Bez kłótni ani rusz:-O Tylko tyle dobrze, że...mnie w to nie wciągają:-):-):-) Może to źle zabrzmi ale....kiedy tak patrzę na nich to jestem szczęśliwa, że jestem jedynaczką. A co do zimy to mam nadzieję, że....w tym roku będzie ona prawdziwa--z mrozem i ze śniegiem. Bo rok temu to....zima zawiodła:-( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Nekromanta Widzisz Ty mi zazdrościsz spokoju i ciszy , a ja Tobie zazdroszcze tego gwaru . Jestem do tego przyzwyczajona i bardzo mi tego brakuje że nie mam nawet do kogo sie odezwać :( A co do zimy to prawda w tamty roku zawiodła nas na całego i tez mam taka nadzieję że będzie w uszy szczypac i biało od śniegu :) Miłej nocy Wam zycze 🌼 PS. ale sie zasiedziałam dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam poniedziałkowym rankiem . Co do hobby to nekro ma rację powinnaś sobie coś znaleźć , polecam wędkowanie nie będziesz wiedziała kiedy czas ci ucieknie :-) . Ale jak chodzi o zimę to mam całkiem odmienne zdanie od was . Pytasz czy jeżdżę tak co wieczór ? nie 6 -10 razy w miesiącu zależy jak podejdzie . Miłego nowego tygodnia życzę i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dzień dobry:) W ten zimny listopadowy dzień . XXXmen i Nekromanta Dziękuję Wam za rady, hobby mam już , ale teraz chyba zmienię je na inne. Szkoda tylko że zima idzie ;)bo mam poewien pomysł . XXXmen Dziękujuę za wyjasnienie 🌼. Myslałam że tak masz częściej :) Jestem teraz w pracy i na chwilke wpadłam żeby również życzyc Wam w tym nowym tygodniu miłych i spokojnych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioół---to bardzo dobrze, że masz jakiś pomysł ale....na okres zimowy polecam hobby przy którym nie trzeba wychodzić z domu. Możliwości jest naprawdę dużo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxman----nie znam się na wędkowaniu i nie mam też znajomych, którzy łowią ryby. Ale jeśli Anióła by to zainteresowało to....musi z tym poczekać do wiosny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Oj nekro naprawdę widać że nie znasz się na łowieniu :-) , wszak w zimie jest wędkowanie podlodowe , jak aniół się namyśli to ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam wieczorem:) XXXmen Widzisz rano sie nie doczytałam czym się zajmujesz , ciekawe masz hobby, kiedys raz byłam na wędkowaniu ale w lecie, miłe to jest suedzieć sobie nad jeziorem czy stawem przy sławiku . Mozna sie odprężyć i wyciszyć. Ciekawe to jest napewno. Nekromanta Ja chyba się wezmę za Haftowanie , kiedys haftowałam takie małe obrazki, jeszcze chyba mi Mulina została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ale dzień mi minął dzisiaj bardzo szybko , rano w pracy po południu trochę sprzątania w domu i drzemka . Zdziwicie się że do tej pory spałam , teraz tak rozmyślam co ja będę w nocy robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Miłego wieczoru wszystkim zyczę i spokojnej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxman---o wędkowaniu podlodowym wiem ale....czy warto aż tyle czasu marznąć zanim coś się złapie???---o ile w ogóle:-D Mi by się nie chciało:-D Co innego wiosną i latem---nawet jak ryba nie weźmie to samo siedzenie nad wodą może być przyjemne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---a obrazki, które haftujesz to....z wyobraźni czy np z jakiegoś zdjęcia??? Czy są to jakieś widoki, postacie czy...może coś innego??? A w jakiej formie robisz hafty---jest to raczej zbliżone do folkloru czy może jakaś Twoja własna forma???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Faktycznie za wędkowaniem w zimie nie przepadam ale na wiosnę mam taką miejscowkę nad rzeką drzewa nachylają się nad wodę i ślicznie ptaki śpiewają wydaje mi się wtedy że w tym miejscu czuć dotyk boga ... Dla takich chwil warto żyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzień dobry w ten mroźny dzień :) XXXmen Ale mnie rozmarzyłeś tym widokiem nad rzeką . Cudownie musi byc wtedy. Za piosenkę dziękuję 🌼 Na chweilę wpadłam zycząc Wam milutkiego i ciepłutkiego dnia 🌼 Też cos pozostawię z repertuaru Grachuty, pasująca do tego topiku :) http://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolAKm8&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
przepraszam za literówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta W sklepach pasmanteryjnych idzie kupić gotowe szablony z różnymi widokami , postaciami i Haftuję ściegiem krzyżakowym . Kiedyś w czasię choroby przyniosła mi koleżanka taki właśnie szablon z Muliną do Haftowania i tak się zaczeło moje hafciarswo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa@vp.pl
Grechuta mmmm..Aniele znasz sie na rzeczy:)..no i smacznej muzyce;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-)))) xxxMan---to też zależy co kto lubi....ja ryb nigdy nie łowiłam i....jakoś nie ciągnie mnie do tego. Ale nad wodę bardzo lubię przychodzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---to można powiedzieć, że....uzdolniona jesteś:-) Ja akurat zajmuję się fotografią, czasem też rysuję, trochę też piszę poezję i opowiadania. A czy jest możliwość obejrzenia gdzieś Twoich prac???....może masz jakąś galerię czy....nothing???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Gdy tak czytam o tych waszych wyszywankach to przypomniało mi się gdy w latach mej młodości trawony chorobą z nudny zacząłem wyszywać (bo chyba tak to się nazywa) do dziś gdzieś w szafie na dnie leży moje dzieło , dwa krasna pod grzybkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam Wieczorem :) Eurydyka Dziękuję za uznanie .🌼 Grechutę bardzo lubię słuchać :) Nekromanta Nie jestem znów tak uzdolniona, 2 lata temu leżałam 2 miesiące w gipsie i z nudów nie miałam co robić i tak to się zaczeło od jednego obrazka , a zrobiłam ich tylko 3 bo później już nie było na to czasu i moze chęci . XXXmen Moyesy to rnie nayzwa haftowaniem i wyszywaniem . Pewnie w szkole to robiłeś , ale masz pamiatke szkolną przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Możesz to różnie nazywać .... miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
To co pokażę to nie jest moje dzieło , ale to po skończeniu mniej więcej tak wygląda :) http://oqq.pl/hafty/obraz09.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Jaka największa rybę złowiłeś w swojej przygodzie z wękowaniem? Możesz sie pochwalic nam ;) Cos ci puszczę z Kabaretu starszych panów :) http://www.youtube.com/watch?v=dFttaXuC0BM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę, że u Ciebie i xxxMan....nuda spowodowała, że zajęliście się czymś:-) Na to wygląda, że ta nuda.....wcale nie jest taka zła jak się o niej mówi. Bo to właśnie dzięki niej powstają.....całkiem ciekawe rzeczy:-) Aniół---dziękuję za prezentację🌼. Jeśli Twoje prace są podobne to...nie muszę ich widzieć by stwierdzić, że podobają mi się :-) I nie mam tu na myśli konkretnego "obrazka" tylko....precyzja w wykonaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×