Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Dzień dobry:-) Piszesz, że 5mies. byliście jako narzeczeni. A długo byliście ze sobą zanim zdecydowaliście na zaręczyny??? Pytam dlatego ponieważ ja kilka miesięcy temu miałam trochę podobną sytuację i....może źle sobie o mnie teraz pomyślisz--u mnie to się odbyło w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXMen Moze i masz rację że dobrze że tak stało się . Dziekuję za szczerość . Duzo mi ona daje jak pomysle co mogłoby być ... Nekromanta Nie dlaczego, może troszkę . Ale każdy jest kowalem swojego losu. Razem byliśmy przed zaręczynami prawie trzy lata. Na początku nie mieszkaliśmy ze soba ,ale po roku chcielismy spróbować obupólnie czy razem przetrzymamy wszystko i czy sie dobralismy . Wszystko w porządku było i tak postapił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Muszę sie pochwalić że Dzisiaj miałam bardzo dobry dzień , chociażby dla tego że przynajmniej nioe beczałam już . Życzę Wszystkim zaglądającym na topik i mnie poftrzymujacych na duchu , Miłej ,spokojnej nocy oraz udanego dnia jutrzejszego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł---ja byłam w związku 2 lata. Potem zaręczyliśmy się i nawet były plany by zamieszkać. Lecz cały czas to odkładałam....Po 3 m-cach zerwałam zaręczyny bo...pojawił się w moim życiu ktoś inny... Uwierz mi, że osoba, która porzuca kogoś wcale nie ma łatwo. Dla mnie oddanie pierścionka zaręczynowego i powiedzenie, że to koniec też było...nieprzyjemne. I może ten mężczyzna, co Cię zostawił nie był tak naprawdę Tobie pisany---w ten sposób do tego podejdź:) I pomyśl, że być może jest ktoś, kto na Ciebie czeka.:-) Cieszę się, że dziś miałaś już lepszy dzień:-):-):-) Dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzisiaj sie tylko przywitam z Wszystkimi zycząc miłej i spokojnej niedzieli 🌼 oraz wieczoru dzisiejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
kocham desznika 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci też życzę miłego weekendu i....daj znać jak Twoje samopoczucie. Myślę, że z dnia na dzień co raz lepiej???:-) Wszystkiego dobrego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzień dobry:) Nekromanta Dziekuję , mam taka nadzieje że będzie lepiej :) Widzę że mam nawet podszyswajacą sie osobę pod mój Nick . Kobieto , jak go kochsz to pisz pod swoim Nickiem a nie pod cudzym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Czyż dla ziemskiego tutaj wojownika Walka jest wieczną? czyliż dni człowieka Nie są na ziemi jak dni najemnika? A jako sługa odpoczynku czeka, A robotnik czeka swej zapłaty, Tak mnie miesiące, co przynoszą straty, Dałeś, o Boże, i stroskane noce; A gdy położę się, myślę o wstaniu I myślę tylko o prędkim świtaniu, I do świtania się nędzny kłopocę, A skórę moją robactwo już stacza, I proch jest na niej i w kawały pada Jeszcze jeden wiersz Słowackiego zapodam i koniec z rozpamietywaniem u mnie . Tak będzie najlepiej . Wiem ze to bedzie jeszcze boleć przez jakis czas , ale musze sie wziąć za siebie i pomysleć o sobie .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabył z zeszlifowanymi rogami
masz świadomość więc teraz może być już tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Diabyl Masz też świadomość np. że twój nick jakby mówił wręcz odwrotnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam , jeśli chodzi o wiersze mi też podoba się Dwa anioły Asnyka . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen witaj:) Ale ja juz nie mam siły , może ochoty czytac juz wierszy . Przez ostatnie dni je sie naczytałam zbyt dużo . Znam ten wiersz Asnyka , piekny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Również pozdrawiam i zycze miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Wzajemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Powiem Ci tak szczerze :) że trzymam się tych słow : " Żyj z całych sił i usmiechaj sie do ludzi , bo nie jesteś sam..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół----ja Ci też życzę miłego niedzielnego wieczoru oraz dużo pozytywnej energii na nadchodzący tydzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam o poranku , śliczny dzień dziś się zapowiada , przynajmniej w moich stronach . Aniół tobie życzę pogody ducha i słonka na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Dzień dobry :) Nekromanta i XXXmen Dziekuję Wam za miłe słowa otuchy🌼 Jest juz coraz lepiej , najgorsze dni juz mineły , tek mi sie zdaje . Ja również zyczę Wam miłego i pogodnego dnia , a zapowiada się bardzo słoneczny jak na tę porę roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzień dobry:) Nekromanta Dziękuję , jest coraz lepiej i zaczynam myslec pozytywnie 🌼 Dzisiuaj jest piękna pogoda , warto się przejśc na spacer gdzieś . Mozliwe że gdzieś sie wyrwę na spacer :). Tylko samej jakos mi głupio teraz gdzieś się wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Wiatr tumany liści w parku goni jak nie kochać jesieni jej barw ptaki odleciały dzień jest krótki przy kominku drzewa brak. O szyby deszcz wolno dzwoni marzenia w kroplach rosy zaklęte w głowie nagła myśl to już październik drzewa zrzucają kolorowe liście. W parku tyle kasztanów spadają powoli jesień bywa źródłem doznań melancholii opieram się przeczuciom cisza krzyczy chciałabym jak niedźwiedź zasnąć . Zachować w pamięci postać twą idę przez sen ku tobie w ciszy cicho tajemniczo uśmiecham się lubię z tobą marzyć w jesienne wieczory \\ życzę Wszystkim miłego popołudnia 🌼 wieczorem pewnie się pokażę na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Aniół widzę że ty taki uduchowiony jesteś ale czyż może być innym ktoś kto taki nick ma ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Anioł---a czemu Ci głupio samej gdzieś się wyrwać??? Samotne spacery też mogą być przyjemne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witajcie :) XXXmen Nie wydaje mi sie zebym taka była, lubie ludzi, przyrodę . Ten wiersz mi się bardzo spodobał . " Jesienne rozmyślamia" i tak sobie go wkleiłam , pasuke do ayry teraz . Jesień mamy piękną w tym roku :) Nekromanta Ale ja powiem szczerze , że samemu mi jest smutno jakoś chodzic widząć pary w parku spacerujące i dziwnie jakoś sie czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
aury, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---widoku spacerujących par niestety ale....nie unikniesz. Jest to codzienny widok na naszych ulicach. Ale ludzie idący samotnie też się zdarzają więc....nie będziesz wyjątkiem:-) A może właśnie na takim spacerze poznasz kogoś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Nekromanta Nie wiem , ale nikt nie wie co jest każdemu pisane .... wszystko mozliwe. Ale na dzisiejszy dzień to jest troche smutno patrzeć na takie pary , unikam tego widoku na razie Wkleje pięn=kny wiersz który mówi o mnie trochę , smutny lae taki prawdziwy Kazimierz Przerwa-Tetmajer "Konaj me serce..." Konaj, me serce - - po co żyć ci dalej? Żadne z twych pragnień nigdy się nie iści - - wrzej, aż cię ogień wewnętrzny przepali, i uschnij, na kształt oderwanych liści. Milcz i umieraj. Ileżeś to razy zadrgało próżno; klątwy ileżkrotne na twe szalone rzucałeś ekstazy, i znów milczało - - dumne i samotne. Ale tej nocy posępnej i sennej nie zdołasz milczeć, szał buntu cię zrywa, z milczenia twego powstajesz Gehenny, na ustach twoich drga klątwa straszliwa... Gdyby ta klątwa zmieniła się w gromy, skały się skruszą i spłomieni morze, zadrży sklep niebios wiecznie nieruchomy, gwiazdy zeń runą w przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Przepraszam jeszcze raz za literówki które plącza sie w moim pismie :( Życzę Wam dobre duszyczki miłej i spokojnej nocy Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Twoich postów wynika, że w Twoim charakterze są cechy introwertyczne i.....to jest bardzo dobre:-) ponieważ łatwiej jest Ci znieść tą sytuację:-) Dobrej nocy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×