Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Miłej nocy Wam zyczę 🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam , kto nastawi wodę na kawę bo mi niechce się wstawać ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
men ja moge zrobic:) i tak gotuje wodę na kawe sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
nom juz zrobione:) oczywiście cynamookami moge częstować bo bardzo je lubie:). Czytam Was tak i..mhm ten topik jest jak pokój w prawdziwym domu:) CIEPLO,serdeczność..Wogole tak jakos..inaczej. men co do Twojej wypowiedzi dotyczącej mojej,żart nie żart moze cos w tym jest:).Nekro..wiem ze pasją to cos obok ale większość je ma-ja nie:( chociaz czasem kiedys na siłę chyba cos tam próbowałam miec..aniele dziekuje Ci za nutke..fajna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
chcialam od razu przeprosić za te skróty Waszych nikow ale lubie pisac w miare czytelnie swoje mysli i zrozumiale i wiecznie barakuje mi pola:( wiec pomagam sobie skracając Wasze niki.jesli przeszkadza to nie ma problemu będ pisac cale tylko ze..zajme duzo miejsca:(. RZADKO SIE SPOTYKA SZCZEROŚĆ W SIECI I TO MILE WPASC GDZIES GDZIE CIE ODBIERAJA NORMALNIE I NIE GONIA ZA MYSLI,SŁOWA CZY CO TAM JESZCZE:). SŁODKIEGO DNIA WSZYSTKIM ZYCZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switazianka
a to tu tak ładnie pachnie kawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Jeśli był choć cień prawdy to zmien swoje myślenie . Na ciasteczko chętnie się pisze tylko te cynamonowce to trochę ... mało słodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
malo? to prosze kilogram cukru do tego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switazianka
a mnie kawy nikt nie zaproponowal :( szkoda ,niby taki mily topik, aa taki niegoscinny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Switezianka myślę że kawy wystarczy dla wszystkich i przyda się zwłaszcza gdy jest 7 mrozu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Myślę że źle nas odebrałas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Eurydyko mam prawo lubić słodko a ty nie musisz być taką złośliwą kobietą bo chyba tak trzeba odebrać ten twój języczek a i uważaj abyś sobie go nie przydeptała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
xmen w mojej wypowiedzi nie bylo nawet kszty złośliwości. zle nie zrozumiałes a raczej odebrałeś moja wypowiedź. język?! czasem bywa mylący..każdy ma prawo do czegoś i ja tego nie neguje a moim zamiarem nie bylo urażenie Ciebie. zaproponowałam cukier bo jest słodki..nic wiecej nic mniej. przepraszam jesli urazilam Cie w jakis sposób. Milego dnia życząc oddale sie lepiej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Nie nie czuje się urażony . Pogodnego nieba życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzień dobry:) Ale z was ranne ptaszki ;) Nie mogę z Wami byc o tej porze. Smaki mi tobicie z samego ranka , teraz powinnam lecieć do sklepu kupić sobie bułeczki cynamonowe:) Eurydyka Chyba dzisiaj masz lepszy homorek niż wczoraj :) Tylko się nie dołuj i będzie wszystko OK:) Switezianka Pierwszy raz jesteś na naszym topiku widzę . Zapraszam bardzo nastepnym razem jak Ci równiez postawie kawę i cos słodkiego do tego:) XXXmen A jak Tobie mijaja dni ???? Ostatnio pojawiasz się i znikasz kusząc kawą ;) Ale widzę że jesteś w dobrym nastroju i cieszy mnie to:) Nekromata Zapraszam serdecznie wieczorem na kawę, herbatkę i cos słodkiego do tego :) Ja znów jestem w pracy jak zawsze , wpadam na chwilkę i dalej lecę pracować . Nic za darmo nie ma a z czegos trzeba żyć ... Milutkiego dnia Wam życze w ten mroźny listopadowy dzień 🌼 Pokażę sie jeszcze do południa jak będę mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Jestem juz po pracy , jeszcze mi godzinka została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) xxxMan--czy Ty przypadkiem nie przesadzasz z tą złośliwością??? Gdyby Euredyka do mnie tak powiedziała....to bym się szczerze roześmiała i pogratulowała dziewczynie poczucia humoru:-) A poza tym.....też uważam, ze te ciastka są mało słodkie:-P Eurydyka---wracając do pasji to...mój Blondyn też nie ma żadnych zainteresowań i jakoś to nie przeszkadza mi z nim być. A odnośnie moich pasji to...on mnie co najwyżej może tylko wysłuchać lub pomóc w ich realizacji. Ale na pewno nic mi nie podpowie i nie doradzi. Od takich rozmów mam kolegów o pasjach podobnych do moich i z nimi czasem się spotykam. Anół---to masz dobrze, że z pracy możesz pisać:-) Bo u mnie w pracy, jakoś w tamtym roku, wszystkie portale społecznościowe zostały zablokowane---aby pracownicy nie zajmowali się tym "co nie trzeba":-O:-D do pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam ponownie:) Wreszcie w domlu jestem i po opbiedzie ;) Najedzona jestem jak bąk... Nekromanta Nie mam tak dobrze jak Ci się wydaje , dwa razy mi sie udało , a czy trzeci raz to się uda to nie wiem jak mnie szef podpatrzy kiedyś ;) Cieszę się ze mam pracę a nie chcę jej stracić przez takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witajcie , nekro może ja już taki jestem , czasem odczytuje podtekst nawet tam gdzie go niema , a może to wina mojego znaku zodiaku ? Anioł nam nadzieję że spalasz te kalorie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Mi nie grozi przytycie ;) nawet bym sie cieszyła żeby pare kilo więcej mieć :) Moge wiedzieć spod jakiego znaku jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Pożegnam sie już Miłej nocy Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół---dziękuję za herbatkę🌼 xxxMan---a jaki jest Twój znak???:-) Mój to koziorożec:-) Dobranoc Wam)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmen
witam w ten mglisty i mroźny poranek , aniół zaskoczyła mnie twoja wypowiedż na jednym z topików na temat mezczyzn i tego jak ich oceniasz a ze nie wspomniałaś o wyjątkach to mam świadomość iż tyczy sie to i mojej osoby więc nie widze celu i powodu moich wizyt na twoim topiku Nekro pytasz mnie z jakiego jestem znaku ? nie ciekawy , często określany jako pamiętliwy , mściwy , poszukuje napięć i konfliktów itp. ; Ppozdrawiam wszystkich cieplutko ..... http://www.youtube.com/watch?v=YPiDIWN8YHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Dzień dobry:) XXXmen Ja na tamtym topiku nie pisałam o wszystkich panach . Jak Cie to uraziło że się w ten sposób wpisałam to Cie bardzo przepraszam . Dziękuje że pomogłes mi w trudnych chwilach .🌼 . Miłego dnia Tobie równiez zyczę zwłaszcza ciepłego. Nekromanta Tobie też równiez zycze Wszystkiego dobrego Widzę że jestem głupia i nie mysle niekiedy co piszę... Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Jeszcze coś na koniec powiem :o Wiem że źle zrobiłam i przepraszam za to że w ten sposób uraziłam cię. Ale pomyśl czy jakbym napisała pod innym nickiem to byłoby lepiej ? Każdy ma swoje mysli w danej chwili i może popełnić błąd. Ja wiem spod jakiego znaku jesteś , jeden taki znak na takie cechy, znam go aż za dobrze.. Na koniec jak się nie pogniewasz dam Ci to 👄 za wszystko Jestem teraz w pracy i nie chcę jej stracić , muszę już kończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×