Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

myśle , z są aniólku, ale moze nie każdy ma dzis ochote na pisanie...ja np jestem dzis jak...dętka i prawie zasypiam, a jeszcze do tego głowa mnie ćmi :( .....wieje dziś u mnie niemiłosiernie...na wszelki wypadek muszę sobie latarke przygotować i swieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek wydmuszek
ostro palcami miesza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorowo :) Nie mam zamiaru uciekać z tąd bo nic złego nie zrobiłem Poprostu nie chce żeby Wam Duch rospierduche robił na topiku Miłego Wieczoru Buziaki dla Dziewczyn :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mnie chcesz pozegnac
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku----ludzie CAŁY CZAS są na topicu. Są dni gdy się tylko mijamy, a są dni, że można pogadać na żywo:-) To jest jak.....LOTERIA:-D:-D:-D Upsss----cieszę się, że jesteś:-) Ja teraz planuję odreagować cały tydzień w towarzystwie Blondyna a jutro.....porządków ciąg dalszy :-O:-O:-O Życzę miłego wieczoru i nocy Tym😘 co dziś byli i może? będą. 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i znikam :P:D Bez podjazdów upsss dobrze.?Było minęło.Co było i nie jest nie pisze się w rejestr.Miło i sympatycznie bywało.Jak znikne prosze nie zwracać uwagi na wpisy w moim imieniu.Wreszcie mam czas na porządną nauke w kompie.:)Już na tapetę poszły zdjecia w kompie(rodzinne) gdzie nareszcie nauczyłem się przycinać,kolory itp wszystkie mozliwości.Mam do pomocy dobrego nauczyciela( kobieta ,która była na moim temacie)Więc tutaj bedzie skala do wyzycia sie.Upsss nie obawiaj się niczego ,smiało bywaj tutaj.Do zobaczenia za rok,tak sobie postanowiłem i zrealizuje.Pozdrawiam was serdecznie Upsss stanowczy lecz silny uścisk dłoni)) a uroczym damom całuje rączki 😘)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwego lotu ale
twardego ladowania i nie wracaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczki dlaczego tak
dokuczacie Desiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez skand to nie dokuczanie
to wielbienie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczki dlaczego tak
Może tak. Duszek chyba odebrał to jako atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczki dlaczego tak
śpij słodko Aniół. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez skand to nie dokuczanie
powaznie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego weekendu życzę🌻 Aniołku👄cierpliwości... większość chyba robią przygotowania do Świąt...a zwłaszcza ci co pracują - ja tez jestem dzis troche zalatana, ale wieczorem chyba będę:)Mam nadzieję, że inni też...liczę też na obecność Upsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssss nie odchodź
nie zostawiaj tego topiku , proszę Cię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️))) anioł😘 ewa😘 pomarańcz😘 inni😘 Aniołku---ja teraz muszę obiad robić. A potem znów bierzemy się za porządki przedświąteczne. Do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×