Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

to już kiedys gdzieś wklejałam: W wigilię chłop jedzie furmanką, a obok biegnie pies. Ponieważ koń biegnie leniwie, chłop bije go batem. - Jeszcze raz mnie uderzysz, to będziesz szedł piechotą! - mówi koń. - Pierwszy raz słyszę, żeby koń mówił! - przestraszył się chłop. - Ja też! - mówi pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to samo chciałam wkleić ;) To dam cos innego Po świętach Bożego Narodzenia sędzia pyta Fąfarę: - Dlaczego chce się pan rozwieść z żoną? - Bo daje mi do jedzenia: barszczyk z uszkami, śledzia, karpia, kluski z makiem... - Proszę pana, przecież wszyscy na wigilię jedzą takie potrawy! - Możliwe, ale ona przyrządza mi je codziennie od siedemnastu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ją lubię...ale ta wersja po to zebyś podniosła swe skrzydła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki🌻 ja mam zaraz rozmowe na skype...właśnie dostałam sms żebym sobie właczyła ...sorry Aniołku mam nadzieje, że zaraz Ups wróci Dobranoc i słodkich kolorowych - do jutra 👄 a to na Dobranoc http://youtu.be/sswef2g-EFw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaczek jest DUCHEM!!!!
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale rozmawiałem z Siostrą Właśnie wczoraj wyszła z szpitala i musieliśmy troszke pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Siostra cioteczna i mieszka 120 km odemnie a miała zabieg chirurgiczny ręki od dawna zaplanowany ale zawsze to stres no i boli ale wszystko jest ok teraz tylko rechabilitacja ją czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to bardziej Ona potrzebuje się wygadać ale to normalne :) Ja wiedziałem że wszystko oki będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ona zawsze bardzo serdeczna jest dla mnie :) I Byliśmy ukochanymi wnuczkami naszej Babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×