Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Nie mozesz tak o sobie mówić Aniółku,gdyz jest subiektywna Twoja ocena.Na razie powsstrzymam sie od opini o Ciebie z racji ,ze Cie dopiero poznaje.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg mówi do Adama: - Adam daj żebro! - Nie dam! - No Adam daaaj!!! - Nie dam! - No proszę Adam daj!! - Nie dam, mam jakieś złe przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniólku dobrze trafiłem,gdyż na cafe juz troszke mnie nie było i miałem zamiar całkowicie sie odseperować,co dałem wyraz do innego "aniołka" w mailu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu krzyczy do swojej mamy: -Mamo! Jadę bez jednej ręki!! Po jakimś czasie: - Mamo! Jadę bez dwóch rąk! Po chwili: - Mamo! Jadę bez zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranek w akademiku. Student pierwszego roku mówi: - Chodźmy na zajęcia, bo się spóźnimy! Student drugiego roku na to: - E, pośpijmy jeszcze... Student trzeciego roku: - Może skoczmy na piwo? Student czwartego roku: - Może od razu na wódkę? Jako, że nie mogli się dogadać, udali się do studenta piątego roku, by ich rozsądził. Ten zarządził: - Rzućmy monetą. Jak wypadnie orzeł, pijemy wódkę. Jak reszka - idziemy na piwo. Jak stanie na kancie - śpimy dalej. Jak zawiśnie w powietrzu - idziemy na zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klasztorze nagle otwierają się drzwi i z rozpędem do środka wpada młoda zakonnica. Biegnie prosto do matki przełożonej: - Matko przełożona, matko przełożona, zgwałcili mnie, co robić? - Zjeść cytrynę - odpowiada matka przełożona - Pomoże??? - Pomoże, nie pomoże... ale przynajmniej ten uśmiech znikni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyfer witam 🌼 tylko nie za wiele żartów bo ciężko mi się dzisiaj uśmiechać :P hihi Aniołek - wstałaś ;-) niee... już od 10 chodzę po domu ale ciężko mi jest się dzisiaj obudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to łubudu z grubsza i uciekam obiadek szykować.Diablica już jest zniesmaczona długim oczekiwaniem:P Taki los pantoflarza jest:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×