Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Xmen...nie smieszny, ale to temat...rzeka i wiem, że dyskusja o wierze prowadzi wczesniej czy później do nieporozumień. Akurat wchodząc na kafe zobaczyłam u góry ten temat : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5051067 ...a widziałeś może temat Kamelii na ogólnym ? - nie wiem czy jeszcze istnieje, bo długo na ogólny nie zaglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam po dwudniowej nieobecności:) W czwartek mnie z pracy pogotowie zabrało jak zemdlałam w niej :( Dzisiaj dopiero ze szpitala wróciłam , przebadana przez paru lekarzy. Mam silną anemię , muszę brać różne witaminy i dobrze się odżywiać . Ale to dziwne bo wszystko jem , nie wybrzydzam w jedzeniu a taka anemię mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
XXXmen Czy ja wierzę w Boga ... Kiedyś wierzyłam w Boga , ale czy teraz wierzę ??? Nie umiem Ci odpowiedzieć. Straciłam wiarę w niego . Tyle zła się dzieje na świecie , nie mówiąć już o człowieku który cierpi i nie jest wysłuchany przez Boga tylko jeszcze bardziej ma większa drogę krzyżową na swojej drodze. Dlaczego tak się dzieje ??? Może Ty mi na to odpowiesz XXXmen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-)🖐️miłego dnia anioł😘 xxman😘 ewa😘 inni😘 Xxman---ja nie wierzę w Boga(ów). Ale osobiście uważam, że takie rozmowy nawet mogą być ciekawe i fascynujące--pod warunkiem, że...nie dojdzie podczas wymiany zdań do kłótni. Z resztą zupełnie niepotrzebnej. Ja chętnie posłucham ludzi, którzy w tego Boga wierzą, co im to daje, jak wcielają tą wiarę w swoje życie itp. Ale....niech to będzie rozmowa polegająca tylko na wymianie poglądów oraz poszanowaniu innych wyznań lub braku wyznania. Bo nawet gdyby doszło do tej kłótni to...ani wierzący ani ateista nie jest w stanie przedstawić racjonalnych dowodów. Byłby to konflikt prowadzący DONIKĄD. A tak na marginesie---kiedyś z ciekawości sięgnęłam po Pismo Święte i przeczytałam w całości:-) Zastanawiam się ilu ochrzczonych to zrobiło???;-) I uważam, że problemem w odniesieniu do Boga(nie ważne czy jest czy go nie ma) jest----nie wiara i nie ateizm ale to: ŻE LUDZIE SĄ NIETOLERANCYJNI. Ewa----pewnie, że nie było mu smutno ponieważ każdy ma prawo do swojej prywatności:-) A związek to nie jest ubezwłasnowolnienie. On tylko zadzwonił do mnie aby się spytać czy będę miała jak wrócić czy ma po mnie przyjechać i...to było wszystko.:-) A co do prezentu to on był od Mikołaja, nie ode mnie:-D:-D:-D Aniołku---dużo zdrowia Ci życzę🌼i nie mdlej nam już. A co do wysłuchania przez Boga to...mogę powiedzieć tylko tyle aby więcej czasu poświęcić na dążenie do celu niż na samą modlitwę. Ja rozumiem, że pozytywne myślenie--w Twoim przypadku modlitwa też są potrzebne ale....więcej można osiągnąć przez samo działanie i na to powinnaś zwrócić uwagę. I pomyśl w ten sposób, że ta modlitwa jest czymś co ma Cię ZMUSZAĆ do działania i do tego abyś porządnie wzięła sprawy w swoje ręce. Wtedy może będzie "wysłuchana":-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł...to może dlatego byłas taka senna ... a zastrzyków Ci nie przepisali ?.. Musisz jeść dużo produktów ,które zawierają żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witajcie Ewa i Nekromanta:) Ewa tak przez to byłam taka śpiąca ostatnio . Sami lekarze mi to powiedzieli w szpitalu. Nie przepisali mi zastrzyków tylko żelazo w tabletkach i dietę tak jak ty mówisz z dużą zawartościa żelaza , najlepiej nawet surową wątrobę , ale ja tego napewno nie trące. Na sama myśl to mnie juz na wymioty bierze :o Smażona to tak ale nie taką. Nekromanta wiem że muszę wziąć się za Siebie i to od dawna , ale niektóre sprawy nie da się wymazać z pamięci . One zawsze w niej pozostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Ewa👄 Nekromanta 👄 Dziękuję Wam za życzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ...nie musisz jeść surowej, wystarczy żeby nie była za bardzo zesmażona...ja też mam trochę niskie żelazo i biorę tabl Biofer, ale wiem, że przy silnej anemii dają zastrzyki - masz szczęście, że Ci nie przepisali, bo są bolesne. Ja swego czasu często jadałam brokuły, ale do czasu...M raz w trakcie obiadu wyciągnął dorodną zieleniutką gąsieniczkę i do dziś mnie odpycha sam widok brokuła. Zawsze dokładnie myłam pod bieżącą wodą i dzieliłam na koszyczki...nie wiem...może też powinno się wczesniej moczyć jak kalafiora ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---Ewa ma rację, wątróbka wcale nie musi być surowa---możesz jeść smażoną:-) I warto by było abyś sięgnęła po brokuły....myślę, że takich przygód jak Ewa nie miałaś:-D:-D:-D A co do przykrych wspomnień to...tutaj zbyt wiele nie można doradzić. Ja akurat mam tak, że pamiętam wszystko (złe i dobre rzeczy) ale...szybko mi przechodzi--potem potrafię myśleć o nich bez żadnych emocji. I powiem Ci, że.....czasem zazdroszczę właśnie takim ludziom jak Ty. Zazdroszczę tej emocjonalności, przeżywania itp. Dzisiaj z Blondynem i jego siostrą robiliśmy wielkie porządki. Połowę mieszkania już mamy posprzątane a reszta w następną sobotę. Zmęczona już tym jestem. Dobranoc😴pczesc] anioł😘 xxman😘 ewa😘 inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę udanej i miłej niedzieli🌻 Nekro...ja wczoraj unyłam okna...nie były brudne...ale chciałam sie czyms zająć :D Do później...o ile ktos zajrzy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-)🖐️))))miłego dnia Ewa😘 Upsss😘 Inni😘 Ewa---ja i jego siostra wczoraj posprzątałyśmy wszystkie półki na meblach a on pomył okna i drzwi. Jeszcze zostały podłogi, ale to już za tydzień. A co Ty tak wcześnie wstajesz w niedzielę???:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssss 👄 Nekro👄....:D ja wczoraj połozyłam sie o 20-ej , więc wczesnie sie obudziłam i...poszłam do kościoła.... Pogoda piękna w nocy spadł snieg , rano był mróz i piękne oszronione drzewa do tego słońce. Teraz tez słoneczko swieci, ale sie ociepliło i nie jest tak bajecznie jak rano:) Spotkałam tez koleżankę i zaprosiła mnie dzis do siebie...a ja mam teraz lenia😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam :) Oj a ja dzisiaj przeleżałam w łóżku . Przyszłam tylko zobaczyć co sie dzieje na topiku i życzyć wam miłej, spokojnej nocy Ewa 👄 Nekromanta 👄 XXXmen👄 Upsssss 👄 Jutro troche posiedzę na topiku , mam L4 do konca tygodnia . Do pracy nie idę narazie , to będe miała troche czasu dla Was i moge troche tez porobić porządki w domu przed świąteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa----jak poszłaś spać o 20 to nic dziwnego, ze tak wcześnie wstałaś:-) U nas jak na razie jeszcze śniegu nie było....typowa jesień. Po południu byłam na spacerze. Zagadał mnie jakiś dziadek, też był z pieskiem. Jego piesek był z gatunku---ja to nazywam: słychać ale nie widać:-D Otóż ten dziadek opowiadał mi o naturalnych metodach leczenia, które sam stosuje, np na bolące korzonki najlepsze są liście sałaty, na alergię--jak najczęściej bywać w takich miejscach gdzie są pyły i po około 3 m-cach organizm się uodparnia i alergia znika, na bolące stawy---moczenie nóg w wódce:-) ale musi być podgrzana. To ostatnie....zastanawiam się czy nie wypróbować:-D:-D:-D Anioł---myślę, że czujesz się już trochę lepiej:-) Ale....uważam, że powinnaś się oszczędzać odnośnie tych porządków. L4 to nie jest urlop wypoczynkowy tylko chorobowe. Ja uciekam w real, i życzę miłego wieczoru i nocy Tym😘 co dziś byli 😴🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️))) Lucyfer😘 Inni😘 Aniołek gdzieś się nam zawieruszył.....myślę, że Lucyfer go nie porwał do piekła:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podcietymi skrzydłami
Witam wieczorem :) Dzisiaj akurat nie miałam czasu żeby posiedzieć na forum ... Porobiłam sobie dużo w domku , okna nawet nie trąciłam, bałam się trochę myć je . Do swiąt jeszcze trochę czasu zostało to nie ma co sie gonić:) Lucyferze ja Ciebie również pozdrawiam :) Zmykam spać teraz:) Przepraszam że tylko chwilę jestem :) Miłej nocy Wam zyczę 🌼 Dla Wszystkich po 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Cię Aniołku witam wieczorową porą:-).....szkoda, że dziś Ciebie nie będzie:-( Może ktoś inny w międzyczasie się pojawi???....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro ja sie pojawiłam{usta}ale nie posiedzę< bo w tym momencie zaczął mi komp warIować...jak chce coś napisać kursator mi skacze na wszystkie strony , a jak chce cos poprawić to mi kopiuje. Zobaczę może to tylko chwilowe , ale moge zacząc tez pisać jakmś szyfrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich co byli ,bo nie zdązyłam popatrzeć kto być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro witaj👄 :) Podoba Ci sie szary kolor ? bo ja dzis zaszalałam i kupiłam sobie kurtko-płaszcz w tym kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa😘 Oczywiście, że podoba mi się szary kolor:-)....też się w takie ubieram ale bardzo rzadko. Lepiej się czuję w żywych kolorach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×