Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Dobranoc👄 i relaksującego wypoczynku Ci życzę;)...a jutro rano telefon i rejestracja - pamiętaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół ma kilka zdjęć w kompie na pamiatkę nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam* Upsik 👄 co tak późno...a Ty w ogóle sie witasz czy żegnasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam😴 Dobranoc tym co są ? lub zajrzą👄 kolorowych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się witam :) ale Wy już uciekałyście do Morfeusza :) Buziak dla Ciebie Ewuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam :) Nekromanta dziekuje za prezent 👄 Upsssss nie ma za co :) Życzę wam miłego dnia :) Lecę dalej pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-)))))miłego..... Anioł😘 Inni😘 A co tu dziś tak cichutko.....czyżby Aniołkowa senność Wam też się udzieliła???:-D😴 Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witajcie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam wieczorem :) A ja byłam u lekarza dzisiaj po pracy ,no i zeszło mi prawie do 18 w przychodni . Bardzo duzo ludzi choruje U mnie zima się na dobre zrobiła mmmmmm ale ja taka lubię :D XXXmen a jak dzisiaj twój humorek jest ? Denerwujesz sie nadal że zima sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Widzę że juz nikogo nie będzie Pozegnam się juz z wami na dzisiaj Dobranoc i miłej nocy wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł---u mnie na razie nie widać zimy:-( Dziś na kafe nie posiedzę w związku z tym życzę miłego wieczoru i nocy Tym😘 co dziś byli o może? jeszcze będą. 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witajcie w deszczowy dzień. Nekri nic nie tracisz z powodu braku śniegu ;-) pogody ducha życzę mimo braku śniegu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z podciętymi skrzydłami
Witam :) A ja dopiero mogłam zaglądnąc na topik . Cały dzień pełno pracy miałam , jeszcze na jutro mam z czym się bawić ;) Teraz mam przerwę na śniadanio obiad i kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-)))))miłego.... anioł😘 xxman😘 upsss😘 inni😘 Xxman---bardzo Ci dziękuję i Tobie również życzę pogody ducha na tą drugą połowę dnia🌼 A co do pory roku to---jakiś czas temu cieszyłam się tą jesienią ale...co za dużo to niezdrowo. Mam już jej dość!!!:-O Z utęsknieniem czekam na zimę:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam aby życzyć miłego wieczoru i nocy Wszystkim😘 co dziś byli i może jeszcze będą. 😴🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro👄🖐️ ....może jeszcze nie upadł? Też miłego wieczoru życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---u mnie już po miłym wieczorze:-D Moi koledzy wyciągnęli mnie do knajpy na piwo---oczywiście bez mojego Blondyna. Ale tego mi było trzeba, tak po prostu zostawić wszystko i wszystkich.....czasem nawet jest wskazane:-D Teraz już jestem w domu i...idę się przytulić do niego i zasnąć. Dobranoc😴🖐️ Ewa😘 Inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witam was , myślę że faktycznie topik przygasa ale może dlatego że brak jest wymiany poglądów , to może ja zadam pytanie które będzie początkiem wymiany poglądów : wierzycie w boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo:)..a ja pospałam sobie do 11-ej;) Nekro👄 zapomniałam Ci podziękować za prezent🌻....widzę, że wieczór miałaś udany, a Blondyn.... nie był smutny, że go tak samego zostawiłaś? ;) Xmen👄...też sobie wybrałeś temat :D ale jesli Cię to interesuje to ja... tak:) Anół gdzie sie podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xmen , ale prosze mnie nie mylić z jakąs fanatyczką - mocherem:) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Skoro śmieszny temat sobie wybrałem to może ty zapodasz inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×