Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

mogę go jeszcze zwrócić, bo akurat ta pani ze sklepu mnie zna i kazała sobie przymierzyć w domu...nie bardzo lubie ten kolor ...troche za jasny a czyszczenie chemiczne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---jeśli to jest jasny odcień szarości to....lepiej nie. Wystarczy, że spadnie deszcz to od razu będzie brudne. Ja mam kurtkę zimową w białym kolorze i zakładam ją tylko wtedy gdy nie ma opadów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myslę...a zwłaszcza jak samochód ochlapie to już klapa...chyba jednak zwrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro- muszę rano wstać. 😭 Ewa- byłam na kafe na innym nicku dopóki nie zostałam zbanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek ostatnio mało aktywny, ale jak chora to wcale sie nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro...ja tez mam taka nadzieję...temat bez załozyciela tematu to jak dom bez gospodarza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh nie zastanawiałam się ...ale wszystkie piosenki sa znane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa----wiem coś o tym, że topic bez gospodarza to nie to samo....Tym bardziej, że jakiś czas temu na jednym z topiców mi trafiła się funkcja zastępcy:-D...a wcale tego nie chciałam i nie planowałam. Po prostu tak wyszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chciałam przywitać się z założycielką topiku Aniołem, bo tak weszłam ni stąd ni zowąd.... Witaj Założycielko i życzę również powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro...a ja nawet zapomniałam co mam w stopce, bo dawno nie zagladałam...ta druga mam ustawiona jako dzwonek telefonu - tak od 'hallo'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- przyznaję że trochę rozrabiałam na ogólnym, z nudów. Ostatnio mam pecha, bo jak są ciekawe rozmowy to mnie nie ma, a jak jestem - to nie ma co tutaj robić na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez karmię pieski kliknięciami. Mam nadzieję, że ta akcja im pomoże, że to nie jest nadaremno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---ja dzwonki w formie piosenek to ustawiam sobie w tel jako budzik. A na rozmowy to....niestety "normalne dźwięki". Bo gdyby tak w pracy coś zaczęło mi śpiewać to nieciekawie by było:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milaczku---miejmy nadzieję, że to nie jest nadaremno. Ale sam fakt dobrego uczynku też się liczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×