Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Poczytałem troszke wiadomości z kraju i wracam do odpowiedzi.Otóż z przegotowanych ziemniaków (mozesz pare przegotować jak podajesz co innego na II danie) dodaje łyżke lub nieco więcej w zalezności ile tego sosu jest wody przegotowanej po tychże ziemniakach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia :-)🖐️))) Aniół😘 Lucyfer😘 Dobrze😘 Inni😘 Lucyfer---zgadzam się z Tobą, że obiad składający się tylko z zupy jest do niczego. Ale z dwóch dań....pomimo, że lubię jeść to jednak byłoby trochę za dużo. Ja robię na obiad tylko drugie dania. A jak mi się nie chce nic robić--też się zdarza:-D--to wtedy jemy na mieście.....ewentualnie w domu---zupę z torebki:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Diablic to ja się nie boje :):) Właśnie skończyłem meble przestawiać Musze jeszcze się zkimś spotkać w realu Później będe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku taka refleksja mnie naszła.Otóż wy kobiety posiadacie najwyższy stopień uczuć i na tym...............przegrywacie jak znajdzie sie nieodpowiedzialna osoba.Smutne lecz prawdziwe.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniół z przyciętymi skrzydłami
Witajcie wieczorkiem:) Ale muzycznie się zrobiło na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss przemeblowanie robiłeś mieszkania , czy przeprowadzkę do nowego lokalu:) Lucyferek taj jest jak powiedziałes jak się natrafina na nieodpowiednia osobę to później my ciepimy . Tak samo i Ty bys cierpiał napewno Ta piosenke kiedys znalazłam na jednym topiku :) Piękna jest http://www.youtube.com/watch?v=SG30nFk48NY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×