Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Gość gość
Na tym kończę swoje wypowiedzi i żegnam wszystkich po kolei zwłaszcza DUCHA i jego świtę Możecie sobie szukać ile chcecie mnie po Kafe i nie zobaczycie moich wypowiedzi już więcej od teraz jak i przez ostatnie poł roku co było tylko przez przypadek parokrotnie Good bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na o2 też ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolibrowi brakuje bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz kochamy Cię 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolca i rozumu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie ten Janusz bywa
he??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie ten Janusz bywa
On mnie kiedyś zrobił w balona aż zabolało .MYślał że jestem głupia i nie wiem co chciał zrobić, ale cierpliwośc ma swoje dobre strony i warto było zaczekać tak długi czas. Odpłaciłam mu to z nawiązką może lepszą niż myśli i może miał nadzieję--NA CZYM TO POLEGAŁO ??Może ci się przyśniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ja wiem co napisałam i o co chodzi w tym :D:D Prawda kiedyś wyjdzie na jaw może w niedługim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasik Jolka oszukujesz ludzi na kafe?:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duchu lub ktoś co to pisze idź lepiej do Psychiatry bo to już jest chorobliwe tzn. Maniakalne prześladowanie kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A duch prześladuje??Nie zauwazyłem tego.Jak myślisz,ze na pomidorowo szaleje to się mijasz z prawda.Ma jeszcze kilkadziesiat nicków na niebiesko.Paniał hoża dziewuszko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak twoim zdaniem Duchu Pokaż mi chociaż jeden wpis pod innym nickiem jaki znasz mój? Bo np. ani jednego nie zobaczysz jak ci sie pewnie wydaje Stare dawno polikwidowane wsyzstkie a było ich parę , nawet możesz po swoich znajomościach przeciez sprawdzić jak mi wiadomo. To co napisałam wcześniej , zastanów sie nad tym dobrze. Zal tylko czytać a cóż dopiero mieć cię za normalnego człowieka w twoim wieku zwłaszcza. Zachowujesz się jakbyś miał 15 lat a nie dziadkiem był co masz wnuków starszych Twój poroblem polega na tym ( że dałam się złapać kiedyś w twoje gierki i Very ) i do tej pory to wykorzystujesz na każdym kroku. Rady odczep Ty się wreszcie ode mnie po dobroci , bo to naprawdę może znaleźć inne rozwiązanie ale w twoim przypadku byłoby niemiłe jakby tak się stało .Jestem gotowa na ten krok i to w każdej chwili Jak myślisz że nie znam sie na prawie tro się grubo mylisz. Zapytaj się prawnika obojętnie jakiego czy takie traktowanie na internecie innej osoby jest w porządku według prawa? Na tym kończę i radzę ci tak jak wyżej napisałam a każdy twój wpis na mój temat kopiuję na moim dysku, zapamiętaj to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ prosze Cie uprzejmie Jolka..Jak udowodnisz mi,ze na pomidorowo obrażam Cie odszczekam to w sądzie.Nie boje sie tego ,ponieważ jestem czysty jak łza a Ty masz wybujałe skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jesteś czysty jak łza według ciebie, na każdym kroku prześladujesz mnie. Popatrz w stecz co robiłeś z innymi równieŻ a niektóre te wpisy istnieją do teraz. Nie ja jestem jedyna tylko wiele osób to samo moze powiedzieć którzy już nie pisazą na Kafe jak i ja również.Mozer za jednym topikiem tym i moim starym na którym już nikogo nie ma bo sama raz na jakiś czas coś p[uszczę jak mam czas i ochotę. Pokaże jeszcze coś Ci na koniec co odnalazłam na podobnym temacie i również jest mowa o mnie na nim a na którym nawet nie byłam ty76lko przypadkowo przeczytałam bo tym tematem również się interesuję http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5692895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak również to żejak Ty cos omnie np. nie napisałeś to podpuszczasz inne osoby by to robiły , bo jedno i to samo wypisujesz i się chwalisz wszemk i wobec. To wszystko wychodzi na jedno i to samo Nekanie osoby cały czas od paru lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykład masz wyżej , wkopujewsz się jeszcze w większe bagno niż myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałem ze taki temat istnieje.Lecz Ty przecież wiesz lepiej ode mnie gdzie bywam co nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie gęgaj dalej, nie mam zamiaru już Ci odpowiadać.Ośmieszasz sie a Co co robią zadyme mają bekę z Ciebie.Lubisz się klócić to nie ze mna te numery.Jak zmadrzejesz i mozliwe ze porozmawiam z Tobą Innej opcji dla Ciebie już nie ma.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudzołożnik
02.02.14 [zgłoś do usunięcia] N_I_E Witam.lapka.gif Teraz sie nie spodziewaj merytorycznej dyskusji Lary.Nastał czas ferii zimowych więc dzieciarnia nudzi się i dokazuje. Górnolotnie nazwałeś znajomość z poznaną jakąś czarujaca osóbkę.Na portalach darmowych jest tyle nieszczesliwych kobiet i samotnych,ze z pewnością zapoznasz którąś.Jestem starszy od Ciebie o 15 lat a powiem Ci,że bardzo można się zapoznać w różnych regionach kraju.Zapoznałem od siebie w odległości 50 km i jak na razie odwiedzamy się wzajemnie co tydzień na kilka dni.Czy to już jest serduszko.gif ??Z pewnościa nie ,docieramy sie wzajemnie i jak dojdziemy do konsensusu wzajemnego z pewnością bedzie to czysta milość. Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duchu a czy mi chodzi o rozmowę z Tobą? Tylko Ci napisałam na co masz uważać , a co zrobisz to już twoja jest sprawa Ostrzegłam Cię poraz ostatni i na tym koniec Nie wymądrzaj się tak bardzo bo to na dobre z tym rozumowaniem Ci nie wyjdzie. Na takich juak Ty i innych podobnych do Ciebie osób jest sposób. Przez takie wygadywanie , obrażanie, nagabywanie, pomówienia i nękanie na internecie też mozna miec poważne kłopoty na to są paragrafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pytanie zadane tobie dotyczącej w sumie do mnie, JAKBYŚ SIĘ NIEDOMYŚLIŁ ... to odpowiadam w ten sposób Mam cię serdecznie wiesz gdzie? W D U P I E ........ dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koliber wez juz sie nie osmieszaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koliber zamieszkuje ciepłe kraje to więc jego tam poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koliber ze slaska jest , jakie cieple kraje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje głupie odzywki mnie nie obchodzą Koliber ma skrzydła a człowiek nie ma ich,idż do szkoły jeszcze raz jak nie rozrózniasz ptaka od człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×