Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

Gość a otyła karolina tak
andziam, a ty pisałas u kawy chyba? tam gdzie gruba asienienia34 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha to ja
hehe to ja osiem siedem wracam pijana jak bela hehe z piwem w torbie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa zycie :P jestem tylko 4lata starsza od ciebie a czuje sie jakby 20 :) ;) roznioslas chociaz jakies cv ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ai jednego nie rozniosłam :D jeszcze sie wdalam w dyskusje z jakimis kolesiami co wyzej sraja niz dupe maja :D ale noo... moje na wierzchu,,, hehhe co za leszcze.... hhehe juz czuje jutrzejsze zdychanie:p chyba rano z wami kawki nie wypije:P oj tam ja sie wiecznie na 16nascie czuje :D:D: aaaaaa czad... robilam pierniki kiwajac sie na nogach przy stole i skurczybyki wyrosłyyyy ufff widac nawe na bani mi wychodza ciasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tak nie ciora jak 3 tyskie na głodniaka;D (rano tylko kawe wypilam):D ale mi sie w główce buja świat heheh :D bodra uciekam bo w tym stanie to Was zamecze:D bede jutro rano kolo 8.30:D hehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobereczek :D jestem szczesliwa jak nie wiem zajefajne uczucie odwiezc dzieciaki do przedszkola i miec jeszcze godzinke dla siebie :D pojechalam sobie do supermarketu i zakupy porobilam normalnie bomba!!!! niezaleznosci - witaj! a tak poza tym wzoraj wypilam pol butelki wina i najadlam sie orzeszkow prazonych w miodzie z kawalkami czekolady :P i tak tyle osiagnelam w tym roku ze sprawy chudniecia odkladam na przyszly hehe :P i tak nie jest zle :P waga caly czas utrzymana w ryzach tyle ze nie schodzi w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge smigac od razu po zdaniu dostalam certyfikat i karta przyjdzie do 3 tygodni :D mowie Ci rewelka!!! wlaczam swoje CD i smigam jeszcze troche sie stresuje przed ruszeniem ale jak juz jade to nie ma bata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam gesler - kuchenne rewolucje... ja wam mowie jaki zal.... ( odcinek 3 sezon 2)...koles jest kucharzem - nie umie zrobic naleśnika! nie wie jak smakuje gorczyca i do czego sie ja daje... i nie wie jaki smak ma kolędra..... ludzieeee.... co za... wymieklam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa7777
ja juz z rzucilam 40kilo :) ale jeszcze musze 15cia haha :D napoczatku wazylam 120kilo w 2007 dzis jest 2011 i jest 81 kiloo :) normalnie inna kobieta :D warto chudnac dla zdrowia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia - gratuluje!!!! szacunek za to podejscie... wiekszosc kobiet z nadwaga taka powyzej 100 zwykle pieprzy "nie da sie schudnac" a tu prosze - udawadniasz ze sie da!!!!!!! szalejesz :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga stoi- nie zasłużyłam na to , ale stoi :-) Kurcze mało czasu mam na kompa, bo cały czas pilnuje małej i fafika, którzy czatują pod choinką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheh tos sobie sama problemu narobila:P hehe ;) Ale wierz mi lepsze dziecko czy pies.... niż kot...:P kot w polączeniu z choinka to moze byc dopiero nieszczescie:P hehe u mojej babci kilka bombek poleciało jak kotka sie choinką bawiła:) no i niewiele do zburzenia samej choinki:) hehe ja nie wiem jak moja waga...ale musze zaczac cwiczyc bo sie troche poobijałam i poobrzerałam a kumulacja (swieta) sie dopiero zblizaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kujonka - widzialam filmik :D rewelacja :D Mala - sama slodycz hehe :) u mnie waga stoi - czego tez nie zasluzylam bo przez weekend zjadlam tyle czekoladek i piernikow ze przez caly rok chyba tyle by sie nie uzbieralo :P czulam sie pelna jak balon i ze strachem weszlam na wage w pizamie bylo 68.5 ale moje postanowienie na nowy rok to na bank schudnac do 62 :) to by bylo na tyle z postanowien :P dom w tym roku kupilam, kontrakt dostalam, prawko zdobilam, rok na uczelni zdalam, dzieci do przedszkola poslalam rok uwazam za udany :) job done my choinke chyba ubierzemy w piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie! Zmarznie Ci tyłek, to pierwsza tu z gorącym trunkiem przylecisz:-P Adziam z tego filmu nie możemy z mężem się przestac smiac. Ty w ogole miałas pracowity rok, wiec jestes najbardziej usprawiedliwiona z tym brakiem entuzjazmu w odchudzaniu pod koniec roku. Dziieeeeń dobryy:-) Upiekłam korzenne ciastka na choinke, ale pachnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawa nastoletnia
A wieszasz je na choince? Bo mi się marzy taka choinka z prawdziwymi ciastkami, ale sama ograniczam się do wieszania cukierków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulawa no już wiszą. Pierwszego dnia pozjadalismy połowe choinki, wiec nastepnego upiekłam wiecej. Teraz nikt nie rusza, bo narazie mamy dość, ale jak się wchodzi do domu pieknie pachnie. Ogolnie nie wieszalismy bombek w tym roku ze wzgledu na raczkującą małą bombe. Wiec wiszą ciastka, plasterki cytryny i pomaranczy i jakies lekkie słomkowe i plastikowe jabłka:-) Bardzo spodobał mi się pomysł z ciastkami, nigdy nie robiłam, bo wydawało mi się, że dużo roboty z tym , a mało radochy:-) Ale to nieprawda, tylko trzeba pamietac zeby zrobiuc dziurke w ciastku zanim sie włoży do pieca :-) Jak chcecie podam Wam przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawa nastoletnia
Fajne :D Podaj, jeśli to nie tajemnica ;) Ja, w tym roku, dostałam od znajomej puszkę pierniczków (sama piekła) więc będą takie śliczne na stole. Sama jestem raczej serniko i tortotwórcą ;) więc jakoś nie potrafię się zabrać za pieczone ozdoby świąteczne ;) A chętnie spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 szklanki mąki 3/4 kostki masła lub margaryny łyżeczka proszku do pieczenia 3 żółtka 3 łyżki przyprawy do piernika łyżka cynamonu 4 łyżki miodu Piekarnik od 160 do 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawa nastoletnia
Dzięki :D A możesz jeszcze powiedzieć, czy one są takie bardziej kruche, miękkie, twarde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujonka :D super ten przepis fajny, latwy moze i ja cos porobie z Olivcia i Piotrula :D (w sensie z dziecmi:P) ja dzisiaj zaczelam wczesniej bo tez i koncze wczesniej corcia ma przedstawienie w przedszkolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×