Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

witam z kawwwcią :)) wstawać kobitki:)))) wylicytowalam wczoraj stepper http://allegro.pl/steper-tcm-prosty-z-linkami-i1968374412.html no i troche mnie martwi fakt ze to bedzie poczta szlo..... :| bo czekam na pripoytteta poleconego ktory zostal wyslaby w piatek ... (teoretycznie wg poczty powinien byc u mnei na drugi dzien....sia la la la a dzisiaj czwatek;]) o ironiooooo.... swieta sie zblizaja i juz maja problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, sorry za nieobecnosc:-) Ale miałam przedswiatecznego doła:-P Adziam gratuluje zdanego prawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chyba dołek związany ze zmianą pracy przez męża. Ale dzięki temu ja będe mogła pójsc do pracy, bo wtedy bedzie miał na jedna zmiane. Hehe 87 już obczaiłam na fb ten kawałek :-) faaajny. Ja już nic z allegro nie biore, a taki stepper mam na strychu (tyle że bez linek), ale nie wiedziałam, że się tak nazywa (mylilo mi się ze stepem?) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciesze sie ciesze. JA chyba tez przygotuje swoje CV:-) Ale zaczne wysyłać po świetach. (kopniak na szczescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam - garulacje;-) a ja dzisiaj amm wlniejszy dzień kujonka ja tez nigdy nie lubię zmian w pracy u męża, bo zawsze jest strach, ale potem sie okazuje, że jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - do czegos te zmiany musz prowadzic:))) a póki zmieniają pracę a nie żone to nie ma co tragizować :))) heheh tak mnie kopnęłas na to szczescie ze pewnie po łazeniu wyladuje na piwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana no właśnie ja najbardziej nie lubie tego okresu próbnego, wiadomo mniejsza kasa. Ale lepsze warunki wiec nie ma co sie zastanawiac. No i plus bo bede mogła ja isc do pracy bez oddawania dziecia do żłobka. Dzis troche przycisne ze sprzątaniem, bo chciałabym w weekend już ubrac choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w niedzielę ubieram choinkę z córciami. adziam zalała robaka po egzaminie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - pewnie jak bede miala dziecko to tez mi bedzie sprawialo ewentualne wieszanie bombek - dla ich przyjemnosci :) bo poki co to licze ze nikt mnie nie zobliguje do ubierania choinki ;] ;] ;] jak bylam mała to to lubiłam, ale juz mała nie jestem, ani małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No by spróbował zmienić żone:-P A cop tam, tydzień wczesniej bedzie. Własnie chciałam urządzić taki wieczór ubierania choinki jak w klipie "Last Christmas" hahaha Mam bzika na punkcie świąt. Asmana ja już nie moge się doczekać aż młoda bedzie mi pomagac. Właśnie najmilej wspominam jak z siostrą i mamą ubierałysmy choinke :-) W jakim wieku są Twoje dziewczyny? 87 a idz na piwko , nie załuj sobie. Albo lepiej - na grzańca!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasza ma 9 lat a młodsza 6 do mnie rodzice przyjeżdżają (hip hip hura) i cał.a "wigilie" mama przywiezie;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mi w swietach podoba sie kilka rzeczy ; 1- karrrrp 2-pierogiiiiii 3 - pieczenie ciast :D no i to by bylo na tyle hehe:) ja tez pamietam ubieranie choinki z siostra... i jej rozbieranie z cukierkow..... ale nie nawidziłam zawsze tego - darcia twarzy matuli ze sprzatanie bla bla, no i tzw "kolędy" czyli łazęgowania plebana :D a pojde pewnie ze pojde na brooo :))) ja kocham jasne pełne:) hehehe... ale najpierw przejdziemy rozniesiemy cv a potem sie strzeli bronka:) ale nie tak zeby mozg szumial bo jak wroce bede piec pierniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się zabieramy do rodziców męża. Mam do zrobienia tylko rybę po grecku na 3 domy :) M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 u mnie przy rozbieraniu drzewka z cukierków zostawały tylko papierki sprytnie zawiniete (co by wyglądały jakby w srodku był jeszcze cukierek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 hahahaha fajne musiałyscie miec miny, kiedy mama szukała cukierka. Asmana pewnie wie o czym mówimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie, ze wiem tez mam siostre, nawet dwie;-) ale ta młoda to młodsza o 12 lat....... 87 ja \Ciebie podziwiam za ta kreatywność w kuchni, ja to taki leń się zrobiłam oby tylko gotowe mieć . Jednak mam plan pieczenia w weekend śnieżyków- bardzo mi posmakowały. Ryba po grecu - też mam ochotę, ale nigdy nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D no piękne uciekam :D twarz zrobiona, mozna sie ludziom na oczy pokazac buahahah w sumie juz wciagam kozaki :D hehe jak bede miala chwile to moze z komórki wejde do was :D bawcie sie dobrze :D :D buziakiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sklepowe ciasta po prostu nie smakuja :D hehe a dwa ze lubie to robic i nie przeszkadza m9i nawet jak 4h siedze w kuchni:D zreszta torty - zawsze spadaja na moja głowe..raz to mialam tak ze 3 tygodnie pod rzad robilam:) nooo uciekam:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maka zółtka , miód mak, masło, droższe, mleko ugniatasz ciasto z tego potem wałkujesz jak na kopytka (im mniejsze tym lepsze) i na blacze do piekarnika piecze się ok. 15 minut. Wciągają jak orzeszki lub paluszki, ale pyszne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czesc i czolem kluski z rosolem :P mam kupe roboty dzisiaj bo wczoraj bylam tylko pol dnia ale zebyscie mi tu nie marudzily to chociaz sie przywitam :P tak tak, robaka zaleje wieczorem za zdane prawko dostalam od kolegi szampana :D uwielbiam ludzi od siebie z pracy :P dziekuje za gratulacje wlasnie , podajcie jakies przepisy, co robicie ja jeszcze nigdy nic nie robilam na swieta a chcilabym cos w tym roku jestesmy sami, maz ja i dzieci, na obczyznie hlip hlip ale damy rade a chce zeby wlasnie dzieciaki poczuly te atmosfere bo ja to wszystko dla nich :) zastanawiam sie czy starszej nie kupic akwarium pod choinke :) wolalabym cos bardziej wlochatego od rybek ale maz sie nie zgadza :P ja bym chciala szczeniaka ale nasza praca nie pozwala na to za dlugo biedaczystko by bylo samo w domu:( poza tym chciec to chcec a rozsadek nie pozwala moze kiedys, na starosc :P no to powiedzcie co robicie na te swieta, zrobie sobie liste zakupow teraz moge sama do sklepu jezdzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
hehe jaaa juz czeka, na kumpele. Ja to uwielbiam kakaooooowe ciasteczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a otyła karolina tak
wychudła już, że znikła, cy cuś???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×