Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

dziendobereczek piekna pogoda super humorek pyszna salatka i zaraz bedzie kawka :D zyc nie umierac :) 87 idziesz jak burza znowu w dol :) ja byma chciala miec 68 do konca stycznia i pozniej tak 1kg na miesiac powolutki, tip topkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D jak burza...... to ja jestem wybuchowa :D:D mysle ze powrot do 2 kaw rano i 3 szklanek zielonej herbaty znow stawia mnie na nogi :D oczywiscie ze szkoda ze te swieta i sylwek sprawily ze z 58 skoczylo mi 63 hahah (szok normalnie) ale jak juz ponizej 60 jest to sie ciesze:D:D:D wczoraj zrobilam piernika;d;d a dzis..juz mam wszystko na calzone zrobione,...rosnie mi ciasto o 13nastej lece tworzyc obiad :D:D:D :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja te wszystkie ciuszki co kupilam wczoraj musialam oddac bo byly za duze... buu jakby byly za male to pol biedy - motywacja do chudniecia ale przytyc do nich nie przytyje :P no i maz powiedzial mi ze niestety ale psycha mi zostala na rozmiarze 38 - 40 a powinnam juz 36-38 szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jehehe ja to lubie allegro, ale zwykle kupuje... a sprzedawac to jak cos to zwykle cos kogos a nie ze swoje rzeczy..... powiem Wam, werbalnie ze ja to "pierdole ":D tzn.. wciagnela dzis mnei kafeteria, napsialam na dwoch topicach i nigdy wiecej... po tym jak napisalam ze "odrazajacy jest widok stu kilowej laski w krotkich spodenkach" (jakis topic o lasce ktora nie wiedziec czemu szczyci sie najprawdopodobniej swoja masa i nic z tym nie robi...) dostalam od razu atak od jakiejs panienki ze tu z Wami sie odchudzam a tam psiocze..no ja pier... :D chyba mi dzisiaj nerwy popuscily... drugi watek - o gwałtach.... rece opadaja... masakra.... jedno i to samo w koło macieju... ja nie wiem czy tu siedza ludzie czy debile... po co nam prawo jak oni samosądy chcą urządzac... adziam..-rozumiem czemu wyjechalas z tego kraju idiotów ;D ja sie poddaje po prostu poddaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie chyba nauczyc nie wchodzic w dyskusje i nie wyrazac swojego zdania ;] bo wczoraj czy przed wczoraj znow byla kłótnia na tle religijnym.... czasem mam wrazenie ze ja na innej planecie zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 :) ja tez juz to przeszlam czesto jak wchodze na jakis topic i az mnie ciagnie zeby sie wypowiedziec pisze wszystko co mi lezy na sercu a potem kasuje :) w ten sposob czuje ze sie wygadalam :D no ja sie w Pl nigdy nie czulam soba wrecz przeciwnie 21 lat mojego zycia bylo jakby przesloniete czyms.. dopiero tutaj odzylam czuje sie jak jak po prostu u siebie nie czuje roznicy jak mowie po angielsku, lubie ludzi, metalnosc, luz, jak pracowalam w kafejce uwielbialam naszych stalych klientow ktorzy przychodzili o 6 rano po tosty z dzemem, kawe , rogalika i gazete, w kapciach, pizamie czy walkach na glowie lubie w dresie poplamionym farba pojsc do sklepu po chleb i mleko i wiedziec ze tak na prawde nikt nie nie objedzie wzrokiem lubie angielska mentalnosc ze jak jest przerwa na kawe czy herbate to jest przerwa a pracy sie do domu nie zabiera lubie powiedzenie ze mozna wykonywac tylko jedna rzecz na raz po prostu odnalazlam kraj dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezla jestes:0 ja po wczoraj uznalam ze wale to odzywac sie nie bede bo szkoda moich nerw...... odezwalam sie i juz jazdy, ze ja z Wami siedze sie "ochudzam" a na grubasa cos zlego powiedzialam.... no ale kurde nie bede bronic kogos 120 kg, kto zaklada sobie watek i jeszcze oburzony ze ktos jej nie toleruje... albo sie robi cos z soba, albo sie kupuje ubrania na swoj rozmiar... a nie laska wielkie obtrzasanie sie mnie brzydzi panna 120 kilo w krotkich spodenkach w srodku zimy ;] zreszta jesli sie szuka tolerancji to trzeba zaczac od tolerowania siebie przez sama siebie...a jak ktos siebie toleruje to raczej ma w dupie ze ktos tak czy inaczej patrzy :D a tam co tu duzo gadac, głupia jestem ze wchodze w chore dyskusje.... mam nauczke zeby nastenym razem olać system :D jak Wam sobota mija?? ja wlasnie pilnuje chleba :P tzn pieke i mi piernik wyrósl ponad brytfanki haha takie potwory a nie chleby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120kg i krotkie spodenki no ok pod warunkiem ze jest lato bo przeciez w upal nie da sie dlugich zalozyc no znaczenie krotkie bo raczej z taka waga a nawet moja teraz obecna nie pokazala bym sie w bardzo krotkich spodenkach szorty rybaczki to normalne ale mini spodenki to chyba pprzesada dlatego 87 zgodze sie bo czlowiek powinien ubierac sie chociaz w miare stosownie do wieku i wygladu w dobrym slowa znaczeniu nikogo tu nie urazam bo sama jestem grubas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka wlasnie o to chodzi ze jak szlam na sylwka... zima.. a laska no masakraa..... ja czasem laze w krotkich na rajty ale mam dlugi plaszcz... a ta dupa na wierzchu i te nogiiiii 120 to tak na oko, cholera wie ile miala... i watpie zeby to sie komus spodobalo:) moj narzeczony zrobil takie oczy ze za chwile reanimacja by byla potrzebna... a potem jedna z druga sie dziwia ze ktos krzywo patrzy... lece bo chleb upieczonyyyy trzeba skąsić :D:D::D:D: piętka najlepsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wczoraj w nocy spienilam na laske ze heja ale niech juz bedzie bo chyba raczej lezy to w jej psychice wazy jakies 60 kg ma 174 cm wzrostu i twierdzi ze jest za gruba i koniecznie 5 kg musi schudnac no kurwa mac nie dos ze dziewczyna ma niedowage to jeszcze problem bo 5kg do szczescia jej brak to jej napisalam ze chyba do choroby bo lada moment organizm zacznie zjadac miesnie bo juz nie ma z czego waga spadac i niech poczyta nna pro ana co nastepne napisala ze waga dlugi czas stoi w miejscu no to jak ma schudnac jej pisalam jak nie ma z czego juz ale jak sie obrazila jezusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka - widac szkoda nerw na dyskusje... ja waze ok. 60 kilo, ale wiadomo waga skacze jak sie najem:D jestem z Wami - bo dobrze mi tu hehe :) a i chce zrzucic do 55 tyle ze nie uwazam tego za najwazniejszy cel. nie stosuje diet i nie oszukuje sie ze bede kiedykolwiek.. za bardzo kocham jedzenie...:) Ćwicze dla kondycji ale jak cos przy tym zleci to spoko.... chce zeby brzuch byl bardziej placki i wycwiczony i pozbyc sie celulitu z ud... nie wiem jak to mozliwe ale mam to na nogach tzn udach, choc jestem szczupla... porazka...:D a wracajac do tematu to- Werka, wiesz jak dziewczyna jest uparta jak wół - to Ty jej mozesz tłumaczyc co chcesz a ona bedzie swoje :P bedzie wazyla 30 kg i dalej bedzie twierdzila ze za wiele;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tez prawda no to juz nie moj problem ja mam swoj ciezar do zrzucenia no ja grubasek ale jezeli o celulicior chodzi to nie musze sie martwic musze sie przyznac ze jedynymi czesciami ciala z ktorych naprawde jestem zadowolona to moje nogi i biust reszta do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja z nog tez jestem zadowolona.. no mniej wtedy gdy trzeba je golic :P bo troche czasu to zajmuje.. hehe :D ogolnie raczej akceptuje siebie wiec jest ok...:) a gdzie kobitki, heloł:P adziam, kujonka??? zyjecie???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujonka - Tyś to jest detektyw normalnie:D ja wstawiam wode i czas na kawe a co tam :D zamowilam zioła i przyprawy hehe to bede pewnie dalej latac po kuchni i wymyslac:P sama kuszac swoj los:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroci wroci musi sie odnalezc i wroci da rade ona wie ja wiem Ty wiesz niech i inni wiedza KAROLINO ???????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA POKAZ NA CO CIE STAC I WRACAJ NIE MA CO MYSLEC O TYM CO BYLO TRZEBA MYSLEC O TYM CO BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyt lenistwa z mojej strony. Pisze do Was z łóżka. Kawą już zaliczona. Od dzisiaj zaczynam odchudzanie po raz drugi. Słyszeliście o tym że nie będzie u nas zimy? Oby? Data idę rozbierać kurczaka i przygotuje sobie filety na cały dzień. Wstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyt lenistwa z mojej strony. Pisze do Was z łóżka. Kawą już zaliczona. Od dzisiaj zaczynam odchudzanie po raz drugi. Słyszeliście o tym że nie będzie u nas zimy? Oby? Data idę rozbierać kurczaka i przygotuje sobie filety na cały dzień. Wstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×