Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła Karolina 30 lat

RESTRYKCYJNA DIETA + ĆWICZENIA / 35KG DO ZRZUCENIA

Polecane posty

hehe nie wywale bo bym zostala bez ubran praktycznie hehehe :)))) ojj torebek to ja w sumie mam moze z 10:D ale przyjdzie mi niebawem czerwona z avonu ... a tydzien temu przyszla mi mala :)) tez czerwona zaraz Ci pokaze linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/zestaw-believe-torba-torebka-portfel-nowe-i1995719838.html o taka:) mam ta małą i portfel.. a teraz bedze ta duza... a i mam do tego juz zegarek.. o taki: http://allegro.pl/zegarek-believe-avon-najtanieej-i2009791130.html w necie ma to ceny jakie ma, ja za zegarek dalam 20 zl, za mala torbe 9,90, za portfel 9,90, za duza 9,90 :) zal bylo sie nie skusic:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka faze jak Ty z torbami wlasnie z sukienami/ spódnicami i.... ze szpilkami:))) jestem wysoka ale nie odmawiam sobie 13 cm:) bo lubie...co zrobic... i tez tak mam ze jak wracam z łupem to rozważam czy kitrać nabytek czy sie przyznac...ale zwykle zaczynam od "Kochanie musze Ci cos powiedziec..." hahaha :))) Albo jak raz latalam i sie smialam to sam załapał ze cos na rzeczy i spytal- coś kupiła na allegro? :))) kolejna moja bolączka jest bizuteria - kolczyki, naszyjniki.. bransoletki mniej.... nie dosc ze sama kupuje praktycznie co katalog cos w avonie to czesto dostaje na prezent i juz sama nie pamietam co mam :D a jak zakladam sukienke to dobranie kolczyków wiąze sie z dumaniem i szukaniem w ktorym pudełku są które:) ciezkie jest zycie kobiety,,,,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 fajny ten zestaw z avonu i rzeczywiscie taniocha. Ja czesto zagladam do second handu ostatnio wyczaiłam tam nówke skorzana z espirit za 10 zł listonoszke dużą. Z obcasami narazie dam sobie sp[okój ale mysle, ze za rok, dwa wroce z wielkim hukiem :-) Ta sukienka co ostatnio pokazywałas strasznie mi sie podoba Też tak mam, nakupuje szmat a potem jak przychodzi gdzies wyjsc to dumam, bo nie wiem w co sie ubrac. Zaraz po porodzie był dramat, bo chcialam ladnie wygladac, a tu klops. Nie dosc ze figura z dupy, ciuchy za małe hehe Ale mysle ze na wiosne juz wymienie definitywnie garderobe. A te wszystkie duze rozmiary spale na działce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujonka- nie pal a jak Ci sie drugie dzieciątko przytrafi to co od nowa bedziesz kupowala worki:P?? szkoda kasy hehe:)) w sensie ta czarna kiecka?? u mnie narazie wisi czeka na sylwestra hehe :D dzisiaj latam w kiecce w grochy :D zaraz smigam na miachooo :))) w tym: do biedronki i do second handu czyli potocznie mowiac szmateksu...:P raz w zyciu udalo mi sie tam wylowic sweterek moze czas znow popolowac :D co do avonu to ja z kuzynka kołujemy jak koń pod góre jak sa takie promocje ale zwykle wykołujemy jak trzeba ;D hehe za 20 min lece to napisze jak wroce... ciekawe co z reszta kobitek:) pewnie maja urlopy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Witam w Nowym Roku i na pączątek chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze i samych sukcesów z życiu prywatnym i zawodowym. Jeśli chodzi o dietkowanie to oczywiście na czas Świąt aż do dzisiaj sobie odpuściłam. Głupio się przyznać ale przybyło mi na wadze az 2 kg (teraz waże 66kg), ale co tam znowu się biorę za sibie i mam nadzieję że szybko spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D:D witam czesc i czolem kluski z rosolem szczesliwego NR, oby przyniosl nam satysfakcje z naszych odbic w lustrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdrowko :D mi jeszcze pol kubka zostalo :D jak tam sylwester 87?? opowiadaj! u mnie bardzo romantycznie:P poblazg ognia wkominku, szampan,. truskawki w czekoladzie, krewetki, dobry film, i ramiona meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie superrr:))))) nie ma to jak spotkac sie ze znajomymi z calego kraju:))) no i w koncu festiwalowi przyjaciele poznali mojego narzeczonego:D wiec jak najbardziej pozytywnie...szkoda tylko ze tak szybko rzeczywistosc zapukała do progu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj ekhm a ja myslalam ze to twoj tzw 'partner' (tylko) kiedy byly zareczyny???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, spoznione ale szczere gratulacje :D kiedy wracasz na pole bitwy/poszykiwania pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... - co do pracy w poniedzialek ide do PUPy :D hehe tzn do powiatowego urzedu pracy i chyba podanie do wku z prosba o staz napisze... no i w lutym mam 1wsze spotkanie organizacyjne odnosnie planu wstapienia do policji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda sie ewcia
dziewczyny czy moge do was dolaczyc?? tez mam duzo do zgubienia...i szukam wsparcia? jestem na diecie od 2 dni..czyli od nowego roku ;) moje marzenie jest schudnac i czuc sie dobrze w swoim ciele bo jak narazie to jest porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczyc zawsze mozesz - tu juz jak widac, nie jedna sie dołączyła i szybko odłączyła;P:))) adziam.. - nawiazujac do tej policji... od dzisiaj zaczynam cwiczenia... bo nie widze inaczej powodzenia w tescie fizycznym hehe chociaz kondycje mam ok:D ale przeraza mnie 5ciokrotny rzut piłka lekarska 3kg na odleglosc 5 metrow, zza glowy hehhe:D wiec ja wracam do cwiczen nie tyle z powodow wagowych co przyszłosciowo mam nadzieje zawodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie - po sylwestrze przytylam:P:D ale co sie przytylo to sie zrzuci:) w sumie zrobilam -tort, ciasto shrek, gar faworkow.... no i jadlam i wyroby innych to gdzies sie zmagazynowac niestety musialo;P (ok., lece na pole bitwy zwane kuchnia:D bede pozniej a jak nei dzis to jutro:****) trzymajcie fason:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eno ja tez:) z kg na bank :D ale co tam nowy rok, nowe mozliwosci poprosze meza aby dzisiaj przytachal z garazu rowerek to moze sobie zasiade dzisiaj :P uda sie Ewcia :) witaj, zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam :D ja po swietach wazylam nie 58 a 59 z groszami a po sylwestrze prawie 63 haha nie wiem jak to zrobilam:P ale juz wracam do siebie - dzis rano 60,2 kg :D (o ile dobrze stanelam na wadze bo to biedronkowa i ostatnio wchodzilam 10 razy zeby dojsc do tego ile waze:P:D) no czyli porzadne "sranko" i bedzie znow 58 :P :D wracam do mojej milosci - zielonej herbaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 :D to alkohol zatrzymal wode w organizmie :) raz dwa bedziesz znowu miec 58 a ja dzisiaj pozadne sniadanko bulka pelnoziarnista z dzemem miam :D rowerka maz mi nie przyniosl wczoraj wiec zamiast cwiczen zrobilam sobie milusia kapiel :P dobra, robote czas zaczac ja na razie witam herbatka cynamonowa na kawe czas bedzie kolo 11 ;) aha, 87 ja tez sobie tak poszukuje innej pracy, troszke inne godziny by mnie interesowaly i moze cos bardziej emocjonujacego niz papierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam.... - ciesz sie z pracy jaka masz :D ja jestem napalona na ta w policji ale wiadomo do tego dluga droga - testy takie i owakie..zobaczymy... :) a tak rozgladam sie za czymkolwiek bo oszczednosci ubywa a checi do zakupow wciaz te same;)) heheh mysle ze nie alkohol...:P wiesz ja wypilam mało bo w pt 3-4 piwa w sobote tez 3-4 mysle ze jakbym wypila wiecej to kac kupa by mnie konkretnie odchudzila:D::D tak jak raz pojechalam do torunia na bluess meeting:D a ze nie pilam herbat/kaw a jedynie piwo... to mialam takie akcje...ze wrocilam chyba z 10 kg lżejsza :) no i wybawiona, wytanczona oczywiscie:))):D bo w sumie na mie dieta alkoholowa najlepiej dziala:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana hehehehe witaj :D 87 - wiem... niby powinnam sie cieszyc i dziekowac komus tam ze mam taka 'zajefajna' prace i bla bla bla nie jedna osoba by chciala byc na moim miejscu bla bla bla ale ja sie czuje niespelniona ot i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha asmana - wiiitajjjj... temat coz... hehe wolisz nie myslec o wadze:D:>?:D:D coz zaczal sie nowy rob, trzeba wracac do cwiczenia:P:p ja wczoraj cwiczylam 20 min:D a najgorzej jest zaczac czyli teraz juz z gorki bedzie:D:D ciekawe czy jestes tu Kujonko???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie marzy praca z ludzmi, kontakt, rozmowa, ruch agencja pracy, agencja mieszkaniowa, nawet supermarket cos gdzie cos sie dzieje a ja tu prawie leze przed tym monitorem i kwicze z nudow wiecie super wow! moge sobie siedziec tutaj i na internecie pisac ale moje nogi wolaja o ruch!!!! a tkanka tluszczowa rosnie :P czasem z tych nudow jestem tak zmeczona po powrocie do domu ze szok :( nie nie nie tak nie moze byc moze to zabrzmi egoistycznie ale czuje ze sie tutaj marnuje ok, nabylam praktyki, podreperowalam super angielski, dzieki kontraktowi wzielam kredyt na dom i starczy teraz czas ruszyc gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×