Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka j.

tanie kwatery w górach - co polecacie?

Polecane posty

Gość Aneta

Szczawnica i Dw Lala. Fajne i klimatyczne miejsce z dobrą kuchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela

W górach przyjemnym miejscem jest Poronin. Często bywam tam z przyjaciółmi. Mamy tam stałą bazę noclegową w willi www.pokojejedrus.pl/. Pokoje są wygodne i atrakcyjnie urządzone. Smaczne jedzenie i życzliwa obsługa. Klimat miejsca wyjątkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

No witam 🙂 Ja podpowiem stronkę na meteor24.pl. Dużo bardzo dużo różnych ofert noclegowych nie trzeba przeskakiwać między jedną stronką a drugą tylko tutaj w jednym miejscu są od razu opisy zdjęcia, ceny także pełne info na jednej stronie, duża wygoda jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja

może nie jakieś najtańsze ale z pewnością wysokiej jakości i w doskonałych lokalizacjach są noclegi na mountain-apartments.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Czarująca przyroda Tatrzańskiego Parku Narodowego zapiera dech w piersiach. Uwielbiam zatrzymywać się w willi  www.podmiedza.pl w Bukowinie Tatrzańskiej i podziwiać ją z bliska. Poza tym w pensjonacie można doskonale zjeść i wypocząć w luksusowych warunkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bylam w gorach wiele razy, ale najfajniej było w www.chatapodprzehyba.pl, magiczne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloczykij22

Tani nocleg w gorach polecam wybrac sie do Kudowej Zdrój ciekawa miejscowosc piekna okolica a jak tam to nocleg tylko w Villa Venus http://villavenus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Szew

Ja co roku z rodziną jadę http://www.domsupelek.pl/zalety-pensjonatow-w-gorach/ bardzo klimatycznie, jutro wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×