Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka j.

tanie kwatery w górach - co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Jadąc na wakacje powinniśmy zapewnić sobie komfortowe warunki - nie zapomnijmy, że ich celem jest przede wszystkim odpoczynek... Szukając kwater, warto rozważyć wynajem apartamentu. Ich ceny nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Zresztą, zapoznajcie się z ofertą Mountain APARTMENTS, a sami się przekonacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo noclegów można znaleźć przez stronkę meteor-turystyka.pl. Meteor jest chyba jednym z lepiej zaopatrzonych w ogłoszenia serwisów tego typu w polskim internecie. Też mi się podoba tutaj że wyszukiwarka jest prosta w obsłudze, łatwo idzie dotrzeć do tych ofert które mnie interesują, z konkretnego regionu i konkretnego typu kwatera, hotel, agro itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spędziłam wspaniały urlop w ostatnim miesiącu w górach a dokładnie w Szczawnicy. Przed wyjazdem przeglądałam oferty i ceny i zdecydowałam się na DW Lala. Nie było drożej niż w prywatnych kwaterach i miała dobrą kuchnię i całkiem komfortowy pokój . okolica fantastyczna i dużo możliwości. Jak spływy kajakowe, czy wędrówki po szlakach. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Hejka ja ostatnio byłam na wakacjach w Kazimierzu Dolnym i jestem bardzo zadowolona. Hote trzy gwiazdkowy, obsługa profesjonalna eleganckie wnętrze, luksusowy basen naprawdę ekstra !! Planujemy razem z narzeczonym wziąć tam ślub bo sale również są piękne http://villabohema.pl/wesela-i-przyjecia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak planuję wakacje to szukanie noclegu zaczynam od strony www.meteor24.pl . Duży wybór ofert w różnych częściach Polski, także nieważne czy chce się pojechać nad mazurskie jezioro, na Wybrzeże czy w góry to się znajdzie tutaj oferty. Na plus bym zapisał to jak wyszukiwarka działa, szybko podstawia tylko dedykowane oferty, więc nie traci się dużo czasu na przegląd wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne kwatery dla pracowników parę miesięcy temu znalazłem we Wrocławiu na stronie www.meteor24.pl . Oni mają też dużo obiektów bardziej turystycznych w bazie, także jest z czego wybierać, w zależności od tego czego się dokładnie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogatą bazę ofert noclegowych od dawna ma Meteor - www.meteor24.pl . W sumie z ich ogłoszeń korzystam najczęściej i zazwyczaj udaje się znaleźć miejsca tanie i w dobrej jakości. Ostatnio tutaj znaleźliśmy nocleg w Sudetach chociażby, okolice Międzylesia i było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misskate99
Jeśli chodzi o Szczyrk to śmiało można odwiedzić Willę Biankę. Nie mają tam niskich cen ale standard jest naprawdę wysoki. Byłam raz i do tej pory wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno wróciłam ze Szczawnicy, gdzie nocowałam w niedrogim pensjonacie Dw Lala i musze powiedzieć, że za małe pieniążki miałam bardzo dobre warunki do wypoczynku. pokój był duży i przestronny i co bardzo istotne czyściutki jak łza. umeblowanie standardowe, ale nie zniszczone, a łazienka zachęcająca do korzystania. do tego miałam jescze do wyboru dobrą kuchnie, która była świeża, a nie odgrzewana cateringowo. miejsce fajn i warte o zahaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jak moja poprzedniczka mogę polecić Lalę, bo byłem z trójką wnucząt, a dokładniej trzy dziewczynki od 3 do 8 lat. bardzo fajnie nas właścicielka ulokowała w pokoju gdzie mieliśmy wszystko co dusza zapragnie. wiadomo, że dzieci musza jeść zdrowo i dobrze a tutejsza kuchnia dawała taką możliwość, a to żadkość w dzisiejszych czasach. Widać też, że obsługa lubi dzieci i łapie z nimi świetny kontakt co doceniam! to miejsce na wyjazd z dziećmi jest idealnie skrojone pod mamy lub babcie. Oczywiście z dzieciakami. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graceprinces
bardzo przystępne ceny ma również Dom Gościny Borsuczyna w Bieszczadach . Tam jest jakoś 45 zł od osoby , ale : pensjonat wygląda jak taki mały dworek , jest bardzo zadbany , utrzymany w bieszczadzkim stylu . Macię super wyposazoną kuchnie , pokoje z łazienkami i super lokalizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja Wam polecę jeszcze DW Lala w Szczawnicy. To jest miejsce warte uwagi zwłaszcza jak się jest z dziećmi. Pokoje z łazienkami i bardzo czyste. Przepyszne domowe jedzenie sprawia, że ciągle chce się tam wracać.Tam jest dopracowany każdy szczegół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Sylwestra w Krynicy Zdrój i mieszkałam w apartamencie halna residence. Właściciele bardzo mili. Okolica przyjemna, kawałek od centrum spacerkiem było. Jeśli chodzi o cenę to nie wyszło to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak ogólnie to polecam Szczawnicę, bo jest trochę nie doceniana według mnie. Jeżdżę tam i zawsze zatrzymuję się w Lali, gdzie czeka na mnie fajny pokój i domowe jedzenie. Lubię takie klimaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4rth
Ręcznie wykonywane pantofle, sandały, klapki i bambosze. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się starannością wykonania i pięknym wyglądem. http://pantofle-goralskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczawnica, Kudowa to bardzo piękne miejscowości! W obu byłam i do obu wracam:). W Szczawnicy zawsze zatrzymuję się w willi przy ulicy Jana Wiktora. Fajnie mi tam poprostu. Jest ładny pokój, smaczne jedzenie. Mam Tam pełen komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda3321
Sprawdźcie sobie tę willę http://www.willaczajka.pl . Myślę, że jest to miejsce godne polecenia. Przyjazna atmosfera i przede wszystkim warunki ok. Bardzo czysto i widać, że panują tam nad wszystkim. Cenowo wypada też bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajną miejscowością jest Szczawnica a w niej Dom Wczasowy Lala, gdzie noclegi są na dobrym poziomie i człowiek nie przepłaca i w dodatku ma pyszne jedzenie na miejscu. Wejdźcie sobie na stronę Dw Lala w Szczawnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie sobie też na piwniczną, a tam na kwaterę u Potoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam DW Lala w Szczawnicy. Ktoś tu o nim wspomniał. Bardzo dobrze się tam czułam. Pokoje przyjemne i bardzo dobrze, że można tam obiady wykupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o taki standard w tak niskiej cenie, to na pewno mozna wymienic tutaj dom wczasowy www.zakopanetulipan.pl malownicze miejsce, idealne na wakacje dla calej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak
Jeśli jedziesz na wakacje, nie kieruj się wyłącznie ceną. Nie zapomnij, że są one traz do roku i powinnaś podczas nich wypocząć w naprawdę komfortowych warunkach. Nie nocuj w kwaterach, a w apartamentach, które są stosunkowo tanie, a często ich standard jest lepszy niż w hotelu. Zresztą, zajrzyj na https://www.visitzakopane.pl/ i przekonaj się sama (skorzystaj z wyszukiwarki, żeby znaleźć apartamenty wolne w wybranym przez Ciebie terminie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaaaa871
Noclegi w Zakopanym są bardzo drogie, dlatego też warto zdecydować się na alternatywne rozwiązania. Tutaj http://www.willaczajka.pl macie ciekawy namiar na Willę Czajka, w której znajdziecie ciekawe apartamenty w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane zbyt przepełnione. Wolę bardziej klimatyczna Szczawnicę, a w niej DW Lalę. Bardzo fajna baza noclegowa z restauracją włącznie. Miło, czysto i wygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirilla22
Nie zawsze należy patrzeć sie na to co jest najtańsze, ale czasami lepiej będzie zarezerwować sobie kwaterę, która jest trochę droższa, ale za to w lepszym standardzie. Oraz w lepszej lokalizacji. Nie sztuka jest wynająć sobie domek w żywym polu, z ktorego wszędzie bedziemy musieli jeździć samochodem.Jesli droga jest dobra to jeszcze pół biedy.Jeśli jednak jest to daleko od cywilizacji, to może być to męczace (no chyba, ze komuś takie warunki odpowiadają). Sporo dobrych lokalizacji mieszkań w górach jest na stronie Sun&Snow: https://www.sunandsnow.pl/apartament-wgorach-1 - ulokowane są one głównie w centrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super miejscem na zatrzymanie się- www.willaolenka.pl. Willa Oleńka położona jest w miejscu idealnym do wycieczek pieszych i rowerowych, więc dla ludzi, którzy właśnie na to zwracają szczególną uwagę to idealne miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×