Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

to spadam bo Państwo na koń chce iść.:-( sił już na nich brak ech.:-(. Lepiej niech już sobie jadą ;-).miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu pojechali.:-) aż mi sie nastrój poprawil tylko że do teściowej znów sie zjezdzaja i abarot ale tort stoi ;-). Morda mi sie cieszy.:-) i tak nie zjem hehe kit z tortem :-) będę pić znów haha nie no żartuje tylko kieliszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już gotowa ruszam na imprezę.;) dla dziadków hehe . Od jutra zaczynam głodówkę znów dwa tyg jak na początku jabłka i jogurt któraś chętna? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola.:-) ok tylko pewna jesteś bo to pięć dni tylko po cztery jabłka dziennie plus dwa litry zielonej plus trzy wody potem pięć dni trzy jogurty małe naturalne bez cukru i pić to samo wkońcu nie musisz wytrzymac ale pięć kg nie ma.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki no to zaczynamy dalej od nowa dziś niedziela czas na długi długi wypad z rodzina na świeże powietrze mariola nie zniechęcaj sie głodówka tylko parę dni i tylko pierwszy jest ciężki.;-) a potem z górki.:-)no to zaczynam bo przez trzy dni zjadłam chyba ze cztery tysiące kalorii ;-) hehe jutro na wadze będą efekty.;-)chociaz nie wiem jak sie dziś postaram to będę je palić jeden za drugim a na koniec dnia tzn wieczorem najwięcej na wybranej pozycji dorotka wie jakiej buahahaha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tez sie jeszcze trzymam dzis rowno 91;-) powodzenia wszystkim. eh niedziela najgorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stopka tez juz poprawiona. wczoraj w sklepie odkrylam ze cala paka warzyw na patelnie ma tylko 100kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala gogola
hej dziewczyny, u mnie przez te zareczyny waga ni drgnela.. nic.. 57 kg ;// ale od dzis znow w garsc, nie moge sie poddac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shastra oczywiście wielkie gratki za kg i mała nie przejmuj sie grunt to że nie przybyło a poddac sie nie możesz :-)przecież.;-)na tym topiku nikt sie nie poddaje nie ważne czy schudnie czy nie grunt że walczy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś sie ważyłąm i zaraz podam wagę bo takiej dokładnej nie mam a tu u teściowej taka do grama więc skorzystam myślę że nie pęknie.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już po płaczu.:-) myślałam że przez czwartek będzie gorzej ale jakoś poszło tylko do końca listopada zostało mi sie prawie 3kg ech...nie wiem czy dam radę w dwa tyg no moze troszkę więcej :-( inaczej mój cel listopada nie zostanie osiągnięty.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki za link zaraz poczytamy ta lekturę co ciekawego znajdziemy dla siebie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superr no raczej na niej nie da sie dziesięć kg w miesiąc co najwyżej dwa no moze przy intensywie to trzy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś już zaliczyłam jabłuszko dwie kawy bez cukru bez mleka litr wody pół litra zielonej.:-) no i 45 min cwiczen jeszcze dziś koło dwóch w teren i będzie ok bo jeszcze tylko jutro wolne i we wtorek ruszam pierwszy dzień do nowej pracy.:-) ale tam też będę z Wami bo będę przy kompie znów.:-( i dupa będzie bez ruchu dobrze że głodówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biorę sie za obiad dla faceta będzie schabowy a tu ja biedna taka będę go smażyć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zrób sobie zielonej z cytryna.:-) jakąś książkę i relaksuj sie.:-) ja dopiero wróciłam z facetem z dwu godzinnego spaceru he;-) ale go przetrenowalam hehe biedny sapał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie wyjście pomaga zapomnieć o jedzeniu.:-)najgorszy pierwszy dzień jutro już będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety jestem załamana.:-( we wtorek miałam już na wakacje lecieć a tu dzwonili i na rozmowę na wtorek mam co tu robić,pomóżcie! Myślę że jutro zadzwonie i poprostu zrezygnuje bo co powiem że se wczasy w listopadzie robię.:-(boże kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrezygnuje z wyjazdu bo nie zwrócą pieniędzy.:-( i co teraz? Trudno jak wrócę za tydzień będę szukać dalej bo co kasy tyle mi przepadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kurwa wszystko zawsze pod górkę już od tego braku zarcia szare komórki też mi chudna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sobie siedzimy z facetem i mi mówi czy pamiętam o piątkowej rozmowie i że we wtorek wyjazd i spotkanie ja w szoku kurwa mac i co zadzwonie rano i coś wymysle a moze zaproponuje spotkanie jutro ciekawe co będzie huj coś wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała no pomyśl pomyśl w planach ślub tak? To gdzie Ty kupisz kiecke wielkości pałacu kultury? No odpowiedź.;-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×