Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość Joooooooony
Rozwalają mnie te wsze problemy z schudnięciem nie umiem schudnąć itp jestem grubasem , jak to szłysze to we mnie się gotuje chcesz schudnąć jedz wszystko jak masz prace biurowa to nara tam spalisz tyle co nic .... , idź na 8 h do jakiejś fabryki na linie produkcyjna efekty hmmm 6 miesięcy 40 kg mniej wiem bo ja tak miałem odpowiedz jest prosta 8 h ruchy i ciężkiej pracy przez okres 6 m = dobra figura dziękuje i do widzenia a ten co w biurze pracuje niech nie komentuje :d bo w pracy biurowej tylko można się nachodzić :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka dopiero wróciłam do domku- niestety dziś nie tam rady :) ale balsamowanko i nałożenie balsamu do włosów na noc będzie :) Dziś mój jadłospis: 8'00- grahamka+ masło+ szynka gotowana+ ogórek 15- activia z płatkami pszennymi z zawartością otrąb 18-grahamka z masełkiem i 1 plaster sera żółtego przed chwilką małe jabłko :) + dziś 2 herbatki zielone + 3 zwykłe- earl grey bez cukrtu i woda Znowu mam dobry humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam rankiem 1 pieczywko chrupkie i o 17 1 pieczywko chrupkie a tak caly dzien na koktajlu owocowym z maslanki i owocow dzis jabluszko bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kureks
Yo siemka dziewczyny nie meczcie się z tymi dietami :d no chyba ze macie taka prace lekka tz umysłowa ograniczona fizycznie :d ja sam kiedyś 120 kg ważyłem :D a teraz 78 a że tak powiem żre co popadnie czekolady nie kostki tabliczki fast fudy chipsy wszystko o oczywiście jem tez normalnie a waga spada :D recepta jest prosta praca fizyczna a ,a za silna wole chce pochwalić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jooooony masz 100% racji :) Ja mam pracę biurową i tyle tylko że się nabiegam tylko że noszenie 20 umów 30 stronicowych albo stosu innych dokumentów także może dać lekki wycisk.. :P Jestem pełna energii i wiary we własne możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z was robiła sobie ombre hair? zamierzam jtr. przejść się do fryzjera i zapisać się na tą koloryzację ale w bardzo jasnym tonie- żeby były tylko muśnięte słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj siemka siemka dziewczyny i chłopaki.:-) dopiero chwila dla siebie roboty dziś sporo było ale i dobrze dobrze trochę ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u fryzjera bywam cztery razy do roku i to na podcięciu końcówek i farba też cztery razy do roku więcej chyba potrzeby nie ma granatowa czerń zawsze mój ulubiony kolor. No a włosy mam bardzo długie więc za wiele nic robić z nimi bym nie chciała no czasem jakaś okazyjna fryzura poza tym lubię proste bardziej to co mi zostaje mycie modelowanie i wsio.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
ja dziś: śniadanie: * serek wiejski w pracy: 2 kromki małe grahama z serkiem turek twarogowym po pracy: * mała mandarynka * pół jabłka herbata zielona, miętowa, żurawinowa, 2 kawy bez cukru a i ja jem tabletki asysto slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki mój dzień dziś to dwa litry zielonej jak narazie trzy wody no i dwa jabłka zobaczymy narazie jest ok i czuje sie dobrze ale ćwiczenia ograniczyłam dziś do domowych i czterdzieści minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do na diecie: jak ty mało jesz - to wszystko na dziś ? Werka ja mam kręcone włosy od.. odkąd pamiętam ;/ chciałabym coś z nimi wreście zrobić- ta metoda o której pisałam to rozjaśnianie ( w zależności od preferencji) końcówek o dany ton- jestem szatynką więc chce rozjaśnić je dosłownie jakby były muśnięte słońcem- a przy okazji - może nałożą mi jakąś regenerację na włosy- macie może jakieś domowe sposoby na maseczki do włosów albo dobre kosmetyki - które nie obciążają włosów a dają efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki spadam jutro ciężki dzień odezwę sie jutro a jak będzie na wycieczce nie wiem czy będę mieć net.:-( ale wrócę wrócę kochane na sto do was nawet i na tysiąc odpoczniecie trochę ode mnie ;-). Za jakieś dwa tyg będziecie sie chwalić swoimi osiągnięciami no i ja będę sie pilnować. Mam tylko nadzieję że będziecie wpadać i topik nie umrze. Trzeba walczyć bo moze kiedyś będziemy go czytać jak już osiągniemy cele.:-). A wtedy będą wspominki. No oczywiście będę nadal tu pisać jak daje radę utrzymać wagę no i moze nowe dziewczynki sie przyłącza a moze i panowie.;-) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiszkotka.:-) dużo moich znajomych płucze włosy piwem po myciu albo woda z octem albo też robią maskę ze do odżywki dają jajko i trochę oliwy z oliwek trzy łyżki miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie stosuje kiedyś tylko octem zrobiłam z woda i błysk był nie zły.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej nocy życzę.;-). Także proszę sie pilnować i czekoladek i pączków nie jeść.;-). Jak mi sie uda to jutro wpadnę trzymajta sie.:-);-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiszkotka myśl lepiej jak tu jutro w pracy zrobić żeby im kopary opadły hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim cześć mariola to super.:-) ale uważaj żebyś nie osłabła dużo pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki miłego dnia i odchudzania ze spadkami dużymi.;-)nie długo wracam trzymać sie dzielnie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej ja już w pracy dziś cały dzień do 18.00 - 18.20 : zjadłam póki co serek wiejski piątnicy 0% tłuszczu 120 kcl, i płatki ok. 200 kcl werka - co do tych tabletek asystor slim to nie wiem czy to ich zasługe, że chudnę ale ogólnie nie jem dużo :/ więc ciężko mi obiektywnie jeszcze powiedzieć dziś na wadze 60,4 kg rano przed śniadaniem i tak bardzo chciałabym zobaczyć "5" z przodu milego dnia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×