Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

a ze zakupy na dwa dni menu bedzie na dwa dni a na pojutrze cos wymysle ale tak patrze na to to widze ze bede sie najadac do syta hehehe jak nigdy na dietkach swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zapytam dziewczyny czy ktoras miala do czynienia z amerykańska dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, przyszłam pochwalić się nową stopką, która niestety jest wynikiem zawodu miłosnego, hehe zaskakujące ile waży zlamane serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuuujuuuuu WIELKIE GRATKI SUPER BARZDO a ja dzis fajnego faceta poznalam na tlenie kobitki i w zadnym wypadku nie mam wyrzutow sumienia co do mojego starego hehe wkoncu gadanie to nie zdrada po 1 a o 2 ciagle go nie ma po 3 to jeszcze nie maz ihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 3 godz pisania zaproponowal przeslanie fotek hehe glupie babsko ze mnie ech....ale wyslalam i dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis goscie na dlugi weekend zjezdzaja wiec troche roboty bylo i zapomnialam o zarciu ale nawet apetytu nie ma bo zla jestem troche na nich bo nie nawidze gosci i robienia kalorycznego zarcia przed ktorym musze sie tlumaczyc ze nie moge cie zjesc bo jestem grubas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis byłam oddac krew i tak jakos mi sie chce spac ja mam psa własnie labradora ma dopiero rok ale zeby za nim nadazyc jak biegnie to nie ma szans hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia hehe sprintera potrzeba do psow a my rady nie damy hehe ale powiem Ci ze pies dobra sprawa tylko ze on mnie tresuje zamiast ja jego jak wychodze na powodworko to juz musze biec zeby czarna nie wrocic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie raz lece z górki to go puszczam bo inaczej maseczka z błota bym miała nie raz a on uwielbia grac w piłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Zgrzeszyłam kobietki tabliczka czekolady........... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko ze nie zjadłam całej tabliczki ale poprostu musialam to moja ulubiona z wiórkami kokosowymi nic tylko sie pochlastac szarym mydłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
No powiedzmy ze to taki prezent od 3 kroli...... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Werka chyba za nie mogla..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Werka chyba za nie mogla..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
ojjj bidulka sie tam meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Ja tam lubie gosci..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Od poniedziałku muszę rozmysleć sobie jak ustawic dzien z dieta a ty co tak jadasz przez caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na sniadanie jem bułke z ziarnami z twarozkiem albo z jajkiem potem staram sie do obiadu nic nie jesc a obiad jak robie dla mojego i córci to nakładam sobie duzo surówki i jakis kawałek miesa chyba ze robie cos z ryzem no i na kolacje lubie mozzarele z pomidorem albo jakiegos owoca ale tez musze sobie wkoncu cos konkretnego ustalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w sumie nie musze miec tak rygorystycznej diety tylko poprostu ograniczyc jedzenie szczegolnie wieczorem no i wiecej sie ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki chwila dla siebie gary musialam pozmywac jeszcze zeby nie staly do rana bo wszyscy sie ponazerali poszlimyc i spac a ja caly dzien przy garach i potem znow z garami walka kurwa mac jutro to huj klade ja w goscie jade a reszta niech robi co chce tu se rzadzi z jakiej racji mam skakac kolo jego rodzinki psia krew no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet jesc normalnie nie bylo jak i czasu i bardzo dobrze a siostrunia jego miss polonia jaka zdziwiona bo w swieta nie byla ze chyba na cos chora jestem bo tak schudlam i wogole hehe chora to ona jest na leb heheh za 3 kg jak schudne to bede lzejsza od niej a ona biedna chyba bardzo zawiedziona musi byc bo ciagle mi docina ze bede zle wygladac i zmeczenie i brak sil tak tak pojebana dupa z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×