Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość na diecie...
Hej a ja dziś mam urlop i z racji tego już poćwiczyłam na steperku 60 min i 50 brzuszków, póki co zjadłam * jogurt jagodowy z jogobeli *płatki cornflakes filiżanka * jakieś 100 gr twarogu chudego, za jakąś 1 - 2 godzinki zrobię sobie też jajko tylko nie wiem co do tego, pewnie kromka chleba i jakieś warzywko z brzuchem to i ja mam problemy :( waga mi już od jakiegoś czasu pokazuje 56,5 - 57,5 kg i to ok jak dla mnie. ale ten brzuch to straszny jest. Musze kupić jakiś balsam ujędrniający ale czy to cokolwiek da? hmmmm wczoraj miałam niezbyt udany dzień pod względem diety, niby kalorii dużo nie było, ale jadłam ciastka lu petitki chyba z 7 szt, biszkopty, 2 kromki chleba z ziarnami z twarogiem i na obiadkolację dowaliłam bułką pszenną z serem żółtym i białym, bo nie zdążyłam z obiadem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki ja sie dzis zalamalam moje dziecko wczoraj sie dusilo w przedszkolu dostałysmy skierowanie do szpitala a tam jej nie przyjeto z powodu ze brak oznak infekcji bez goraczki tylko sam kaszel a mowilam im ze alergolog wykluczyl alergie laryngolog tez wykluczyl przyczyny laryngologiczne wymaz z gardla i z nosa zrobiony wyniki na pasozyty zrobione zadne leki na nia nie dzialaja a taka kur...powie ze dziecko jest w stanie ogólnum dobrym i nie wymaga hospitalizacji normalnie porazka ale ja tego tak nie zostawie wiem ze to nie na temat ale musialam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a ja znów po nocy bo czasu nie ma ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelska waga powiem tak w skrócie teraz obecnie to zjadam bardzo dużo warzyw niektóre owoce jaja ryby pierś z indyka czy kurczaka sery o niskiej zawartości tłuszczu to samo jogurty wszystkie o obniżonej zawartości cukru czekoladę gorzka czasem ale 70-90% wogóle nie jem wieprzowiny wołowiny dziczyzny słodyczy chleba czasem zjem ale dla diabetyków nie jem ziemniaków makaronów śmietan majonezów sosów chyba że własnej roboty lekki bez mąk i zasmażek jem zupy jarzynowe zaprawa z jogurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia 2088 to jest właśnie nasza Polska służba zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie ma się co dziwić może liczyli na kopertę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na diecie ja już chyba tysiące balsamów żem stosowała i masazerem co dziennie ostro wcieram i lipa niby tragedi nie ma ale powinno być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cos pustki ostatnio a u mnie to narazie nie mam głowy na diety i te rózne inne rzeczy cały czas mam problem z córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Udało mi się pod koniec pracy wpaść tu do Was. Jak tam dietki idą? Mam nadzieję że dobrze . Dziś idę na wizytę do lekarza więc w domku będę późno ale być może z wesoła nowina to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykryto u mnie mały guzek w lewej piersi i dziś idę po wyniki co to niby jest także mam taki super że nic od rana nie jadłam bo jakby kamienie na żołądku z nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam bywać częściej ale z mojego tele to nie pisanie na razie nie ma kasy na laptop niestety ale może nie długo się uda albo na raty wezmę zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,u mnie wszystko w porządku a tak się bałam i tyle nerw już się martwiłam że po mnie ale na szczęście nic nie wykryto tzn żadnych komórek rakowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie dziwne pytanie i ciągle mnie nurtuje to czy Wy też wraz ze spadkiem wagi to znaczy po sporym spadku zauważyłyscie zmiany w zachowaniu i wogóle nastawienie do świata? Ja tzn każdy mi mówi że stałam się szorstka mało się już śmieje i uśmiecham i wogóle czuje po sobie że mam obniżony nastrój itp jakoś tak te chęci do życia spadają a powinno być przecież odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet mi mój mówi że jak byłam kluska to wesoła żywa uśmiechnięta a teraz że powietrze ze mnie uszło nie rozumiem ale ludzie to widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zjadłam chyba z pięć jogurtów owocowych bez cukru i nic poza tym ale miałam cały dzień dzika ochotę na słodkie a niby czemu to nie rozumiem na różne miewam ochotę rzeczy ale na słodkie rzadko to przez to pewnie że małpa za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego mało wszystkiego podobno się postarzałam no piękne komplementy dostaje ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Werka, pocieszę się, że ja odkąd schudłam to jakaś taka mało żywotna jestem. Miało być tak pięknie a póki co ani razu nie byłam zadowolona z siebie. Może sobie wmawiam jak to mi jest źle a może po prostu jestem przemęczona już tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę się podłączyć? czytałam kiedyś poczynania werki w odchudzaniu, ja od jutra zaczynam od diety kefirowej, nic na mnie nie działa, nawet dukan, którego teraz 3 tygodnie ciągnęłam i poza zaparciami i problamami z wc nic ta dieta nie dała . Mam problemy hormonalne i dlatego jest ciężko, ale się nie poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie nie wierze ze ktos sie odwzwał;-) ja tez musze zaczac od nowa bo troche popusciłam sobie z odchudzaniem a juz było tak dobrze ja mam zaczac o marca a co tam słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×