Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Dzień dobry:). Przepraszam kochane że nie mam dla Was czasu:(ale i dla siebie go nie mam. W sumie dietę mogła bym i zacząć tylko ćwiczyć nie za bardzo jeszcze. Tarantula naturalny poród wybrałam ale żałuję że nie wyprosilam cesarki bo było bardzo ciężko ale jak teraz patrzę było warto:). Co do samej diety to nie ma problemu bo nie karmie małej piersią poniewarz biorę leki takie które przenikają do mleka matki :(i broń boże karmienia jej moim mlekiem a tu ból ciągle odciaganie piersi jak bomby ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz muszę zrobić się na bóstwo ,schudnac i fryzura itd czyli muszę być sexi mamą:p tylko znów taka walka a waga to nic nie powiem:(106kg bozeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj Malinka tak mi przykro kochana:(nie smuc się młoda jesteś ja 7 lat czekałam i udało się,przyjdzie pora i na Ciebie kochana. No to od dziś walczymy razem :) bierz się w garść i za siebie a zobaczysz jak wszystko się zmieni ja 2 razy poronilam a 3 dziecko pochowalam ,pamiętasz? Musi się udać tylko w to wierzyć musisz bo jak człowiek tak bardzo bardzo chce to wszystko może:) wiem że łatwo się mówi ale to prawda:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że jesteście dziewczyny:) Werka ja miałam cesarki nie z własnej woli pierwszy chłopak złe położenie,chciał wyjść nózkami do świata a nie główką(i tak mu zostało-kocha piłkę nozną:)),natomiast z drugim to długie opowiadanie-powiem tyle-lekarz stwierdził-łożysko odklejone,tniemy... Tak więc dochodź szybciutko do zdrowia... Malinka13...tak mi przykro...raz tez to przechodziłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli to bo tez z 6lat czekałam na to... . Ale za to temu chujowi udowodnie że się we mnie zakocha i zostawie go pokaże mu jak to boli i ile łez wylałąm tylko że człowiek ma obsesje na punkcie odchudzania juz ale chciałąm bym mieć z 100chodz zeby bylo widac ze schudlam na wiosne sie zmienie o sto procent i pokaże mu gdzie raki zimuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie przezyl ani grama za stracilismy nasze dziecko i wiem że te dziecko co stracialm bylo jego ostatnim dzieckiem bo nie bedzie mial juz.... . Ale chujowi sie nie dam pokaze mu jeszcze nigdy sie tak nie zawzielam jak teraz. Jeszcze bede miec 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tarantula masz rację nie tylko kilogramy:(. Ale walczymy kochane koniec dziewczyny zajadania,plakania i uzalania czas na odchudzania ;)i nie tylko babeczki:)Malinka schudniesz już tyle schudlas to i drugie tyle moment pójdzie a ja znikam moje drogie może wpadne wieczorem jak już się obrobie muszę mojego poprosić żeby swój urlop tatusiowy wziął:pbo dietę znów zaczynam hehe ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie,nie wierzę
Topik podniesiony,właścicielka aktywna:oszook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie,nie wierzę
Odeszlam droga autorko z topiku wraz z Tobą,myślałam że już koniec i wygralam zakład. A tu proszę :)miło przegrać ,może się domyślasz,kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam właśnie piję kawkę...) Dziewczyny powiem Wam,ze najlepszy sposób na pozbycie się boczków to HULA-HOP-tak było w moim przypadku. Na poczatku byłam sceptycznie nastawiona co do tego hh,ale spróbowałam i to naprawdę działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam 30.min hulania:)i jem jabłko. Pogoda u mnie bardzo smętna... Kocham słoneczko i jak jest gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja tylko mam rowerek stacjonarny i platforme wibracyjna i do tego robie rano i wieczorem po 15 brzuszkow ale co tydzien bede dokładac o 5 brzyszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu ćwiczyłam też na stoperze skrętnym z ramionami-to,aż pot po d...ie mi ciekł,taki wycisk sobie dawałam...Musiałam go sprzedać bo nie mieścił się w pokoiku jak doszło łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......10 ...........90 Sięgnęłam dna.....32.........172...........121........109.......... B@tonik2012....................... ...........86.......................70 Tarantula7602................165...........60..........60 ...........55 Werka84......................................106........106............. Kobietki uzupelniac tabele... . Już mam o 8.3 kg cielska mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka13...to uwierz w to bo to fajnie motywuje. Ja mam 36 lat a latem wracając z naszej budowy pojechalismy z mężem kupić piwo do supermarketu i pani poprosiła mnie o dowód osobisty to myślałam,że ją ucałuję:)Wracałam do męża dosłownie w podskokach.Mój mąż myślał,że byłam 100000000 klientką i dostałam piwo gratis,a jak usłyszał o pomyłce wiekowej to stwierdził,że kobieta ma coś nie tak ze wzrokiem... Widzisz i jak tu można liczyć na własnego mężusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Malinka widzę,że wzięłaś się ostro za naszą wagę:)i bardzo dobrze. Jurto ja się wpiszę w tabelkę,mam nadzieję,że będzie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) kobietki mam chwilę dla siebie póki co mała śpi więc mogę pobuszowac hehe. Zrobiłam sobie kawke bezkofeinowa z mlekiem 0%i popijam. Rano zaliczylam wodę z cytrynka i herbatke z pokrzywy zaparzylam też już w dzbanku zielona herbatke z dwoma saszetkami mojej starej ulubionej i bardzo mi pomagajacej bo sprawdzonej herbaty slimfigura spalanie. Na sniadanko zjadlam 2 jaja na twardo pół kostki chudego twarogu z pomidorem i pietruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka kochana :*skoro już wzielas się za tabele i liczenie naszych kilogramów to mianuje Cię na KSIĘGOWĄ TOPIKU ;) a co do hula to tarantula ma rację i pamiętam swoje pierwsze siniaki :ppoza tym jest dość ciężkie i te kule zanim się ciało przyzwyczai troszkę obijaja ale ja na rowerku powoli próbuje choć siedzenie na nim nie bardzo mi wychodzi jeszcze:o także rower i skakanka moi starzy przyjaciele wracają do łask;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz werka dobrze męża dziecko i czego tu jeszcze chcieć.... . Też tak bym chciała ale już wiem że to nie dla mnie nie szukam już nikogo i nie chce mieć z czasem się przyzwyczaje do samotności. Tak go kocham że nie wiem co robić czy on zmieni zdanie wróżka mi powiedziała że będzie chciał wrócić do mnie i będzie mieszał mi w związku jeśli wrócę do niego to moje życie będzie przez łzy i cierpienie. Jak mówicie zakocha się we mnie żeby teraz ja mogła go skrzywdzić ale najlepsza ulgę mi dało to jak wróżka mi powiedziała że on bedzie płakał w życiu podwujnie i bedzie żałowął tego co zrobił że stracił mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......108,3 ...........90 Sięgnęłam dna.....32.........172...........121.......109.............. Tarantula7602....36.........165...........60..........60 ..........55 Werka84...........29.........172...........106........106..........tutaj mało napewno hahaha Kobietki uzupelniac tabele... . Już mam o 8.3 kg cielska mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×