Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Malinka normalna jest powoli się zchodzi nie mam żadnego flaka tylko trochę rozstepow brzuch jest no wiadomo miękki i nie mały ale skóra mi się podoba jest jedrna i mam nadzieję że jak schudne to zniknie a rozstepy no cóż na to rady nie ma mam tylko krem z apteki na wybielanie i zmniejszenie ich i fakt nie są czerwone tylko białe linie ale na szczęście tylko na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka poza tym do 30 stki skóra potrafi zrobić cuda gęstość skóry jest ok itp a do tego jak robisz masaze to w większości potem śladu po brzuszku nie ma:)chyba że z bardzooo duuuzej wagi raptownie bez ćwiczeń się chudnie no to wtedy lipa flak murowany z wiekiem nasza skóra się zmienia więc potem jest trochę trudniej już więc bierz się bierz :)do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka ja bym sie na twoim miejscu nie odchudzała bo musisz jeść dobre rzeczy bo wtedy mleko z cycka jest lepsze chyba że nie karmisz piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja z rossmana mam takiego jeża z rączką do masażu i z vichy taki wibrujacy z kulami nie duży ale to długo je mam a teraz kupiłam rękawice taka że i przy kąpieli całe ciało szoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka pisałam wcześniej że nie mogę karmić piersią lekarz zakazał na czas leków i 3 m-ce po nich więc:(smutno mi z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ćwiczenia normalne mogę zacząć za 4 tyg dopiero lekkie mogę powoli akurat nawet trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ćwiczenia normalne mogę zacząć za 4 tyg dopiero lekkie mogę powoli akurat nawet trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a dobrych rzeczy to żem się już najadla przez prawie rok heheheh:pciast ciasteczek i cudów niewidow heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj jaka cisza,wszyscy spia akurat ja to mam szczescie niestety czas tylko poznymi wieczorkami :-( zagladnac,ale trudno musze jakos to przezyc hehe tarantula gdzies dzis znikla siegnelam dna sie nie odzywa a miala podac wczoraj wage b@tonik tez znikl oj szkoda szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem i tradycyjnie zapraszam na kawkę:) Dzisiaj Andrzejki a jutro przewidujemy małą imprezkę... Ja mam zrobić zupkę z zupek chińskich zapewnie jakieś ciasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki dzis mam sporo robotki bo jutro goscie, andzejkowa zabawe musze hehe przygotowac i w domku ogarnac. Wiec pewnie mnie do niedzieli nie bedzie. tarantula ja tez popijam heh poki moge ja spokojnie wypic a dzis facet w domku to raj mam bo szef Andzej i dal wolne chlopakom hehe dobrze dobrze na moja korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys uzalezniona bylam od zupek chinskich vifona hehe tej ostrej curry wprost uwielbialam ja z odrobina koncentratu i jogurtu naturalnego ale moj mnie besztal za te zupki i przestalam ale nadal lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się załamałam jak moja mama zadzwoniła i powiedziała że mój wujek umiera nie mogę się z tym pogodzić w niedziele był zdrowym człowiekiem a teraz jest już w stanie agonii rak go zjadł w parę dni. Całą noc nie mogłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam hulać i wcinam jabłko. Wczoraj dzieci napisały list do mikołaja...idę zrobić napad na bank:) Za moich czasów(teraz jak staruszka)jak dostałam grę planszową rodzinną to było coś a teraz można zwariować... Mały jak zobaczy jakąś reklamę z zabawkami,itp.to mnie woła i krzyczy,:"Mama plośe to ,albo to..."-Werka zobacz co Cię czeka(hahaha..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ja myślę,że w naszym życiu tak jak jest to musi być,tzn.jak poroniłam to strasznie cierpiałam(mąż również).Nie dochodziło do mnie co mówiła lekarka,że płód miał"wadę'... Ale teraz patrząc na to trochę po czasie i myśląc,że dziecko mogłoby się męczyć jak by się urodziło chorę to tak widocznie musiało być... Myślę,że smutne,ale prawdziwe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka zżera mnie ciekawość-teraz jak na przesłuchaniu: 1.czy mieszkasz w domku,czy bloku? 2.co robisz na imprezkę,tzn.jedzonko? 3.jak tam Twój skarbek-dał Ci popalić w nocy?:) Czekam na odpowiedź,oczywiście pisemną w 3-ch egzemplarzach i zdjęcie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantula powiedz ile to czasu musi być żebym przestała Cierpieć jak lekarz powiedział jesteś w ciąży 6 testów pokazywały blade kreski radość a po tygodniu nie wiadomo co z ciążą. I też bym chciała zapomieć o nim ale to boli jak parze na niego w sklepie ile ja mam milości do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka nie wiem co mam Ci odpisać:(,ale może(wiem,że to nie jest takie łatwe)to nie jest Twoja 2-ga połówka(oczywiście chodzi mi o mężczyznę).Zdaję sobie sprawę,że go B.kochasz i tęsknisz... Ale nic nie poradzisz,ze życie jest po....bane(sorry za przekleństwo)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka doczytałam zTwoich wcześniejszych wpisów,że Twój "były chłopak" ma problemy skórne.Jeżeli nie byłby to dla Ciebie drazniacy temat mogłabyś coś więcej napisać-nie chcę byc wścibska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie chorował i był przystojny 4oiles kg przy facecie co ma 2m wysokości a on chce dużo od życia. Tego nie moge pojąć zawsze byłam przy nim jak byl w szpitalu z pracy koledzy nawet go nie odwiedzili nie zadzwonili a ja byłam obiady mu zanosiłam po pracy zmeczona ale szłam do niego i zero wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki,Malinka wspolczuje ale tak bywa w zyciu dopoki czlowiek nie wie o chorobie to zyje i nie zdaje sobie sprawy a jak juz sie dowie to dak sie zalamie ze choroba go zje w momencie,trzymaj sie kochana moj dziadek tez zmarl na raka a calkiem nie tak dawno ojciec mial zawal z wylewem takze ludzie odchodza i dzieci niestety tez mi udalo sie urodzic dopiero za 6 razem taki to juz swiat. Maja 20.11.2012-najkochańszy skarb na świecie:). Start 26.11.12-106kg BYĆ SEXI MAMĄ ;)... Maja 20.11.2012-najkochańszy skarb na świecie:). Start 26.11.12-106kg BYĆ SEXI MAMĄ ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarantula juz kochana po kolei pisze mieszkam w domku,a mala nie daje popalic myslalam ze bedzie gorzej jednak nie taki diabel straszny no a wstawac trzeba niestety i karmic to juz sila wyzsza hehe jedyna zmora jest to ze jak facet wstaje o 4 rano do pracy to i ona wstaje a ja razem z nia jak mus to mus a co tam niech se matka wakacji nie robi bo przeciez ja jestem najwazniejsza hehehe. do jedzonka to zesmy sie na 4 kobietki podzielily ja bede robic to znaczy juz przyprawiona karkoweczke z morela i sliwka w foli do spizarki wynioslam zeby przeszla ladnie przez noc, dewolaje,jajka faszerowane pieczarkami z cebulka i sernik z brzoskwinia ale chyba bede robic jeszcze salatke mam przepis do sprawdzenia bo u mamy byla super taka z pora,sera zoltego(trzeba zetrzec) jajek,kukurydzy rodzynek,czerwonej cebulko,ananasa,makaron lubella takie malutkie koleczka hehe fajnie wygladaja, i dwie duze brzoskwinie,sol pieprz chilli majonez wiecej nie robie , nie mam czasu na glupoty i mam nadzieje ze mala bedzie spala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarantula nie mam maila zeby Ci wyslac, podaj to w niedziele wysle a teraz znikam kochane. milego weekendu buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka mój mail pilotsklep1@wp.pl-dzięki za szczegółowe zeznanie haha...-baw się dobrze:) Kochana Malinko to co teraz Ci napiszę wyda Ci się jakieś dziwne,ale ja mam również tą pier....ną łuszczyce:(To jakieś zrządzenie losu... Powiem tak,lekarka powiedziała mi ,ze mam się z nią zaprzyjaźnić...dobre nie...bo nie ma na to lekarstwa,które by je wyleczyło:( To cholerstwo najbardziej zatrówa mi życie jesienią i wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×