Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Werka w 100% zgadzam się jezeli chodzi o tą "ciepłą posadkę"dla naszej Malinki:) Wczoraj oglądałam program na TVN "Operacje plastyczne" i powiem Wam szczerze,że bardzo chciałabym sobie poprawić moje małe "baloniki".Mam taki kompleks,że jak mam sobie kupić bieliznę to jestem chora:(Zaznaczam,że mój rozmiar obecny"balonów"to -A:( Jak bym miała takie pełne C. :):):) Co sądzicie o operacjach plastycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka dietetyczne jedzenie to ja będę jadłą jak się od teściów wyprowadzimy(mam nadzieję,że w przyszłym roku:) ).Bo moja tesciowa b.dobrze gotuje,ale czy dietetycznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam Werka twój wpis wczorajszej uczty to,aż ślinka mi pociekła...Dzisiaj po pracy na wywiadówkę do starszego,już się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki cieplutko to tam jest posadzka brudna jest.... . Iza 2.5godziny dziennie mam 500zl na miesiąc wziełam tą pracę do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatanawiam czemu waga mi stoi juz od tygodnia. Uważam co jem dziś tylko zjadłam 2bułki grahamki 100gram surówki mała pepsi w puszce pobudza mi żołądek 2 łyżki oleju lnianego 1 kiwi 3jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie "pajączki":) Zapraszam na gorącą kawusie:) Wczoraj po przyjściu z wywjadówki ok.godz.19.00 zjadłam,tzw.obiad-2 nózki-pieczone w prodziżu+ziemniaczki+buraczki(wiem,że późno,ale byłam tak głodna,że w brzuchu mi burczało.Kobieta na zebraniu,która siedziała obok mnie zerkała na mnie...:) ),później wypiłam kawusię z teściową(teściową mam "wdechę"supperr babka,czasami ma swoje widzi mi się,ale ogólnie jest ok... i zjadłam "troszeczkę"orzechów"ziemnych:( Kryzys przechodziłam ok.godz.23.00-nawet mąż chciał mi coś zrobić do jedzenia,tzw.niespodziankę.Ja już znam Jego niespodzianki to typowe bomby kaloryczne,podziękowałam...był totalnie zaszokowany bo do tej pory zawsze korzystałam.Stwierdził,że chyba coś ze mną jest nie tak haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaką ja wczoraj widziałam piękniuśną sukienkę,tylko malutki szkopół,był to rozmiar chyba z 36:( Jak sobie pomyślę,że kiedyś jak miałam 2parę lat i ważyłam niecałe 50kg i nosiłam takie fajniutkie spódniczki,chociaz nogi zawsze miałam "solidne"...to mi tak smutno:( Niestety latka lecą i waga...-Werka ja podczas pierwszej ciązy przytyłam bagatela 25kg ...i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam,zaglądam,zaglądam...a tu nic:( U mnie sypie,ze hoho,tak więc sobie myślę,dziewczyny zasypało haha.Napewno zasypało,ale pracą dzielna Malinka zasówa ,że hoho a Werka zajmuje się malutką,domem,itd.tylko ja leń nic nie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołuje się czemu waga mi stoi w miejscu pokazuje mi 106.5 a dzis zjadłam 2 bułki 5 jabłek 1 kiwi serek wiejski i do tego surowki ok 100gram.Waszym zdaniem to duzo jem czy nie.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przyjaciółkę dietetyczkę i rozmawiałam z nią to normalne że waga staje ale powinniśmy raz w tygodniu jeść coś strączkowego bo ona wchłania nam cholesterol i tłuszcz surówki tylko robić samemu bo z sklepu są octowane żeby w jedzeniu było raz dziennie białko warzywo i owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Malinka na którymś z forum czytałam,że jak się mało je to też waga stoi w miejscu bo organizm zabiera energię zmagazynowaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chwila w ustach, wieczność w biodrach."-dobre:) Ja dzisiaj sobie pohulałam,zjadłam serek wiejski,ale dodałam do niego 2łyżeczki dżemu-owoce leśne.Coś mnie ostatnio ciągnie do słodkiego :( Teraz piję kawusię:)słucham radia czekając na klientów i podziwiam widoki na zewnątrz-ludziska zźębnięci i wszędzie mnóstwo śniegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura w końcu moja waga spadła dziś pokazała 106 równe jestem zadowolona choć jutro schudnę z sto gram ro będzie zadowolona. Jest 10,6 kg sadła mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Malinka :)bardzo skrupulatnie sprawdzasz wagę :)zazdroszczę wytrwałości:) Nasza Werka coś się nie odzywa :( Mam dzisiaj problemy z połączeniem się z internetem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje babeczki,niestety internetu nie mialam w tym czasie a jak na zlosc oczywiscie byl czas zeby zajrzec i tak to jest,trzymam sie dietki i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona bo waga idzie coraz fajniej w dol,niestety Malinka na pieczywko nadal sie nie skusze chyba ze okazjonalnie na kromke chlebka diabetycznego ktory ma niski IG bo to on powoduje moje zastoje itp a jak pieczywka nie ma wszystko jest super,tarantula mi do wywiadowek daleko hehe ale to ten stres chyba to burczenie u Ciebie powodowal,dzis rowna godzinke na rowerku jezdzilam a mokra cala ze o jezu szsiadlam i czerwona jak buraczek hihih no ale nie wazne ,jak przygotowania do swiat moje drogie,sprzatanie pewnie cala para? tak,tak skad ja to znam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jutro czeka mnie wazonko hehe ciekawe ile mnie ubylo ale mam nadzieje ze wiecej jak 200 gram bo bym sie chyba zalamala tak bym chciala tracic sobie kilogramik tyodniowo to bym byla zadowolona ale facet oddaje mi tylko wage na dzien wazenia bo opsesyjnie zaczelam sie wazyc podobno hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jadlospis dziewczynki od dzis do 20 tego zobaczymy ile mi da 14 grudnia Pół godz. przed śniadaniem szklanka wody z cytryną. ŚNIADANIE:15 dag chudego twarogu z 1 małą cebulą,1 kromka chleba diabetycznego 1 kubek zielonej herbaty. II ŚNIADANIE:miseczka salatki z salaty lodowej ogorka ziel.pomidora,pora,oraz sosu z oliwy z oliwek,soku z cytryny,majeranku,soli,pieprzu,zioł prow. OBIAD:sałatka z dwoch jaj na twardo, sledzia marynowanego,szklanka ziel.herb. jogurtu naturalnego bez cukru,soli,chilli,cebulki malej czerwonej. KOLACJA(najpozniej o 17stej)-salatka z drugiego sniadania z salaty,ogorka, pomidora i pora z sosem oliwnym.kubek mięty. 15 grudnia szklanka wody z cytryną. ŚNIADANIE:3 jaja na twardo plus 1 maly pomidor,szklanka naparu z pokrzywy. II Śniadanie salatka z kiszonej kapusty,cebuli,marchewki,oliwy,pieprzu i soli. OBIAD;20 dag gotowanej piersi z kurczaka,kalafior z wody.kubek zielonej.herb. KOLACJA:2 srednie pomidory z cebula,octem,pieprzem i solą.szklanka ziel.herb. 16 grudnia szklanka wody z cutryną. ŚNIADANIE:2kromki chlebka diabetycznego z chudym twarozkiem plus maly pomidor, szklanka ziel.herbaty. OBIAD:ryba dowolna pieczona w folii,fasolka szparagowa zielona z wody. KOLACJA:duzy jogurt naturalny probiotyk bez cukru i tluszczu z dwoma lyżkami otrąb owsianych z polowa malej lyzeczki prawdziwego odluszczonego kakao.szkl. zielonej herbaty,szklanka miety. 17 grudnia szklanka wody z cytryną. ŚNIADANIE:poł średniej makreli lub jedna cala malutka,szkl.pokrzywy. OBIAD:mieszanka warzyw,brokul,kalafior,marchew z patelni na wodzie z lyz. oliwy z oliwek,sola i pieprzem.szkl.ziel.herbaty. KOLACJA:2 jaja na twardo,maly kubeczek jogurtu zarowego. 18 grudnia szkl.wody z cytryną. ŚNIADANIE:szkl.zielonej herb.10 dag chudego twarogu z cebula,sola i pieprzem, kromka chlebka diab. OBIAD:zupa jarzynowa z marchewki,kalafiora,brokula,pietruszki,pora,cebuli, zaprawiona jogurtem nat,sol,pieprz. KOLACJA:salatka ze szpinaku,pomidora,jaja na twardo,polana sokiem z cytryny. szkl.ziel.herbaty. 19 grudnia szkl.wody z cytryna. ŚNIADANIE:2 jaja,pomidor,ogorek.szkl.pokrzywy. OBIAD:zupa pomidorowa z 3 pomidorow,2 cebul,marchewki,natki pietruszki, zaprawiona jogurtem zerowym,sol,chilli,bazyli. KOLACJA:15 dag lososia wedzonego,chrzan prawdziwy,ogorek kiszony,szkl miety. 20 grudnia szkl.wody z cytryną. ŚNIADANIE:kanapki paprykowe,duza papryka na pol,w srodek salata,chudy twarog z czosnkiem,sola i pieprzem,sos z jogurtu nat.kopru,odrobiny musztardy franc. szkl.zielonej herb. OBIAD:bigos jarski z kiszonej kapusty,startej marchewki i pietruszki,kopru, cebuli,pora,pieprz,sol,listek laurowy,zielangielskie,natka pietruszki,natka selera i dwoch duzych lyzek koncentratu pomidorowego bio naturalnego. KOLACJA:duzy kubek naparu z mięty i ziel.herbaty,duzy kubek jogurtu probiotyk zerowego z 2 lyzkami otrąb owsianych i odrobiną kakao odluszczonego. przez te 7 dni,kazdego dnia obowiazkowe jest wypijanie minimum 1.5 litra samej wody niegazowanej,dozwolone ilosci zielonej herbaty ale minimum 2 kubki dziennie,pokrzywa 3-4 razy w tygodniu,mieta 2-3 razy w tygodniu minimum,obowiązkowo tez minimum 60 minut dziennie cwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja juz po kawce i owsiance-b.dobra. Wczoraj troszeczkę zgrzeszyłam-upiekłam makowca na kruchym cieście z pianką-wciągnęłam,aż 3 kawałki:( Ugotaowałam również żurek z jajaeczkiem+białą kiełbasą i to też "wciągnęłam"po prostu jedna wielka masakra...:( Ja chyba nigdy nie zejdę do takiej wagi jaką bym chciała mieć.. :( Werka Twój jadłospis to po prostu jedna wielka "wyżerka"hahahah... Ja bym nie dała rady...Tak więc życzę Ci wytrwałości i 3-mam kciuki. Porządki to jeszcze nie zaczęłam,może dzisiaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki,weekend sie zaczal,sprzatanko,gotowanko ech...Tarantula to co teraz jem to prawdziwa wyzerka z porownaniem tego co jadlam podczas ostatniego odchudzania a mianowicie drugie a niekiedy 3 razy tyle wiec to i tak plus hehe,owocow przez 2 tyg nie rusze bo cukier i tak w jadlospisie wystarczajaco wegli,teraz usiadlam pije sobie kawusie rozpuszczalana oczywiscie z mleczkiem zero% dwoma slodzikami i odrobina cynamonu relaksuje sie oczywiscie zamist wsiadac na rowoerek i ruszyc tylek heheh ale juz mam dos na dzis mimo ze dzien sie nie dawno zaczal. no ale chyba tak zrobie godzinka cwiczonek sie przyda a rowerek nie ciezko wiec mozna sie poswiecic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz po wazonku kochane,jednak jestem z siebie dumna hehe no a Malinka gratuluje spadku kochana no i wieczorem waga zawsze jest odrobine wieksza niz rankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......105,7...........90 Tarantula7602....36.........165...........60..........60 ..........55 Werka84...........29.........172...........106........101,8 ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho dobry wieczor i widze ze Pani ksiegowa hehe nie zapomniala nas podsumowac,a ja dzis se male spa urzadzilam i wiecie co mi do glowy przyszlo? glupota jakiej nikt nie slyszal zeby se kupic abs&core taki pas wibrujacy z mango hheee smiejcie sie smiejcie ale tak mnie podkusilo zeby se ten zel wyszczuplajacy smarowac i zamiast szorowac masazerem az rece mdleja zakladac ten pas phi hihi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK.....WZROST.....BYŁO......JEST.. ......BĘDZIE Malinka.............25.........169..........116,6......10 5,1...........90 Tarantula7602....36.........165...........60..........60 ..........55 Werka84...........29.........172...........106........101 ,8 .......... Otóż mam 11,5kg sadła mniej Moja waga pokazała mi dzis 105,1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje babeczki,ja dzis wyczerpana zakupy itp caly dzien latania i wogole ze nogi w du... wlaza,Malinka widze ze waga ruszyla troche lepiej gratuluje kochana a co do nog czy tylka to sie kazdy oglada za mna jak nie widza balastu z przodu oczywiscie moim jedynym skupiskiem sadla jest tylko i wylacznie brzuch a tak bym chciala zeby mi troche w tylek i biodra poszlo to by rowno bylo haha bo mam szczuple wszystko poza brzuchem olbrzymim oczywiscie zero celulitu itp te mlode panny tu u mnie to mi zazdroszcza az zal na nie patrzec ja prawie drugie tyle lat mam co one a one drugie tyle waza co ja i te ich uda i tylki latem kochana to jedna wielka dziura jak w gorach takie doly i faldy bys padla i to nastolatki Boze kochany czlowiek tu sie poci nie zazera a one w sklepie lody i cola i cola i chipsy i tak dalej jak 16 latka moze zjesc 1,5 kilograma babeczek z nadzieniem toffi toc to my we trzy bysmy sie zmulily od takiej ilosci a co dopier sama ona takze sie nie przejmuj dazymy do celu niech nam wspolczesna mlodziez zazdrosci chcoc to przykre jest bo same wiemy jak ciezko to potem zrzucic no i wkoncu to jescze dzieci wiec wiadomo slodkie lubia ale moj facet mowi ze 16 latke dzieckiem nazywam a po 13 juz dzieci rodza i zebym sie nie litowala wiec dzis zrobilam sluchajcie taki numer ze wstydu mu narobilam a teraz sie smieje sama z siebie bo u nas w tym sklepiku staly te dziewczyny a ja podeszlam i mowie do nich czy maja zamiar to jesc co kupily a one nic nie mowia tylko jak na wariatke co by im zabrac to chciala a ja ze co tak cicho stoicie chcecie wygladac jak ja ? a one ze ja to juz stara i dziecko to sie nie liczy kazdy tyje a ja jaka stara tak sie zagrzalam i mowie do nich ja stara przy was ale wy po przynajmniej 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×