Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jus_tyś_ka_89

ONE INVEST opinie

Polecane posty

Gość jus_tyś_ka_89

Witam. Szukam osób które były na kongresie finansowym tej firmy lub które z nimi współpracują. Myślę o podjęciu z nimi współpracy , szukam poważnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetkaaaa
Byłam na ich kongresie, jestem partnerem. Co mogę napisać? korzystne warunki współpracy, firma solidna i godna zaufania, daje wysokie prowizje. No i dobre produkty cieszące się sporym zainteresowaniem. Sam kongres też ok - hotel **** :)) ale dużo można się dowiedzieć z praktyki, widać że prelegenci sa dobrze dobrani i przekazują naprawdę ciekawe i przydatne informacje Jak chcesz konkretów to pytaj, bo nie wiem czego konkretnie chcesz sie dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie oto mam pytanie
A co oni sprzedają? Coś z Generali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetkaaaa
Oferują Nordea Strateg - wg mnie najlepszy produkt inwestycyjny dostępny w tej chwili na polskim rynku , co ciekawe on pozwala uniknąć płacenia podatku Belki od zysków i może przez to cieszy się sporym zainteresowaniem u klientów. I jeszcze Bezpieczny Biznes- który można w całości w całości odliczyć od dochodu, fajna sprawa, bo dzięki temu odzyskuje się min 19% wartości inwestycji, a 100% zainwestowanych środków pracuje na przyszłe zyski. To tak w największym skrócie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś słyszałam
Coś słyszałam - koleżanka w to weszła, proponowała mi nawet ale z braku czasu odmówiłam bo studia robię i już sama nie wiem jak się nazywam. Ale patrzę sobie z boku na jej sukcesy, trochę podpytywałam i jest zadowolona , idzie jej dobrze, zarabia. Myślę nawet że jak obronię magistra to spróbuję jak nie znajdę pracy, ale to kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie oto mam pytanie
Czy jest tam możliwość wypłaty zysków bez kapitału? I jeśli tak, to po jakim czasie od rozpoczęcia umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetkaaa
no nie, nie można tak :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus_tyś_ka_89
Czyli co dokładnie jest na takim kongresie? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina123
Jestem na świeżo po takim kongresie w listopadzie to mogę napisać Zaciągnęła mnie koleżanka i najpierw z lekkimi oporami ale pojechałam. Organizacyjnie rewelacja- super hotel, pełna wygoda, pyszne posiłki no i ogólnie bardzo miło i sympatycznie. Wypoczęłam:) A co do samego kongresu- to cały dzień wykładów z przerwami na posiłki i kawę:) Wykłady ciekawe, bardzo przyjemni prowadzący, w tym znane osobistości ze świata biznesu , no dużo informacji głównie praktycznych o finansach i inwestowaniu i o tym jak można zarabiać. Mnie wydaje się to ciekawe i na świeżo jestem zdecydowana spróbować zarabiać tak jak proponują. w końcu o prace teraz trudno a możliwości jakie oni dają są naprawdę interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubal
Gdybym zainwestował w nordea strateg i chciał zerwać umowę po roku to jak to wygląda z wypłatą środków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konin
haha tak? to dlaczego ich pracownicy wyjezdzaja za granice zeby wplacic druga skladke na program inwestycyjny? Dlaczego ich ludzie to byli wspolpracownicy aktio- firmy ktora zniknela z rynku? Klienci ludzi ktorzy pracowali w aktio a dzis pracuja w oneinvest zostali pozbawiani opieki nad inwestycjami ktore im sprzedano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komin_zKonina
Dobrze że ktoś zapytał o to w internecie. Warto się poważnie zastanowić przed wyjściem z domu na imprezy Oneinvest. Podobnie jak wiele "firm" inwestycyjnych niegdyś sprzedający po domach odkurzacze a od połowy lat 90 w również "programy inwestycyjne". Najgorsze w tym jest że perfidność tych firm zakładanych na zapleczach konińskich lombardów czy komisów komórkowych przechodzi ludzkie pojęcie. Rozpowszechciają "ekskluzywne zaproszenia" wśród znajomych znajomych znajomego znajomych (naczytali się o psychologii społecznej i wykorzystują ludzką naiwność). Na takim spotkaniu tak zmielą ci mózg ogromem swojej wiedzy prosto z wikipedii i genialnymi wnioskami o bajecznej prostocie rynków finansowych. Na zakończenie albo każą Ci za to "szkolenie" (które polega na wmówieniu ci że masz ładować kase w TFI) ...zapłacić. Ewentualnie możesz na miejscu podpisać zamiast tego umowe z takim TFI i od tej pory twój portfel będzie ich więźniem. KNF i UOKIK już się tymi sektami finansowymi zajmują ale wiadomo że de facto nikogo do niczego nie zmuszają więc prawo jest dobrze ominięte. Na twoim miejscu zająłbym się wyciąganiem znajomych którzy się w to wpakowali z finansowych tarapat które rzekomo mają im zapewnić niewiarygodne zyski już niedługo, już za momencik, już za kilka lat. Serio serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek z konina
ostatnio dzownil do mnie przybylowicz z oneinvest i probowal namawiac na kupno jakis sokow monawi. Widze ze w biznesie nie idzie i doabiaja pod stolem na sprzedazy sokow. Popsuli wizerunek finansow teraz swoje trucisny chca przelac na mlm towarowy. Strzezcie sie przed ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
wiem ze ten lombardzista z knina teraz sprzedaje butelki sokow a oi tonie w dlugach dlatego ze nic nie sprzedaje jedyniie struktura z warszawy cos robi. panie Justyno wspolczujemy bo pani jedyna dba o ta firme. trzeba lepiej dobierac wspolnikow i nie wierzyc im na slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej firmy juz nie ma! Strona w necie nie dziala! a ludzie nie odbieraja telefonow. Niech ktos zadzwoni teraz do przybylowicza ktory stworzyl ta firme i wciagal w to ludzi. nikt telefonow nie odbiera. To nauczka na przyszlosc zeby uwazac na gosci ktorzy prowadza lewe interesy a pozniej probuja zakladac legalne biznesy. Nigdy wies z chlopa nie wyjdzie. Brawo krzysiek!! oby tak dalej a beda Ci donosi prezenty do wiezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestdobrze
byłem na kongresie jakiś czas temu, widziałem, słyszałem i pisze swoja osobista opinie. Uważam, że firma robi spędy ludzi, używa laickich przykładów by udowodnić Tobie że trwonisz pieniedze na każdym kroku, glupio wydajesz $ i pamiętaj, że jednyną słuszną decyzją jest inwestowanie właśnie u nich! Wkładasz pieniadze na 10 lat, które masz zamrożone, nie daj Boże chcesz wyjąć to zabierają 90%, mówią, że inwestują a dla mnie wyjezdzaja do chicago i zyja wlasnie z tych skladek biednych ludzi. PIRAMIDA! I jeszcze Ci wmawiają, że do wolności finansowej wystarcza zainwestować właśnie u nich.... dla mnie totalne bzdura i brednie! nie polecam nikomu takiej firmy i takich inwestycji! Osoby niekompetentne, w dodatku powołują się na cenione firmy i targają ich wizerunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×