Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

rozpoczynam odwyk od kafe - podejście 163736 !

Polecane posty

Gość IMO13859
Ike - mam nadzieje, że nie czerpiesz trunku z Wiadra. Jeśli tak, to...gratuluję giętkości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak, to...gratuluję giętkości. dziękuję ci serdecznie , słonko :) 👄 ja sztywności niestety pogratulować ci nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Lucyno - cierpienie me w Twojej cudownej osobie ma źródło! Rozrywa mnie ono od środka - cóż za ból! Straszliwe emocjonalne cierpienie, potęgowane jeszcze niedowierzaniem padającym z Twych pełnych, soczystych ust. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "ja sztywności niestety pogratulować ci nie mogę" No cóż - Wiadro marna podnieta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż - Wiadro marna podnieta. złej dżdżownicy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cierpienie me w Twojej cudownej osobie ma źródło! Rozrywa mnie ono od środka - cóż za ból! Straszliwe emocjonalne cierpienie" pokusze się o przetłumaczenie dla mniej wymagającego czytelnika: Lucyno, wydajesz się OK, kręci mnie niedostępność, a że ja jestem na seksualnym głodzie, to chętnie bym z Twoją pomocą złagodził bolesne napięcie wiadomo jakiej natury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
I znów ma Afrodyta czmychnęła do schronu, w obawie przed bombardowaniem niegodziwych sil Niepewności. Lucyno - nie gonię za tym, co namiętnością pulsuje pomiędzy Twymi zgrabnymi udami, a za tym co pod bujną piersią pulsuje uczuciem! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"swoją drogą nie wiedziałam, że żaba chce iść w ślady creama i luśki " czyli że co? nie powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike Złej dżdżownicy...przeszkadza widmo Wiadra przepastnej "dziewicy"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złej dżdżownicy...przeszkadza widmo Wiadra przepastnej "dziewicy"? a to luśka robi za "dziewicę " ?:P ( przypominam ci imo, że nigdy przenigdy to domniemanego wiadra się nie przyznałam i NADAL nie zamierzam w tej sprawie kłamać :P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, to od razu trzeba było zaznaczać, ze interesuje Cię wyłącznie miłość platoniczna. Załóżmy, że to zmienia postać rzeczy i mimo iż podkładasz się jak ta lala, to może jednak nie będę jeszcze miażdżyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "...nie zamierzam w tej sprawie kłamać" Mam rozumieć, ze tematu będziesz unikać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć, ze tematu będziesz unikać? a naprawdę chcesz rozmawiać o twoim braku sztywności ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilka z lasu nie mówi się - z lasu tylko z gąszczu swoją drogą... mogłabyś się w końcu ogolić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Lucyno - serce Twe ciepłe i umysł przejrzysty są najwyższą nagrodą! Altanka Miłości, jest tylko dodatkiem, acz jak każda część Twej doskonalej osoby wzbudza we mnie dzikie żądze i niepohamowaną potrzebę warczenia niczym dziki, lubieżny zwierz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak imo se może już tylko powarczeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "a naprawdę chcesz rozmawiać o twoim braku sztywności?" W sprawie mojego DOMNIEMANEGO braku sztywności, ust nie powinnaś używać do samej czczej gadaniny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "imo se może już tylko powarczeć" Jakie "już"? Jeszcze nie jestem w Twoim wieku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie mojego DOMNIEMANEGO braku sztywności, ust nie powinnaś używać do samej czczej gadaniny nie otwieram swych boskich ust nadaremno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"swoją drogą... mogłabyś się w końcu ogolić" tylko głowę mam owłosioną, ale nie ogolę, bo właśnie zapuszczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy zmieniasz nik
pojawi sie jakis nowy prawiczek na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "imo se może już tylko powarczeć" Jakie "już"? Jeszcze nie jestem w Twoim wieku. fakt:) przepraszam ❤️ już się poprawiam:) imo może sobie tylko powarczeć i ma to od urodzenia na wieki wieków..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko głowę mam owłosioną, ale nie ogolę, bo właśnie zapuszczam to ty masz "głowę"? to kto ma bułkę ? kaliban?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, na razie musi Ci wystarczyć to, że pomimo mojego niemałego stażu na tym forum, jesteś pierwszym napotkanym przeze mnie przypadkiem tak żarliwej miłości do liter. Tym sposobem zapisujesz się w annałach mej pamięci, a to zawsze coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "imo może sobie tylko powarczeć i ma to od urodzenia" Co nie dopuszcza do wczesnego zużycia materiału. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie dopuszcza do wczesnego zużycia materiału. po pierwsze- zu-żucia po drugie- materiałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×