Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

rozpoczynam odwyk od kafe - podejście 163736 !

Polecane posty

Gość a swistak siedzi
i zawija jesli twoj wyimaginowany facet by istanial to powinien zrobic ultimatum albo on albo kafe :classic_cool: krotka pilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 3 lata temu też się żegnałam z kafe i jak widać niezbyt skutecznie. Teraz już wiem, że tylko się bardziej przywiązujesz do tego czego się wyrzekasz. Lepiej przestać nadawać temu znaczenie, samo się rozwiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesli twoj wyimaginowany facet by istanial to powinien zrobic ultimatum albo on albo kafe" widać, że tobie związek nie grozi, skoro pojmujesz go jako zbiór zakazów. zakazywać to możesz swojemu bachorowi, jak go sobie zrobisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia a ty to dobre 5 lat
siedzisz wszyscy twoi znajomi odeszli sami , anonim , komik itd. nawet zs cos slabo daje o sobie znac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a swistak siedzi
a propos kiedy powstanie twoj wyimaginowany bachorek ? bo z niecierpliwoscia na to czekamy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co w związku z tym, pilnująca? dokładnie to jestem tu od marca 2008, do pięciu lat jeszcze ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy, ja od godziny 15 planuję naukę :D Serial obejrzałam więc nic nie stoi mi na przeszkodzie. Ale lubię pełne godziny :D Czyli posiedzę tak do 17;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a swistak siedzi
"cóż, ktoś tu chyba nie ma życia, że tak się emocjonuje." Alez oczywiscie wprost kocham czytac tworczosc bajkopisarzy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez milion razy rzucalam
i zawszewracalam niewiadomo kiedy, zapominalam o wszelkich obietnicach itp. dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lusia jest
nieswieza stara panna lat -/+35 lat jedynie na co imo moglby poleciec to na jej majatek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha Lodycja
skoro odchodzisz to dasz mi hasło do loginu? przejmę twoja reputację, pozycję i klub fanów na kafe daj, co ci szkodzi? łatwiej ci będzie nie wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bredzisz dzieciaku
lusia jest skromna ale kase ma :classic_cool: dosc zabawne to jest znam pare osob ktore sa bogate iiiii same :classic_cool: to pewnie przez charakter a moze wynioslosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum tra la la
To z jakiegoś internetowego forum trzeba się leczyć odwykiem? Masz bardzo prosty sposób. Nie wchodź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą nie wiedziałam, że żaba chce iść w ślady creama i luśki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ike w moje to nie bardzo, więc ta analogia to jeden ze słabszych poglądów w Twej bogatej kafe karierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeden ze słabszych poglądów chyba powinno być: jeden (jedyny) słabszy w odróżnieniu od twoich wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Lucyna! Niegdyś ma Muza, obecnie w ramionach Mistrza Szczerego - cierpię! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Niegodziwa! Wiedziałem, że piękno jest w cenie i nie mam szans na jego zdobycie. Ale czemu Lucyno nie dasz mi odejść w smutku, tylko wyrwałaś mi serce i miażdżysz je w silnej, acz filigranowej dłoni, patrząc jak zamierają ostatnie jego westchnienia!? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę nie tylko ike pije :P imo też walnął naparstek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, pisałąm już the other day, ze taktyka na biednego misia niespecjalnie mnie rusza, więc może czas poszukać dobrego doradcy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×