Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

rozpoczynam odwyk od kafe - podejście 163736 !

Polecane posty

moja bułka jest gładka udowodnij (luśka trzymaj imo bo zemdleje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Lucyno - niezmordowany jestem w mym parciu, do opanowania całej Twej prześlicznej istoty - przez serce, aż po litery, do których (jak sama inteligentnie, a zarazem uroczo żeś rzekła) pałam miłością. Wszystkie cztery litery, te najsłodsze, te posiadające największą głębię, te cudowne cztery litery....M Ó Z G. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezmordowany jestem w mym parciu chyba zaparciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaba, ale pełnego serwisu bułki nie będziesz opisywać, mam nadzieję? " jak to nie? nawet przepis na nią dam! czyżbyście nie wiedziały, że realizuję się w dziale "gotowanie, dom, ogród"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "po drugie- materiałku" Moja Droga - umniejszaj swojej 'głębi', ani SZEROKICH 'horyzontów'. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "chyba zaparciu" Biorąc pod uwagę Twe Okołorównikowe Gabaryty jestem zmuszony zadać pytanie: co Ty możesz o tym wiedzieć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty możesz o tym wiedzieć? nie pisz jak stękasz:P bo oczy zgubisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że bułka się nie podoba niestety:( i zlóż kondolencje koledze kalibanowi wredny jest to wredny:P ale nasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "nie pisz jak stękasz" A byłoby co pisać. Nie tak jak u Ciebie - wieczna cisza - od łóżka, poprzez toaletę, aż do porodówki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "wredny jest to wredny" A to jego wina, że urodził się z czarnym podniebieniem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszystkie cztery litery, te najsłodsze, te posiadające największą głębię, te cudowne cztery litery....M Ó Z G." no tak, teraz próbujesz taktyki na amatora tych wyjątkowo przez naturę usposobionych, mianowicie posiadaczek both looks and brains. Jeszcze tylko musisz sobie wmówić, ze nie przeszkadza Ci to, ze ja nie udaję iż tych przebiegłych metod nie dostrzegam, i możesz kontynuować misję napawania się swoimi romantyczno elokwentnymi wywodami :P ;-) PS. swoją drogą zauważ, ze nie każda nadawałaby się na ich adresatkę, daleko nie szukając ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz! mój zagubiony brat bliźniak !!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłoby co pisać. Nie tak jak u Ciebie - wieczna cisza - od łóżka siedzę cicho żeby cię nie urazić krzykiem obrzydzenia na widok dżdżownicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wasz, jest mój!!!!! tak ci wmawiał?:P jak zwykle kłamał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Lucyno - niestety dzieli nas nieprzenikniony chłód monitora, przez co zmuszony jestem napawać się urokiem tylko Twoich liter. Pomimo, że bije od nich intelekt i pewna aura żaru, to niestety jest to namiastka ognistej Twej osoby. :P A i owszem - za to także Cie cenię ma Muzo. Nie muszę zniżać się do poziomu tych plugawych jednostek i swobodnie płynę niesiony falami uwielbienia do mego Ideału. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Lucyno - masz to, czego nie mają inne, powodując we mnie burzę, o jaką siebie nie podejrzewałem. Sprostanie Twoim wymaganiom do łatwych nie należy, aczkolwiek nie pozostawiasz wyboru temu, który posiąść chce duszę, umysł i pozostałą część Ciebie także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobodnie płynę równie dobrze możesz swobodnie spływać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
ike "siedzę cicho żeby cię nie urazić krzykiem obrzydzenia na widok dżdżownicy" Spokojnie - nie jestem zagorzałym zwolennikiem ciszy nocnej. Krzycz do woli, ale ostrzegam - rozwód bywa kosztowny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
żaba Letycja "i przeznaczyć go na dobro wspólne" Matko Przenajświętsza! W co ja się wpakowałem!? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwód bywa kosztowny. nie mów? któraś cię (słusznie zresztą) pozwała?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i przeznaczyć go na dobro wspólne" Matko Przenajświętsza! W co ja się wpakowałem!? no i dupa- dosłownie! musiał imo wpakować się pierwszy teraz nikt kalibana nie zechce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13859
Pozostał jeno sznur. Mój sznureczek! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×