Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

- "są sentymentalni, ale zakładają maski. W przeciwieństwie do większości kobiet. No i boją się, że zdradzą się ze swą słabością. Także w przeciwieństwie do kobiet. Łatwiej więc spalić most, po którym się szło. Bezpieczniej." W zasadzie jeśli się przyjrzeć powyższemu uogólnieniu, to są jedynie następujące kierunki wymknięcia się z niego: - nie jestem sentymentalny - jestem sentymentalny, ale nie zakładam maski - nie boję się zdradzić ze słabością No naprawdę 499 wpisów wystarczy, żeby wybrac sobie coś z powyższego i przylepić mi łatkę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
mam dziś słabszy dzień, poczekam do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"Pisz do mnie na Berdyczów" znaczy więc tyle, co bywaj zdrów, odczep się ode mnie." :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
A to o mnie było? Myślałam, że to Ty się sfoszyłeś. A zresztą, używasz tekstów, których znaczenia muszę szukać po sieci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
czytałam, ale musiałam się wyrobić z 3 tomami w 3 dni. Przeoczenia chyba uzasadnione? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- czytałam, ale musiałam się wyrobić z 3 tomami w 3 dni. Przeoczenia chyba uzasadnione? Ja to czytam w całości w jeden dzień. Roboczy. Bez przeoczeń. Z pamiętnikiem starego subiekta. Nic Cię nie usprawiedliwia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
Dobrze, dobrze, Panie Profesorze, nadrobię te zaległości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
hie,hie, będzie odpytywanko (?) :P czas od kompa wstać... ale czemu tylko ja i Aga musimy nabijać te posty? bye, Robaczki, do jutra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis bardzo wzorcowo
ladny ten temat :) chyba potrzeba tu wstrzasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze barona, kwota tez dobrze, ale odpowiedz i tak nie zaliczona, bo nie odpowiedziales odrazu, wiec mogles miec czas na sprawdzenie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga zołzo ago! "Wokulski powoli otwierał list pani Meliton przypominając sobie niedawne wypadki. Rozłożył list i czytał: "(...)Panie! Ważna wiadomość: za kilka dni Łęckim sprzedają kamienicę, a jedynym kupcem będzie baronowa Krzeszowska, ich kuzynka i nieprzyjaciółka. Wiem z pewnością, że zapłaci za dom tylko sześćdziesiąt tysięcy rubli; a w takim razie resztka posagu panny Izabeli, w kwocie trzydziestu tysięcy rubli, przepadnie. Chwila jest bardzo pomyślna, gdyż panna Izabela, postawiona między biedą a wyjściem za marszałka, chętnie zgodzi się na każdą inną kombinację. Domyślam się, że tym razem nie postąpisz Pan z nastręczającą się okazją jak z wekslami Łęckiego, które podarłeś w moich oczach. Pamiętaj Pan: kobiety tak lubią być ściskane, że dla spotęgowania efektu trzeba je niekiedy przydeptać nogą. Im zrobisz Pan to bezwzględniej, tym pewniej cię pokocha. Pamiętaj Pan !..." koniec cytatu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
Psychoanaliza amatorska, czyli przylepianie łatki :P Na podstawie przeprowadzonego wywiadu orzeka się, że Wkurzony, owszem, zdradzał żonę, będąc świadomym swych niecnych czynów, co w efekcie skutkowało jego dyskomfortem psychicznym. Nieuczciwość wobec najbliższej mu osoby niosła ze sobą liczne konsekwencje, rzutujące także na trzecią osobę w trójkącie, niemniej był to także okres świetnego treningu intelektualnego dla Wkurzonego jego doświadczenie życiowe, opierające się na prowadzeniu podwójnej gry, wpłynęło na rozwój jego umysłu, co uznajemy za jedyny pozytywny skutek uboczny jego postępowania. :P Wkurzony posiada prawidłowo zhierarchizowany system wartości, co w zależności od obranego punktu widzenia może przemawiać na jego niekorzyść lub wręcz odwrotnie. ;) Duży stopień wrażliwości połączony z usankcjonowanym w kulturze stereotypem męskości wymógł na Wkurzonym stosownie masek w celu ochrony własnego „ja, jednakże Wkurzony nie bywa w tym konsekwentny, co być może ma swoje źródło w złożoności jego osobowości. Egocentryzm Wkurzonego najpełniej objawia się w niemożności zrezygnowania z kilku równoważnych wartości i w naturalny sposób łączy się z jego wszechstronnością oraz z silną potrzebą rozwoju osobistego, którego to rozwoju nie wyobraża sobie bez udziału także złożonych osobowościowo, lecz różniących się między sobą - kobiet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
ja to napisałam przed chwilą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
JAKICH BŁĘDÓW? :D :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"No właśnie. Jakbyś to pisała 3 dni, to bym zrozumiał w chwię i nie miał co poprawiać ." nie wiem, czy rozumieć to jako komplement, czy wręcz przeciwnie? jak tam po seansie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie wiem, czy rozumieć to jako komplement, czy wręcz przeciwnie? Zrozum jako uwagę nie wartościującą :-) - jak tam po seansie? ^^ Nie oglądałem, no co Ty? Poczekam do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"nie oglądałem, no co Ty? Poczekam do jutra " no wiesz, co?! a tak poza tym ten mój wywód był pisany pół żartem, pół serio. Mam nadzieję, że to widać. ;) Chociaż - podpowiem - ostatnie zdanie napisałam serio. ;) Ale wiem, że je częściowo zanegujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- a tak poza tym ten mój wywód był pisany pół żartem, pół serio. Mam nadzieję, że to widać. Chociaż - podpowiem - ostatnie zdanie napisałam serio. Ale wiem, że je częściowo zanegujesz. Neguję je w całości. Najpierw mylisz egocentryzm z egoizmem (jak można mi przypisywać egocentryzm???? ), a potem mętnie argumentujesz ów źle nazwany egoizm :-). Można jednak stwierdzić, że czym dalej, tym lepiej, gdyż uwaga o istotności kobiet w moim życiu, choć zupełnie nie związana z egoizmem, jest przynajmniej sensowna :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"Neguję je w całości. Najpierw mylisz egocentryzm z egoizmem (jak można mi przypisywać egocentryzm????)" No ale egocentryzm łączy się przecież z egoizmem. Egoizm jest wtórny w stosunku do egocentryzmu. Naprawdę uważasz, że nie jesteś egocentryczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- No ale egocentryzm łączy się przecież z egoizmem. Może się łączyć, nie musi. - Egoizm jest wtórny w stosunku do egocentryzmu. Nieprawda. Jestem tego najlepszym przykładem. :-) - Naprawdę uważasz, że nie jesteś egocentryczny? Nie tylko ja tak uważam. Ty również tak uważasz.:-) W pierwszym zdaniu swojej opinii o mnie twierdzisz bowiem: "Na podstawie przeprowadzonego wywiadu orzeka się, że Wkurzony, owszem, zdradzał żonę, będąc świadomym swych niecnych czynów, co w efekcie skutkowało jego dyskomfortem psychicznym" Powyższe wyklucza mnie z grona egocentryków, gdyż egocentryk nie ma świadomości niecnego postępowania - najogólniej rzecz biorąc, egocentryk uważa, że wszystko co robi, jest dobre (lub własciwe). Dalej piszesz zaś: "Wkurzony posiada prawidłowo zhierarchizowany system wartości". Pomińmy już wątpliwość co to jest "prawidłowo" zhierarchizowany system wartości - załóżmy, że jest to system uznany za prawidłowy przez większość. W takim razie nie mogę być egocentrykiem, gdyż przyjęty przeze mnie system wartości byłby w takim razie systemem przyjętym przez większość i uznanym przez większość za prawidłowy. A chyba nie uważasz, że przyjetym przez większość systemem wartości jest system egocentryczny? Opinii wyrażonej w ostatnim zdaniu przeczysz zatem w pierwszym zdaniu. Tak więc droga Xixi, Twoja opinia o mnie jest wewnętrzenie sprzeczna :-). To miałem na myśli pisząc, że popełniłaś błędy logiczne. To tak na początek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
rany boskie, jak Ty wszystko rozkładasz na czynniki pierwsze! o.o next time będę się bardziej pilnować z terminologią. ;D yyyyy, ale jeśli zamienimy "egocentryzm" na "egoizm", błędów log. ubywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×