Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

- rany boskie, jak Ty wszystko rozkładasz na czynniki pierwsze! Uwierz mi, że na szczęście nie wszystko :-) I nie zawsze :-). Np. w rozmowach w cztery oczy z kobietami NIGDY nie wikłam się w tego typu rozważania :-). - ale jeśli zamienimy "egocentryzm" na "egoizm", błędów log. ubywa Tylko że akurat egoizmu nigdy się nie wypierałem, nawet sam go podkreślałem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"Tylko że akurat egoizmu nigdy się nie wypierałem, nawet sam go podkreślałem" ojej, ale ja Ci przecież słońce egoizmu nie odmawiam! :D psycholog ze mnie żaden, stąd pewnie te błędy terminologiczno-pojęciowe. jak widać błędnie założyłam, że pewne rzeczy motywowane są u Ciebie przez egocentryzm, a nie przez egoizm. pisałam intuicyjnie, nie zapoznawałam się wcześniej z terminami w słowniku psychologicznym, coby je uściślić. :P na szczęście to nie praca dyplomowa, ufffff :P - aczkolwiek liczyłam się, że mogę być z ewentualnych nieścisłości rozliczona. I fajnie, bo w tym też tkwi fun. :D w każdym razie pisząc o Twej wszechstronności, nie miałam na myśli Twoich zainteresowań (bo nie wiem żadncyh danych nt., czy masz wszechstronne zainteresowania, choć nie wykluczam, że masz), raczej jakąś właściwą Ci dyspozycję do zgłębiania natury rzeczy z różnych dziedzin w celu poszerzania własnych horyzontów. Ale może to tylko na użytek rozmów z nami prowadzonych, kto wie? ;) w kazdym razie lepiej się zaprezentować jako osoba kompetentna niż niekompetentna - i to moim zdaniem wiąże się z egocentryzmem, nie egoizmem. ;) A co do niemożności z rezygnowania z równoważnych wartości... też połączyłam to z egocentryzmem. później napiszę, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ojej, ale ja Ci przecież słońce egoizmu nie odmawiam! No i fajnie, ale ja wciąż mam nadzieję, że napiszesz coś, czego nie wiem :-). Bo przyznam się, że najciekawsze jest dla mnie dowiadywanie się rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- A co do niemożności z rezygnowania z równoważnych wartości... też połączyłam to z egocentryzmem Dobrze Ci radzę, Xixi, zapomnij o tym egocentryzmie. Jestem egoistą, mogę sie nawet przyznać do narcyzmu, więc widzisz, że potrafię krytycznie siebie ocenić. Ale egocentykiem nie jestem i już. Trzeba się z tym pogodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
w taki razie, choć z wielkim bólem serca, godzę się z tym :P "Bo przyznam się, że najciekawsze jest dla mnie dowiadywanie się rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałem." jak dla każdego : D ale widzę, że wiele ufności masz dla mych umiejętności ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
to wnioski dot. Ciebie, które podsuwa mi wyobraźnia, tez Cię interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
bo jesteś narcyzem! hhihihihihi :D żartuję, na pewno odp. jest troszkę inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
a jaka jest różnica między narcyzem a megalomanem, hmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
ano, i wiki, i zapytaj.com nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
no dobra, nie dałeś się podejść. na megalomana mi nie wyglądasz, ale o narcystyczne skłonności też Cię raczej nie podejrzewałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- no dobra, nie dałeś się podejść. na megalomana mi nie wyglądasz, ale o narcystyczne skłonności też Cię raczej nie podejrzewałam. No właśnie. Czy ja wszystko, nawet krytykowac sam siebie, muszę robić za was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
ostatnimi czasy to Cię już nikt nie krytykuje, nie narzekaj!!! :D wszyscy się albo znudzili, albo przyzwyczaili, albo machnęłi ręką, albo już Cię lubią i jakoś nie wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wszyscy się albo znudzili, albo przyzwyczaili, albo machnęłi ręką, albo już Cię lubią i jakoś nie wypada Naprawdopodobniej to pierwsze. Bo co to za zabawa krytykować kogoś, kto się krytyką nie przejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
albo udaje, że się nie przejmuje. ;) nie martw się, jeszcze może jaki oponent się zbudzi ze snu? a swoją drogą pozostałe opcje wykluczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- albo udaje, że się nie przejmuje Eeee, naprawdę się nie przejmuję. - nie martw się, jeszcze może jaki oponent się zbudzi ze snu? Już wszystko chyba było :-(. - a swoją drogą pozostałe opcje wykluczasz? z pierwszej wynikają bezpośrednio druga i trzecia. czwarta i piąta są bezsensowne :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
czwarta i piąta jest jedną opcją połączoną spójnikiem :D jak to bezsensowna? wykluczasz, że ktoś mógłby Cię tu polubić? chyba nawet było tu kilka takich deklaracji od pomarańczków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jak to bezsensowna? wykluczasz, że ktoś mógłby Cię tu polubić? chyba nawet było tu kilka takich deklaracji od pomarańczków. E tam, a co pomarańcze mogą o mnie wiedzieć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
haha, pamiętaj, nie lekceważ przeciwnika, szczególnie jeśli jest pomarańczowy :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
"przeciewnika" - bo to przenośnia była xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixileen
miło się rozmawia, ale muszę zmykać. O tym, co miałam jeszcze powiedzieć, pamiętam :) a Ty w wolnej chwili możesz podumać nad tymi relacjami Rhody, Sandy, Dana i Petera - przyznajesz, że film niezły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- a Ty w wolnej chwili możesz podumać nad tymi relacjami Rhody, Sandy, Dana i Petera - przyznajesz, że film niezły? Owszem, film niezły. Jak obejrzę, to napiszę więcej. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tu chwilę i temat spiczniał..nie zatruwajcie go więcej tymi książkowymi wywodami..dyskusja o filmach to chyba też niezbyt dobry pomysł jak widać..tu się zbierać mają zepsuci kochankowie a nie zrobiliście kącik kulturalny.:D Aguś postanowiłaś już coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×