Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dbsdgh

Kotlet z kurczaka kolejny dzień... - jak udoskonalić?

Polecane posty

Gość dbsdgh

Dziewczyny - mam prosbę poradźcie co zrobić z kotletów z kurczaka - zostalo mi z obiadu a nie chce znów jesc kotleta tjak mogę je udoskonalić/przerobić? dzieki za odp z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmaruj ketchupem wymiesza
nym ze zmiażdżonym czosnkiem, na to starty ser żółty i do piekarnika ;) Lub też możesz zrobić sos pieczarkowy i podać kotlety polane sosem pieczarkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob po japonsku albo nugettsy albo opanieruj tylko w mace usmaz do tego pieczarki pokrojone w plasterki podduszone na masle cienko rozbij poloz plasterek zoltego sera na to pomidor albo ogor kiszony w plasterki zwin w roladke zepnij wykalaczkami aby sie nie rozwalil albo de voleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tez zrobic risotto wystarczy dokupic pieczarki i papryke czerwona mozesz pokroic w kostke podsmazyc podac z sosem serowym i pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegsgt
Kacia nie mozna rozbić kotletów już usmażonych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbsdgh
Dzięki dziewczyny za rady - której skorzystam:) może jeszcze coś wam wpadnie do glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorry nie doczytalam myslalam ze surowe filety gapa ze mnie ale moze cos sie na przyszlosc przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotlety rozłóż na blasze do piekarnika.Na każdym połóż albo duszone pieczarki,albo plaster ananasa-przykryj plastrem sera żółtego i chwilkę zapiecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdssa
Kuszące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Podsmaż pieczarki z cebulką(pokrone w kostkę)podlej wodę i uduś do miękkości.Zrób kruche ciasto tylko solone,lub kup gotowe ciasto francuskie,kotlety pokrój w paski i zawiń dodając pieczarek ,upiecz na złoty kolor i podawaj z czerwonym barszczem do popicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie podobają
A może z pieczarkami duszonymi i kotlety do nich w kostkę wkrój kilka łyżek smietany i z kaszą lub ryżem albo makaronem podaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz je pokroić w kostkę
i wymieszać makaronem świderki, ogórkiem, pomidorem, rzodkiewką, szczypiorem, ulubionymi przyprawami, jeśli nie pilnujesz diety to dodatkowo z żółtym serem, starym albo pokrojonym w kostkę albo kup mix sałat i wymieszaj tak jak powyżej z pokrojonym kotletem i warzywami, np. pomodor, kukurydza, rzodkiewka, albo co tam lubisz nie zapomnij dodać przypraw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×