Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Nie wpuściłam komornika do domu, poszukuje syna za długi

Polecane posty

syn zameldowany w moim mieszkaniu, czy komornik może zabrać moje rzeczy TV pralkę na które nie mam paragonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze tego gościa
jezeli to jest twoja własnośc i ty to kupiłaś to nie moze teo zabrać,moze tylko zabrac rzeczy które zostały kupione przez twojego syna swoja droga dobrze zrobiłaś,syna nie ma to po co z dziasem gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niestety prawdopodobnie mam obowiązek wpuścić komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne po co wpusczac chama;P ja nikogo nie wpuszczam kto nie uprzedza ze ma zamiar wpaśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komornik jak się postara i nie znajdzie syna to może dzięki wyrokowi sądu nakazać tobie spłacenie długów syna. a tak marginesie to po co bierze kredyty skoro ich nie spłaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz obowiązku wpuścić :) tyle że teraz komornik przyjdzie z policją i będziesz musiała. Co do rzeczy to moze zabrać tylko, jeśli syn coś kupował na raty, albo płacił kartą czy jakoś tak, nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze tego gościa
Egzekucja może być prowadzona z przedmiotów należących do dłużnika. Tylko, że może być trudno wykazać, że nie należą do syna. Dobrze będzie zacząć od wymeldowania syna i dopilnowania aby poczta do niego wracała z adnotacją adresat wyprowadził się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×