Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o odpowiedz22222

Jak często kupujecie zabawki dla swoich dzieci?

Polecane posty

Gość rtrttrttr
dostaja w prezencie od dziadkow, ciotek, kuzynek, i nie mamy po co kupywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowo mi
ja kupuje dziecku co jakis czas zestaw jakis tam zabawek uzywanych i ma na dlugooo.... a tak ogolnie to dostajemy od rodziny wlasnie albo raz na jakis czas jak cos zobacze fajnego to kupuje niedrogo po sklepach. cora na dzien dzisiejszy i tak sie bawi tylko ( ma 2 latka); - wozkiem z 2 ulubionymi lalkami, - farma ze zwierzatkami, -klockami i ukladankami - samochodzikami - tablica z kreda - rysuje flamastrami - na tym koniec - polowe dnia i tak na podworku spedzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mmnnzmz
nie kupuje bo dzieci niemal raz w tyg dostaja od kogos nowe zabawki, i mają ich wiele wiec kupowac nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo stanowczo
kupuje bardzo czetso i wiem ze to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
ostatnio nie kupuje bo nie ma to sensu bo zabawka jest fajna przez dwa dni albo nawet nie. Nie raz jest obrażony syn na mnie ale trudno jestem twarda choć mi to z trudem przychodzi bo nie raz jest to naprawdę jakas pierdołka a ja mu zwyczajnie nie kupuję. Syn w kazdym sklepie próbuje cos wyłudzić jak się nie da jakiejs zabawki to książkę taki maly cwaniak. ale ja odmawiam kupna z bolącym sercem bo ma smutną minkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka9
Ja uwielbiam kupować zabawki mojej chrześnicy i szczerze mówiąć staram się jej coś podarować za każdym razem jak jestem w rodzinnym mieście, czyli średnio raz na miesiąc :) Czasami sa to naprawdę drobiazgi a czasami pomyslowe odjechane zabawki :) Ostatnio na przykład podarowałam jej zabawkę muzyczną z b.Toys z kinderland24 i radość na jej twarzy niezastąpiona. Podobno gra na organkach codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od okazji do okazji ;) albo jak sie popsuja, ale najczesciej kupuje kilka, zeby miec cos w zapasie www.jokomisiada.pl - polecam te hurtownie, naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hellou, dzięki za polecenie tej hurtowni www.jokomisiada.pl - kupilam wlasnie z niej masę zabawek, fajnie, że jest poukładana według wieku :) wtedy jest pewność, że nie kupi się złej zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalinazmelisamalina
Moja ma 5lat i caly regal taki ikeowski 5polek na 5polek... W tym ma pudlo 40cmx30cm (mniej wiecej) klockow lego, jeszcze meza klocki to sa, cale dziecinstwo zbieral, teraz to ich wspolna pasja:-) Takie samo pudlo lalek barbie z ciuszkami i innymi akcesoriami. Reszta polek to jakies inne klocki, drewniane zabawki, kilka bobasow, drewniane lozeczko do nich, wozek, domek dla lalek 1,5m szer x70cm wys, jedno pudlo (jak wyzej) mieszanych zabawek, jakies zwierzatka, koniki pony i inne i na meblach ten duzy ikeowski karton pelem malych maskotek. A i jeszcze 3 duze misie, wzrostu mojej corki i duza Twilight moeiaca i ruszajaca sie. Wiekszosc tych rzeczy to prezenty od rodziny albo po starszych dzieciach z rodziny, choc kupuje tez sporo ale ogolnie tanie, chyba, ze to na swieta to tak na wypasie. Duzo tez juz oddalysmy, co nie potrzebne, czym sie nie bawi. Aha i jeszcze ksiazki przeciez, 3polki na regale. Do tego wiadomo wszystko do rysowania, malowania i ogolnie "tworzenia" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalinazmelisamalina
No wlasnie i jeszcze ma tablice na scianie, taka jak na uczelniach czy w szkolach co to sie pisze po niej markerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też weszłam na tę stronę http://jokomisiada.pl/ i faktycznie bardzo fajne zabawki dla dzieci. Kupiłam prezent na chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja coreczka ma 9 miesiecy i cale mnostwo zabawek. Ale 3/4 z tego poprostu dostala. Karton ksiazeczek. Wielka drewniana skrzynia roznych zabawek. 3 duze pojemniki maskotek albo 4 nawet. Koszyk grzechotek i gryzakow. I chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauuu08
Z reguły to kupuję zabawki co kilka miesięcy, zwłaszcza kiedy są jakieś dobre ceny jak np. przed świętami, jak trafię na coś takiego http://revellsklep.tumblr.com/ to kupuję nawet kilka sztuk "na następny raz" leży schowane w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I największym niezrozumieniem jest to co mówi autorka że ,, tort jest dla dziecka'' Otóż nie. Tort jest dla gości. Dziecko roczne zje caly tort? To jest w ogóle głupota. Wiadomo że tort jest dla gości żeby ich poczęstować a nie dla dziecka. Dla dziecka jest mleko i jakieś małe ciastko ze świeczką. Typowe roszczeniowe myślenie, goście mają dać prezenty a autorka da to co lubi dziecko. Czyli egoizm straszny " Dobra na pierwszy rok tort jest dla gości. Nawet na drugi też jest dla gości choć dziecko będzie się już interesować. Ale na trzecie urodziny nie ma bata tort jest dla dziecka. Mój niedługo skończy trzy lata i strasznie przeżywa że będzie ten tort, dopytuje się jaki on będzie. Także autorka mogłaby poimprowizować przez ten rok czy dwa ale to wszystko jest do czasu! Problem autorki będzie się wracał w kolejnych latach i będzie wciąż dylemat jak to rozwiązywać. Myślcie też troche przyszłościowo jak już coś radzicie a nie tylko ten roczek. Co do tego jak autorka teściową opisuje to jest to tak specyficzna osoba że bym się nią wcale nie przejmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne zabawki są na zabawkowa-wyspa.pl. Zamawiam tam. Zabawki edukacyjne, z dobrych materiałów i cenowo całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze staram się wybierać zabawki, które są wytrzymałe. Ostatnio kupiłam swoich dzieciom tekturowy zamek- http://tektoy.pl/. Zabawka jest duża i o dziwo, wytrzymała (5-warstwowa tektura zapobiega wgnieceniom). Można ją ozdabiać wedle uznania, co nie ukrywam było dla mnie bardzo istotne. W końcu warto od małego rozwijać kreatywność u dzieci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz na ok miesiac kupuje dziecku cos nowego-tania zabawke,która uczy kreatywności! Kupuje na prolis. Ceny zachęcają do tak częstych zakupów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka01
Ja również jednak nie przesadzam z nadmiernym kupowaniem zabawek. Staram się kupować takie,które będą interesować moją córeczkę na dłużej i ją czegoś nauczą,dlatego jestem za zabawkami edukacyjnymi. Każde dziecko powinno mieć liczydło, bo tak najlepiej uczy sie liczyć. Drewniane liczydło od bajo http://www.niczchin.pl/drewniane-zabawki-edukacyjne/481-bajo-32310-zabawka-liczydlo-drewniane-dla-dzieci-kolorowe-male-stojace.html jest wykonane z bezpiecznych farb i posiada gwarancje producenta. Warto uczyć poprzez zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za każdym razem kiedy wyjeżdżam po zakupy. Córka jeździ ze mną ma 3,5 roku. Czyli jakies 4-6 razy w miesiącu cos tam sobie wybiera zawsze. Najczęściej są to książeczki, gazetki, puzzle , układanki. Pozwalam jej na zakup czegos max do 30 zl. Nasz dom to forteca zabawek ;) Ale ja lubię jak moje dziecko ma dużo. Ona lubi zabawki a ja kwiaty . Ja dziecko obdarowuje zabawkami a mnie mąż kwiatami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupujemy dzieciom głównie gry planszowe - chociaż oczywiście nie tylko. Ale kupujemy je w sumie dość czesto. Ale sami też w nie gramy. Tak czy inaczej - gry wcale nie są takie drogie (np. te od tailor games) wiec możemy sobie na to bez problemu pozwolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy kilka gier od tailor games i jak najbardziej polecamy. Najpierw skusiła nas ich cena - 30 czy 40 zł, jak na grę planszową to naprawdę mało. Potem okazało się, ze niska cena wcale nie oznacza niskiej jakosci, wręcz przeciwnie. I w taki sposób już kilku tytułów już się dorobiliśmy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jak często, to są to zazwyczaj urodziny, Mikołaj oraz prezent pod choinkę. Czasem kupuję coś w formie nagrody, za dobrą ocenę lub wzorowe świadectwo. Myślę, że i tak robię, to za często, ale pewnie chcę wynagrodzić mojemu synowi, to czego mnie samej brakiowało w czasach mojego dzieciństwa. Cóż, taka już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juk923

Szczerze mowiac to ja wole kupować częściej cos małego, niż rzadko a cos dużego. Mój synek co chwile zmienia zainteresowania, zabawki szybko go nudza. Szkoda mi wydac wieksza sume na cos, co za chwile pojdzie w kąt... Dlatego tez szperam w internecie i np. ciekawe promocje na zabawki znajduje na kuponiarnia.pl/promocja/dla-dzieci/zabawki/ nie place za nie dużo, wiec nie mam tez problemu z kupnem kolejnych za miesiąc dwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sporo różnych ofert na rynku jeśli chodzi o zabawki sprzedawane w sieci. Poza tymi największymi sieciami sklepów myślę, że warto będzie kupić coś w tych mniej znanych firmach, bo często będzie można coś zaoszczędzić. Dosyć bogatą ofertę produktów mają w sklepie tupiko.pl/. Kupowałem u nich gry od marki Clementoni i jestem zadowolony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×