Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Coś mi się wydaje że byłem dosyć solidnie w kimś zauroczony

Polecane posty

Dawniej poprostu była moda na pokój, zabawę i tak dalej. U mnie każdy domagał się ,,rispektu". Teraz ze starej ekipy rzadko kogo widzę, bo w miarę upływu lat osoby przechodziły z jednej ekipy do drugiej (właśnie przez wieczne spięcia) i w końcu zostało to w czym jestem ja, czyli banda nieudaczników, który się uspokoili, jednak w dalszym ciągu bawią się pijąc bo więcej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałbym, bo mam zasady. I tak samo jak taka dziewczyna jest pusszczalska, tak samo facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Beliar a jakie dziewczyny byly w tych grupach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy fake czy nie
Całowanie się na imprezach to jeszcze żadne przestępstwo i puszczalstwo ,a od całowania do seksu to jeszcze długa droga .. najczęście na pijackich imprezach do niczego wiecej nie dojdzie bo....sprzet odmawia posłuszeństwa :D po alko ...ale lizanie + przytulanie czemu nie ? to normalne dla 99% społeczeństwa. Pozatym to jest ludzkie i człowiek jakiś taki weselszy jest zaraz to niema nic wspolnego z szanowaniem się bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar a jakie dziewczyny byly w tych grupach ? W tych grupach nie było dziewczyn. Sporadycznie się jakaś przewinęła ale jak nas troszkę lepiej poznała to zwątpiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fake dla mnie chociażby taki zwykły pocalunek na imprezie to byłoby to niewiadomo co. Już do takiej degradacji umysłu doszło. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
A z tymi co sie "przewinely" zawiazly sie jakies zwiazki czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ówcześnie nic, jednak teraz ci, którzy z tego wyszli sobie z niektórymi poukładali pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Beliar - ale Ty nie jestes prawik ? Czy cos pomylilam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całowanie się na imprezach to jeszcze żadne przestępstwo i puszczalstwo ,a od całowania do seksu to jeszcze długa droga .. najczęście na pijackich imprezach do niczego wiecej nie dojdzie bo....sprzet odmawia posłuszeństwa po alko ...ale lizanie + przytulanie czemu nie ? to normalne dla 99% społeczeństwa. Nie sądź tak po swojej znajomej patologii. Są jeszcze ludzie porządni, którzy takich rzeczy nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, jestem prawikiem. Looos, wybacz ale ja srram na porządność i zasady, chciałbym choć kurrwa raz poczuć się szczęśliwy w omawianym w temacie aspekcie. Mam hobby i różne rzeczy przynoszące mi satysfakcję, jednak dalej jest do doopy. W obliczu tego szczerze gdzieś mam całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Dalej chcesz sie wyprowadzic z domu jak skonczysz szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Beliar - ale w takich grupa jak opisales z duza iloscia alkoholu balowania i imprez , przewaznie tez duzo latwiej o seks. Wiec gdzie Ty byles jak ludzie w kolejce po ... doswiadczenie stali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stałem w kolejce po dostanie po mordzie w bójkach z kutafonami z innych, nielubianych miejscowości. W tamtych ekipach byli sami kolesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy fake czy nie
Nie sądź tak po swojej znajomej patologii. Są jeszcze ludzie porządni, którzy takich rzeczy nie robią. Heh looser ty chyba żyjesz w jakimś zamkniętym matriksie . Sprawdź czy nie masz wtyczki z tyłu głowy. Takie całowanie się w LO np z koleżanką z klasy po pijaku to normalna część integracji społecznej. Niestety w LO byłem jeszcze za dziki ,ale już na studiach i imprezach nie hamowałem się bo i po co kiedyś trzeba zacząć się oswajać bo potem im dłużej się zwleka tym rzeczy normalne i ludzkie wydają nam się nadzwyczajne. Beliar ja się 1 raz całowałem dopiero po 20rż więc nie martw ty się. Na tych imprezach co byłem w wieku 17-20 lat to były dziewczyny i owszem ,ale te co były wolne jakoś niespecjalnie mi się podobały ,a wtedy byłym tak dziki że myślałem że jak się zacznę całować to zaraz będę musiał chodzić z taką dziewuchą. Teraz to śmieszne jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu nic śmiesznego. Widocznie kiedyś byłeś bardziej porządny, a później się zeszmaciłeś i dołączyłeś do baranów sterowanych przez popkulture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy fake czy nie
Nazwałeś moich znajomych patologią Wobec tego zadam Ci pytanie. Jak zachowuje się według twojego uznania ludzie porządni którzy tego nie robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy fake czy nie
Zwali wszyscy i zostałem sam :D Beliar dzieciaku :) ..ty się nie poddawaj tylko jedziesz z tematem i nie mówie tu tylko o dziewczynach ,ale o życiu jak masz jakieś problemu w domu to rozwiązuj je wydajesz się zaradnym chłopakiem dasz radę. mialam podobnie i rozumiem 27 lat mam teraz No ładne teraz doczytałem że ty już samodzielna dziewczyna jesteś i na swoim zazdroszczę :P zaradna i życiowa dziewucha z Ciebie zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego zadam Ci pytanie. Jak zachowuje się według twojego uznania ludzie porządni którzy tego nie robią ? Normalnie, nie liżą się i nie kopulują z byle kim, z kim nie są w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy fake czy nie
Wiesz po części podzielam twoje zdanie nie uprawiałem nigdy seksu od tak na hura co innego całowanie bo to dla mnie wyraz sympatii do kogoś na zasadzie jest chemia więc się całujemy ,a co dalej to czas pokaże jak się bliżej poznamy w sensie przebywanie ze sobą spotkania , rozmowy itp W sumie to ci się nie dziwie bo kiedyś też całowanie to było dla mnie czymś zarezerwowanym dla ukochanej osoby ,a to tylko całowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loooser, Fake ma rację. A zarówno ja jak i Ty nie mamy powodów do spierania się co znaczy i jaki sens może mieć pocałunek bo po pierwsze goowno o tym wiemy a po drugie prędko nas to nie spotka o ile w ogóle spotka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy fake czy nie
Będziesz się jeszcze całował i nie tylko :P ...kiedyś myślałem ,że nie będę potrafił ,ale jakoś wyszło raz 2gi i 3ci dziewczynie się spodobało to nieraz nasze spotkania opierały się na godzinnym całowaniu i przytulaniu gdzieś w parku na ławce : ) i patrzeniu sobie w oczy i co ? i gówno żadnej miłości z tego nie było ,ale co przeżyłem to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym się zdziwił jak bym się doczekał takiego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy fake czy nie
może będziesz miał to szczęście i trafisz dobrze od razu . Ja przechodziłem 2 rozstania pierwsze to tam chuj bo 4ry miechy ,ale 2gie to się trochę wkręciłem już przez 8 miechów ,a rozstania bolą. + z tego to taki że człowiek się hartuje i uodparnia na miłostki i umie potem bardziej rozróżnić kiedy laska faktycznie kocha ,a kiedy tylko tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z looserem nie ma co gadać
bo to prawiczek co sobie spieprzył życie koncertowo. Więc ucieka od problemów w wyimaginowane teorie. Dzięki temu twierdzi, że kobiety to szmaty, faceci uprawiający sex nie mają zasad i takie bzdury. Bo sam tego nie ma i mieć nie będzie, więc w taki sposób poprawia sobie samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×