Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Świergotek

jesli jestes matka, to pytanie

Polecane posty

jest do ciebie: 1) kiedy test wykazał ci ciążę? (ile dni, tygodni po spodziewanej miesiaczce) 2) jakie i kiedy miałas pierwsze objawy w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe jajeczko
26dc przy cyklach 28dniowych 1 objaw zawroty głowy na tydzien przed miesiączką potem senność ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka oooolinka
test wykazał mi ciąze 3 dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Pierwsze objawy ciązy bolesność piersi i nadwrażliwość na dotyk, zapach z lodówki powodował u mnie okrpne mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe jajeczko
moze dlatego ze to nie była 1 ciąza, wczesniej miałam poronienia wiec wiedziałam jak to jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidziek
u mnie kolo 3 wrzesnia miala byc miesiaczka...5 zrobiłam test był nie wyrazny potem 8nzrobilam nastepny i w tedy pojawly sie 2 krechy.. objawów dlugo nie miałam żadnyc potem mi się chciało bardzo kwasnego testy kupowałam najtańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka oooolinka
ja robiłam pre-test nie pamiętam ile kosztuje ale coś ok 13 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyba na korbę
pralinka oooolinka może miałaś coś starego w lodówce dżołk Ja ktoryś dzień z kolei nie dopiłam porannej kawy, potem mi się skapło, że powinnam jakoś okres dostać, spojrzałam w kalendarz, a to było już po terminie, zrobiłam test i wyszedl blado pozytywny. Testy najtańsze z allegro za 1 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
ja zrobilam test w 5 tyg ciązy tzn nie iwedzialam ze jestem w ciazy, wciaz mi sie tylko pic chcialo i to tylko sok pomaranczowy porzadnie zmrozony hehe no i ciagłe bóle w podbrzuszu takie jak na okres to przy pierwszej , a przy drugiej wyskoczyly mi plamy na policzkach takie brązowo szarawe, byłam rozdrazniona i senna i zrobilam tes i to był 3 tydz ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
2 dni przed @ - bardzo blada druga kreska - test pepino za 4zł ( jest w auchan i tesco też widziałam ) - zaraz po teście beta była ponad 200 objawy rozkręciły się w 7 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ciąża - test w 38 dniu cyklu, objawy już 2 tyg wcześniej (ale zaszłam w ciaże na początku cyklu - zawirowania hormonalne po odstawieniu tabletek anty) - mdłości, częste sikanie, zmiany nastrojów. obecna ciaża - test w 30 dniu cyklu, przy 30 dniowych cyklach. objawy przed testem - uczucie mrowienia w piersiach, pełniejsze piersi, miałam takie wrażenie jakby mi się mleko zbierało :P inne objawy przyszły po kilku dniach - mdłości, senność, zmęczenie, humorki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 32 dniu cyklu były II kreski, czyli u mnie dwa dni po spodziewanym terminie miesiączki (mam 30-dniowe cykle) Objawy pierwsze. Mój 6 tydzień. Przed okresem, zero objawów, poza delikatnym bólem jajnika prawego i brzucha, ale bardzo delikatnym, raz na dzień. Od owulacji bolące sutki. Kilka dni przed testem bolały już całe piersi, ale tak inaczej niż na okres. Po teście, zero objawów. Wzrost energii jedynie, mogłam góry przenosić. Spać mi się nie chciało, zmęczenia nie odczuwałam, sikałam normalnie, apetyt ten sam, mdłości nie było, głowa nie bolała...no nic z objawów ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1wsza ciaza: jakies 3 dni po spodiewanej, pierwsze objawy po kolejnych kilku dniach.. mdlosci (nie polecam) 2ga ciaza 2,3 dni przed spodziewana@ , objawy??3 dni przed testem jestem przeziebiona..podobno wielu sie to zdarza,ale nie nalezy sie sugerowac. cykle 30,31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera!!! to w pl sa takie tanie testy???? ale zazdroszcze!!! to dlatego robicie po 2 po 3!!!!... tutaj we wloszech to w jakims tak supermarkecie tomoze i znajde za 6 euro czyli 24 zl. ale a aptece to juz za dyche czyli 40 zl!!!! a ja kupialm taki bardziej czuly clerblue digital ! 13 euro!|!!! czyli jakies 52zl...... a ti dlatego ze ta zolza lekarka nie chciala mi przepisac bety!! wredna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasmirka
Ja mialam okres przez 2 pierwsze miesiace ciazy! W 3 zaczely sie mdlosci i brak okresu dlatego jak poszlam do lekarza i dowiedzialam sie ze to juz 3 miesiac bylam w szoku! ;oD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne pragnienie. i ból
krzyża. a tydzien po nie pojawiajacej sie miesiaczce test wykazał ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1321
1. w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszły 2 kreski, 2 trochę niewyraźna ale widoczna 2. pierwsze objawy: tylko częste siku, a później wrażliwość na zapachy (lodówka, ryby itp), mdłości, zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciuchna
w pierwszje ciąży robiłam test po 7 dniach od terminu meisiączki, były 2 grube krechy, w drugije ciąży test dzień po terminie miesiączki, druga kreska nie tak gruba jak za pierwszym razem, ale bardzo wyraźna. Objawy przy pierwszej ciąży: piersi bardziej wrażliwe na dotyk, ale zauwazyłam to dopiero jak nie dostałam okresu. Objawy przy drugiej ciąży: ból piersi i brzucha dokładnie taki jak na okres, ale 2 dni prze spodziewaną miesiączką zrobiło mi się słabo na ulicy. Kilka dni po teście zaczeły się lekkie mdłości, ale takie prawdziwe porządne objawy do0piero 2-3 tygodnie po teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamaMłodaMama
Test tydzień po terminie przewidywanej miesiączki Objawy: Ból piersi, wrazliwe na dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ciąża - test jakiś tydzień po terminie spodziewanej miesiączki (nie chciałam wcześniej sobie robić nadzieji) - objawy hmmmm jakoś w 6-7 tygodniu biust mi się o 2 rozmiary powiększył i to jedyny objaw 2 ciąża - testy robiłam kilka razy średnio co 2-3 tygodnie bo okresu nie było i nie było :D:D:D pozytywny wyszedł w 17tc gdy już dawno wiedziałam o ciąży od lekarki :D:D:D - objawy szybciutko w sumie może w jakimś 3tc mega mdłości i wymioty które sie utrzymywały do 5 miesiąca kiedy to zamieniły się w wieczną zgagę :D:D:D, do tego humorki i całkowicie odrzuciło mnie od kawy, papierosów i ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek12345
1) kiedy test wykazał ci ciążę? (ile dni, tygodni po spodziewanej miesiaczce) ODP: 4 dni po spodziewanej miesiączce, cykle 27 dniowe 2) jakie i kiedy miałas pierwsze objawy w ciąży?? ODP: senność, powiększenie piersi, brak miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Obie ciąże około 5 dni po terminie miesiączki. 2. 1 ciąża - dużo mlecznego śluzu, guzki z boku piersi, ból brzucha jak na okres, uczucie wilgoci 2 ciąża - ból brzucha jak na okres, zawroty głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test pozytywny 31 dc, przy 28 dniowych cyklach. Objawy na początku żadne. A od ok. 6-7 tygodnia istna masakra. Wymioty co rano i w ogóle samopoczucie codziennie jak na kacu :( I tak do 16 tyg. A wymioty to nawet w 32 tygodniu mi się zdarzyły. No ale teraz bobasek - sama słodycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jakie robilyscie testy?? jakie polecacie?? ja kupilam test "komfort" bo taki polecil mi aptekarz.. jutro bede robic bo dzis mial byc okres a nie przyszedl wiec jutro z rana testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×