Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anusiak

To skandal , że 11 listopada markety będą zamkniete !!!

Polecane posty

Gość Ewwwwwka
to nie jest moj temat, niestety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznań św.Marcin
pokazcie mi inne państwo gdzie sa sklepy otwarte w sobote po 14 lub choc w 1 niedziele w miesiacu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zgadzam się, niektóre grupy zawodowe zarabiają dużo, ale przecież tacy ludzie też mają rodziny. No ale są grupy zarabiające tak samo i wykonujące też ciężką i niewdzięczną pracę a pracują jutro, właśnie jak np. Twój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj... To Ty mnie posłuchaj Nie powinnaś jutro pracować Jest to jawne łamanie prawa przez Twojego pracodawcę. Chyba, że sama się zatrudniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
a kto powiedział ze nie mam wykształecnia, co?????? tylko ze nie ma innej pracy w moim miescie i juz, pracuje bo musze i lepiej robic cos niz nie robc nic....ale jesli chodzi o swieta narodowe to chyba wszystkim powinny przysługiwac niesadzisz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarze złożyli przysiege
hipokrate, ich obowiązkiem jest ratowanie życia , natomiast kasjerki nie ślubowali że będą dostarczali komuś chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
mam pełna swiadomos ze moj pracodawca łamie prawo ze ja jutro bede pracowac, no ale w codziennych relacjach jest ok i dlatego nie che teo psuc, on uwaza ze skoro płaci to prawa nie łamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , a lekarze też niech nie pracują. Przecież ludzie sobie mogli dzień wcześniej ręce połamać a nie właśnie 11 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwwwwka Proszę Cię nie wyskakuj mi tu z moim wykształceniem, ani z tekstem typu " kto mi kazał tu pracować" Pracuję bo muszę (chcę) nikomu nic do tego. Bywają ważniejsze rzeczy w życiu od pieniędzy. I uwierz idę o zakład, że mam wyższe wykształcenie od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznań św.Marcin
pokazcie mi inne państwo gdzie sa sklepy otwarte w sobote po 14 lub choc w 1 niedziele w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
a płaci całe 5zł/h az chce mi sie z tego smiac, no ale coz tak niestety mamy teraz w Polsce ze jestesmy wykorzystywani i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznań św.Marcin
pokazcie mi inne państwo gdzie sa sklepy otwarte w sobote po 14 lub choc w 1 niedziele w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznań św.Marcin
pokazcie mi inne państwo gdzie sa sklepy otwarte w sobote po 14 lub choc w 1 niedziele w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj... Ja Ciebie absolutnie nie atakuję. Skoro masz dobre relacje z szefem ( i pieniążki od niego ) to jest oczywiście Twoja indywidualna sprawa co będziesz robiła w święto 11 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznań św.Marcin
gdzie? podaj przykład? bo chyba nigdzie nie byłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
ja nie odebrała z twojaj strony jako atak na sowja osobe, ale wkurzaja mnie osoby ktore uwarzaja ze jutro musza bycotwarte sklepy, ja siedziec bede w pracy bo musze. Ale nie widze powodu ze skoro swieto to i nii musza pracoac, ale wkurzaja mnie osoby ktore mysla ze kasjer to normalnie podczłwiek i musi pracowac bo jakas paniusia bułki nie kupiła. Nie mam nic do ciebie, kolezanko po fachu hahahaha ale wurza mnie podejscie innych ludzi, skoro oni nie pracuja to maja czas a skoro maja czas to powinni robic zakupy.... ai uwarzaja ze sprzedawcy to prostacy bez wykształcenia....ach ta nasza polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj... Bardzo przepraszam Mnie delikatnie mówiąc też takie osoby "wkurzają" Jakoś 10 lat temu nie było jakoś marketów całodobowych, piekarni, ani dostaw na telefon i NIKT z głodu nie umarł :( Czego życzę wszystkim zapominalskim :) Bo jutro święto i markety ZAMKNIĘTE ( chwała Bogu ! ) Pozostaje Wam zapominalscy oraz zapracowani ... zjeść placki kartoflane, frytki lub naleśniki z dżemem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
i popieram kloezanko co napisałas, bo jako dziecko pamietam ze sklepy były pozamykane, a teraz widze ze ludzie zamiast isc na normalny spacer, czy wogole spdzic czas z rodzina to ida na spacer do galerii, no a przy okazji zakupy.... Pozdrawiam cie kolezanko i miłego i słodkiego lenistwa zycze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
ja rowniez podrawiam...:) Miło mi sie z toba ozmawiało;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj...
Mam nadzieje , bo ludzi o podobnym pogladzie "tu" jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
a ja wam powiem że dla mnie to jest niedopuszczalne, że państwo z góry narzuca, że tego dnia sklepy mają być zamknięte.( nie mówię o tych którzy sami prowadzą działalność) tak wszyscy się żalą że u nas takie bezrobocie, że marne zarobki a słuchajcie- gdyby zamiast tej ustawy wprowadzić taką, że w niedzielę i święta płatne 300%- supermarketom i tak by się opylało otworzyć bo traca dużo większe pieniądze zamykając sklep całkowicie ale pewnie pojaiwiłby się inny problem- pracownicy pozabijali by się żeby móc pracować w niedziele i święta! i w dupie by mieli wtedy świętowanie jakby do wypłaty było parę stów więcej! a może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijioj
eee tam, zabki sa otwarte, wiec zawsze moza wyskoczyc po cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
i piszę to bo sama prowadzę działalność i niedziela jest dniem w którym zarabiam najwięcej. pewnie zaraz mnie zjecie, że tylkokasa się liczy, że rodzina jest najważnijesza! tak, ale na spacer mogę zabrać dzieckow poniedziałek( akurat mam wolne) a za zarobione pieniądze mogę dziecku zapewnić super wakacje w gronie rodziny a nie wysyłać na lichą kolonie bo mnie nie stać żeby całą rodziną raz w roku wyjechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×