Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość . King

Co lubicie robić w soboty wieczorem?

Polecane posty

Gość Ten Piotrek co miał sobote
Przepraszam kochani, ale muszę już spadać :) gardło mnie boli i chcę mi się spać zatem się położę :). Dziękuje wam wszystkim za miłe słowa. Trzymajcie się ciepło :) Ja jeszcze tutaj wrócę :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
haha no faceci to porazka, ale jednak slodka porazka:P mi zostal komputer brutalnie odebrany, a teraz szykuje sie do spanka, mam nadzieje,ze jeszcze poklikamy no:) ciumasy dla was, chopaki zwlaszcza aaa V--o blondynkach zawsze poslucham:P jak przystalo na raswowa brunetke hehe heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
tak troche jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy blondynki grają w karty, nagle jedna rzuca na stół asa i mówi: - Szach mat. Na to druga: -Zuźka przecież nie gramy w ping-ponga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
Klikam z tel bo usypiam synia, v a ty wolisz blondi czy brunetki lub inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
Yyyyyy szlag mnie trafi, jak mnie noga napierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie lubie ladne kobiety, ktore sie usmiechaja, nie zaleznie od koloru włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
hej, tak klikne, z rana, bo malo dzis spie, tak mnie napierd...noga,i czzekam do 7,zeby sie zarejestrowac w moim pseudoosrodku:P , juz chodze z ta noga nie pierwszy raz, mialam masci, tabsy i nic, zero skierowan na badania, obym dzis juz nie dostala polecenia lykac tabletek przeciwbolowych, buuu zobaczymy niuniek spi, bo on sypia do 10, dziis bedzie pobudka wczesniej, bo trzeba sie dostac do cywilizacji:P Vaganzi- co do radosnosci, to zaleta:P w moim przypadku nie moge powiedziec,ze jestem radosna, tak mam:) takie miala jakos zycie,ze jestem bardziej ,ze tak powiem sceptyczna, opanowana, co nie wyklucza poczucia humoru, bo mam i to chyba duze no , co tu jeszcze napisac, wkurza mnie ta reklama z decomoreno, nie wie wiem co za rewelacja, najlpesze sa swieze owoce ew we wlasnej roboty czekoladzie wczesniej rozpuszczonej itp, nie cieprpie takich dziwadel, jogurtow tez nie lubie, przez gardlo mi przejsc nie moga, jakos maja taka dziwny posmak i takie hmmm, kojarza mi sie .....a ja nie z tych hehe i zeby nie bylo pisze na trzezwo:) nasi uczniowie i studenci pewno zbieraja sie sie do szkol, tak uczcie sie pilnie, a potem bedziecie bezrobotni jak ja:) no chyba,ze wyjedziecie z naszego pieknego kraju :P no i tym optymistycznym akcentem koncze :) poczytam co na swiecie sie podzialo, :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Witam. Uuu . . . . Haloooo. . . . Co to dzisiaj takie pustki? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Musiałem sobie nick zmienić, na tamtym nie mogłem wysyłać wypowiedzi. Jak Wam minął dzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg publiczny
a mi dobrze a Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg publiczny
cześć tak wogule ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
kchani nie poklikam, bo ledwo chodze, nie tylko noga ale i plecy itp, moj krzywy kregoslup sie odezwal, i lezakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
A dzisiaj w szkole byłem u dyrektora na rozmowie, byłem tam nie z mojej winy . . . Nie dawno wróciłem z hali :) byłem pograć w piłkę. I tyle :) byłaś dzisiaj w szkole? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg publiczny
a nie byłam , jestem u was krótko jestem jakaś zmęczona zły humor mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Szkoda iza. Ale dzisiaj rano się rozpisałas a ja wtedy już do szkoły jechałem i tak sobie czytałem :-D . . Iza to od czego masz męża jak plecy Cie bolą, niech masaż Ci zrobi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Cześć jula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg publiczny
będziesz w domu jutro cały dzień jula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ---wspolczuje Ci :O 🌼 wez sobie goraca kapiel. moze masz jakas masc typu voltaren czy cos takiego :P justys--- bede :P bynajmniej mam taki zamiar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×