Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość . King

Co lubicie robić w soboty wieczorem?

Polecane posty

Gość wróg publiczny
to wypoczywaj ;-) pij mleko z czosnkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg publiczny
dasz odpocząć chłopu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Trzeba się ubierać też ciepło bo teraz mrozy. A ty justys czemu tak do szkoły nie chodzisz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Jutro nareszcie piątek i weekend :classic_cool: :-D macie jakieś plany na weekend? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolelellelelelelele
Ja sie wkońcu porządnie wysram :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend. hmmm jutro mam jechac do centrum , ale nie mam ochoty:O wg mojego faceta powinnam kupic sobie nowe buty :O na ktore nie mam ochoty :O zakupy na week musze zrobic bo w lodowce pingwin:O i zdrowiec:P w pn do pracy. kurva !!! nuda ode mnie wieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
jeszcze zyje, dzieki, ale moj macac to maca, ale pomasowac dla pozytku to nie, zaraz mu lapa leci tam, gdzie nie trzeba Q- aco ja nie mam 1000 masci i lekow :P dam rade King :) wiesz jak to mowia najlpeszy oklad z mlodego ciala hehe wrog-a ty co tak wagarujesz he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Jula jesteś kobietą i nie chce Ci się jechać po buty? ? ? O szok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
a u ginekologa tez bylam, ale bylo calkiem przyjemnie :D i jestem wyleczona na 100 % a do tego jakis marny facio w garniturku bylby mi dzis wjechal na czolowe, a ja z malym bylam, waska ulica , po jego stronie jazdy 2 autobusy na poboczu , ja jede pewnie a ten wymija i cud ze jakos ucieklam, i ten mi reka macha ze sorry, dupek juz raz mi tak babka urwala lusterko, a jakbym ja tak wyjechala, to gosc by pewnie napierd...ze baba i takie tam, a jemu wolno u rodzinki tez bylam i bylo milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
O właśnie justys mów dlaczego do szkoły nie chodzisz. :-) Iza najlepszy okład z młodego ciała? Hmmm pierwsze słyszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I-- wróciłaś :D K--- nie mam sily :O 1. chce mi wcisnac buty, ktore mi sie nie podobaja. 2. chce inne , ale sa kilka razy drozsze :O 3. mam na te drogie(facet nic o tym nie wie ) , ale mi szkoda kasy. 4. mogłyby zaproponować , ale te droższe :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
king co tam przeskrobales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
a ja quis tez nic nie kupilam, bo nie bylo takiej opcji z dupnym dzwonkiem przy nodze, no ale w sobote to sie juz musze wybrac, pomalu kompletowac paczke na mikolaja dla mojego stwora poki nie ma dzikich tlumow w sklepach, bo rok temu tuz przed mikolajem puste polki a jak cos fajnego to sie sie bila ciemnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I-- dlatego ja boje się prowadzić samochód :O ty jedziesz ok, ale znajdzie sie taka gnida ...!! dobrze ze nic wam sie nie stalo ;) Justys--- co z twoimi wagarami ??? K--- jak dywanik :P????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
a zwleklam sie ,zeby isc do wc itp, a komp sie laduje, i nie zabiore do lozka, zreszta sil nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie waham z tymi butami --fuck :O ja mikolaja mam z glowy --no moze tak w 90 % zostal mi do kupienia prezent dla sis mojego faceta i coś dla mnie :P mikolajki tez zaliczone :P a sobie kupie posciel w muminki :D :classic_cool: !!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
Q- no ja mam zawsze jakies sytuacje "o milimetry" ale nigdy z mojej winy, ja nawet ryski nei zrobilam na aucie, a debile juz go n ieraz uszkodzili, jak jade sama to ok, ale jak wioze mlodego to tez jestem ostrozniejsza, w sumie jezdzic sie nie boje, ale fakt, tzreba miec oczy dookola glowy, a powiem cos strasznego ale niektore baby to ....jezdza fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
haha nie no spoko Quis-muminki :) pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Jula jesteś zajebista, fajnie się z Tobą pisze i w ogóle ale czasami to Ciebie nie rozumiem. . . O te buty mi chodzi :) Iza - a nie ważne :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
dobra, ty nic mi nie chcesz pisc Kingu ty ja mykam na W 11 i lezec do w yra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
pisac*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
macie na wieczor :D ciumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
Iza już kończysz? No niektórzy może nie potrafią jeździć, co się na to poradzi. Iza zamęczysz tego Twojego męża w łóżku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K--- buty mam - HD ❤️ ale nieszczęście czyt. moj facet twierdzi ze bedzie mi zimno(chodzilam w nich zima2010\2011):O nie chce butow za 500 kr :O bo marze o takich za 1700 , ale facet nie kupi mi takich bo juz przekroczyliśmy próg wydatków :O a ja nie powiem ze stac mnie na te buty (kase potrzebueje do innych celow :P) wole poczekac do przyszlego roku albo do wyprzedazy :P juz kumasz ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-N-g
O widzę ze jula też swojego faceta molestuje :-D żart haha. A justys pewnie się po innych topikach szwęda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×