Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość . King

Co lubicie robić w soboty wieczorem?

Polecane posty

Gość polana dzika
no ja moczylam w sumie 8 liter, jeny jutro mam wizyte u gina, jak bedzie mnie tak badal jak ostatnio to umre, normalnie wylam z bolu:( king------- ty to tylko takie wypowiedzi wylapujesz zboczuchu :P Q- moj tez groznie wyglada, ale moj sie obcina krotko bo mu sie strasznie wlosy kreca, i obydwoje dostajemy szalu jak troche odrasataja te baranie loczki,czasem jak widze jak sie jakies stare babki patrza na mnie, na niego i dziecko i widze w ich oczach mysl "o boze ale ona musi miec zle z takim kryminalista" :D Piotrek, najlpeiej badz soba, i tyle, masz dopiero 22 lata, i widze ,ze myslisz powaznie o zyciu a to rzadkosc wsrod facetow w twoim wieku, wiec mysle,ze ta ktorej szukasz musi byc tez powazniejsza niz te dzisiejsze siksy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
cos tu zalatuje szowinizmem czy sie mi wydaje :D piotrek-kiedys uwielbialam dlugie wlosy u facetow ogladam na wspolnej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Piotrek co miał sobote
Dzięki Iza :), jeśli chodzi o bycie sobą to nie biorę pod uwagę możliwości udawania kogoś kim nie jestem. Ja nie chcę oszukiwać żadnej dziewczyny, zwodzić kłamstwami, nie na tym mi zależy. I nie chcę też oszukiwać samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
big cyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Piotrek co miał sobote
Koleżanki z pracy mówiły, że włosy i zęby mam fajne :P. Dbam o wygląd, ale ogólnie jeśli chodzi o atrakcyjność fizyczną, jest ona raczej średnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
znam facetow starszych tak w moim wieku, np dobry kumple z podstawowki, nie ma panny tylko jakies szybkie numerki, praca i duzo zabawy, impry, niby szczeslwiy, ale na dluzsza mete dlugo sie tak nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . King
Polana- ja zboczuch? ? ? Hahaha bardzo śmieszne . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Piotrek co miał sobote
Nie przepadam za imprezami, jestem bardzo spokojny pod tym względem, wielu kobietom może się to nie spodobać, ale chyba są też takie spokojne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
nie ma czegos takiego jak srednia atrakcyjnosc, albo jestes dla kogos mega albo nie:) moj to mi sie na poczatku nawet niezbyt podobal:) teraz to moj ideal, ale do milosci nie tylko wyglad jest potrzebny, bo atrakcyjnosc fizyczna dla mnie to nie wszystko, banal, ale tak jest, nigdy nie patrzylam na zasobnosc portfela i takie, tam jak sie hajtalismy moj jezdzil maluchem i zarabial 1000 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
no wylapujesz slowka typu cycki i takie tam nie obrazaj sie ;) slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
ale coz, juz zajeta jestem hahah, zart co by nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Piotrek co miał sobote
Nie no przystojny według standardów na pewno nie jestem. Jeśli chodzi o pracę i kasę to się staram, ale nie jest to mój priorytet, oczywiście staram się rozwijać zawodowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
pikanteria musi byc :P co nie King

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
Quis- akurat on dobry jest, co poradze, ze to badanie bylo konieczne, ale az mu reke odepchnelam, buuuuu, a ten do mnie "brzuch luzno" ja mu dam luzno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . King
Nie obrazam się, bez przesady :-D maluch? Stary dobry samochód :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
baa a co sie w nim dzialo :P:P oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr-- szkoda ze mieszkamy tak daleko :( poszedłbyś z nami na imprezę :D Iza--zostawi syna z mezem i bedziemy balowac. reszta bez zobowiazan wiec problemu nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
i wyrazenie "jechac n arecznym" stawalo sie realne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
nie wiem czy balabym sie bardziej o malego czy o duzego :P:D faceci to porazka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . King
Tak tak pikanteria musi być :-D iza to co ten koles czucia nie ma czy coś, może uważa ze to nie boli a jest inaczej. . . Nie doradze . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
no zapewne watpie,z emu ktos pchal reke w macice :D no musial chyba, ale slowo daje,ze prawie sie tam.... mysle ,ze jutro nie bedzie takiego hardcora, ale to ponizajace ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
porod musie bolec oj, ja mialam cesarke,to chociaz tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahha moj tata mial kiedys zielonego malucha--taki roboczy:P szlismy na spacer droga , ktora jechal moj tata a moj facet nagle pyta__ kurva kto to ciśnie zielonym bobem bez świateł ?? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test nnn
( ) ( ) ( )_ _ . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . King
Dzięki iza za podsumowanie facetów :) kończę cześć ;) jutro prawdopodobnie mnie nie będzie więc odpoczniecie pa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×